Turnirska baza Chess Resultsa

Primjedba: Velika i mala slova ne čine razliku

TurnirDirektor turnira Organizator(i) Glavni sudija Sudija
Stranica tournament end between ( yyyymmdd or yyyymm or yyyy ) and Vrsta turnira Razvrstaj prema Zemlja Pretraži
TurniroddoDirektor turniraOrganizator(i)Glavni sudijaSudijaKolondbkey
August 2009
36 OPEN INTERNACIONAL D'ESCACS CIUTAT DE MANRESA2009/08/312009/08/31Marcel AlbetsESCACS CATALONIA CLUBA.I. Valerio de la CruzA.I. Miguel Ramos96124997
Egypt Air 20092009/08/262009/08/31Tarek Mekki- Mohamed Ezat- Walaa SarwatEgypt Air CompanyI.A Elolimy AhmedF.A Ehab Kamel-72224827
II OLIMPIADAS NACIONALES DE AJEDREZ (SUB-14 * ABSO2009/08/282009/08/31Asociación Departamentald de Ajedrez CochabambaA.N. HÉCTOR CÓRDOVA L.61415547
Keszthely Open2009/08/222009/08/31unbekanntunbekanntunbekanntunbekannt91029716
SprengSchach BlitzCup 20092.Turnier2009/08/312009/08/31Thomas HüppiSprengSchach Wil72427253
SprengSchach BlitzCup 20092.Turnier2009/08/312009/08/31Thomas HüppiSprengSchach Wil72425012
Tschaturanga Sommerturnier U 1700 Gruppe A2009/07/062009/08/31Johann TunkaSV Tschaturanga c/o Restaurant HopfenstangeGregor KleiserJohann Tunka91020318
Tschaturanga Sommerturnier U 1700 Gruppe B2009/07/062009/08/31Johann TunkaSV TschaturangaGregor KleiserJohann Tunka91023257
Tschaturanga Sommerturnier U 1700 Gruppe C2009/07/062009/08/31Johann TunkaSV TschaturangaGregor KleiserGünter Maurer91023258
Tschaturanga Sommerturnier U 1700 Gruppe D2009/07/062009/08/31Johann TunkaSV TschaturangaGregor KleiserJohann Tunka91023259
VII ABIERTO INTERNACIONAL AYUNTAMIENTO DE MONDARIZ2009/08/242009/08/31D. Jacobo Caselas CabanasJavier Marcote NúñezAI Ovidio Mario Tallarico Tallarico88324784
2009 2ND NATIONAL AGE GROUPBOYS 10 UNDER2009/08/272009/08/30IA WILLIE ABALOSNCFPIA GENE POLIARCO72224840
2009 2ND NATIONAL AGE GROUPBOYS 14 UNDER2009/08/272009/08/30IA WILLIE ABALOSNCFPIA GENE POLIARCO73224838
2009 2ND NATIONAL AGE GROUPBOYS 16 UNDER2009/08/272009/08/30IA WILLIE ABALOSNCFPIA GENE POLIARCO72024837
2009 2ND NATIONAL AGE GROUPBOYS 18 UNDER2009/08/272009/08/30IA WILLIE ABALOSNCFPIA GENE POLIARCO72024836
2009 2ND NATIONAL AGE GROUPBOYS 8 UNDER2009/08/272009/08/30IA WILLIE ABALOSNCFPIA GENE POLIARCO71824841
2009 NATIONAL AGE GROUPGIRLS - 12 UNDER2009/08/272009/08/30WILLIE ABALOSNCFPIA GENE POLIARCO51024833
2009 NATIONAL AGE GROUPGIRLS - 14 UNDER2009/08/272009/08/30WILLIE ABALOSNCFPIA GENE POLIARCO71724834
2009 NATIONAL AGE GROUPGIRLS - 16 UNDER2009/08/272009/08/30WILLIE ABALOSNCFPIA GENE POLIARCO5924835
2009 NATIONAL AGE GROUPGIRLS - 18 UNDER2009/08/272009/08/30WILLIE ABALOSNCFPIA GENE POLIARCO71524842
2009 NATIONAL AGE GROUPGIRLS - UNDER 82009/08/272009/08/30Willie AbalosNCFPIA Gene Poliarco5624831
36. turnaj mládeže k 65. výrociu SNP, Memoriál Ond2009/08/272009/08/30Boris RintelŠK DoprastavStanislav Vlcek93624620
49th open HEMUS2009/08/292009/08/30Juri StoikovChess club HEMUS SofiaDimitar Iliev FA61424900
49th open HEMUS Blits2009/08/302009/08/30Juri StoikovChess club HEMUS SofiaIvan Petrov111224950
50th Inter-School Team Chess Championship 2009 - P2009/08/302009/08/30Chan Boon Siang PhilipSingapore Chess FederationIA Lincoln Yap614524816
50th Inter-School Team Chess Championship 2009 - P2009/08/302009/08/30Chan Boon Siang PhilipSingapore Chess Federation & Rulang Primary SchoolIA Lincoln Yap66624814
50th National Inter-School Team Chess Championship2009/08/302009/08/30Chan Boon Siang PhilipSingapore Chess FederationIA Lincoln Yap618824815
50th National Inter-School Team chess Championship2009/08/302009/08/30Chan Boon Siang PhilipSingapore Chess Federation & Rulang Primary SchoolIA Lincoln Yap67824812
50th National Inter-School Team Chess Championship2009/08/302009/08/30Philip ChanSingapore Chess Federation and Rulang Primary SchoolIA Lincoln Yap63524811
50th National Inter-School Team Chess Championship2009/08/302009/08/30Chan Boon Siang PhilipSingapore Chess Federation and Rulang Primary SchoolIA Lincoln Yap66724813
8. Int. Schach-Open Neumarkt 2009spark7.com U14-Be2009/08/242009/08/30Schachclub Neumarkt am WallerseeIS Dipl.Ing. Gerhard HerndlÖS Dr. Martin Egger71123999
8. Int. Schach-Open Neumarkt am Wallersee2009/08/242009/08/30Dr. Martin EggerSchachclub Neumarkt am WallerseeIS Dipl.-Ing. Gerhard HerndlÖS Dr. Martin Egger76520079
allahabad chess tournament 20092009/08/252009/08/30ashishadcsashish dwivdiashish64524940
Campeonato Autonomico Individual 20092009/08/232009/08/30Jose Luis PelllicerFederación Aragonesa de AjedrezAsuncion GraciaRuben Cajo99424575
Campeonato Nacional de Ajedrez por Equipos 20092009/08/272009/08/30Pedro DominguezPedro DominguezIA Parmenides Guerrero, ID 6402070Dario Castellanos, Wilfredo Paulino, Jose Aybar611024984
GIAI CO NHANH THANG 8-2009. NHOM DOI NANG CAO ( DO2009/08/292009/08/30TRUONG THE THAO THIEU NIEN 10-10BUI VINHBUI THUY NGA, NGUYEN ANH HAO, HA MAI HOA71724975
GIAI CO VUA HANG A TP.HO CHI MINH - 2009 [NAM]2009/08/232009/08/30Pham Quang BanHoang Thien910724686
III Torneo Internacional Feria de Las Pedroñeras2009/08/302009/08/30Ignacio Crespo ArribasClub de Ajedrez de Las PedroñerasAndrés Martínez Cebrián IA72824949
INTERNACINAL DE AJEDREZ Excmo. AYUNTAMIENTO DE TOM2009/08/302009/08/30Jose Angel CaseroJose Angel Casero y Angel ReviegoJose A. Gonzalez Valero (AF 32008732)76124804
IX MEMORIAL ALONSO LEIRAFerrol del 25 al 30 de Ago2009/08/252009/08/30Juan V. Rodriguez ReyJuan V. Rodriguez Rey /Circulo Ferrolano de AjedrezLukas Iruretagoiena (I.A. 2282712)94124681
Karnataka State Women Chess Championship 20092009/08/282009/08/30United Karnataka State Chess AssociationLakshmi Priyaa T T52224859
Mistrostvi CR senioru - veterani2009/08/242009/08/30Jiri DanielSachová skola Panda Rychnov nad KneznouJiri Daniel73123940
Mistrovství CR senioru2009/08/242009/08/30Jiri DanielSachová skola Panda Rychnov nad Knì?nouJiri Daniel76023930
O sachového krále senioru - 50 let - DOROST2009/08/242009/08/30Jiri DanielSachová skola Panda Rychnov nad Knì?nouJiri Daniel72623921
OPEN Havirov 092009/08/222009/08/30RNDr Bulava PetrBaník Havíøov+VVMK?Sing.?piøík JiøíMartinec Tomá?95724942
OPEN Povazske Podhradie 20092009/08/282009/08/30Peter BielikSK Povazske PodhradiePeter MegoPeter Mego, Peter Bielik95023271
Open Usti n.L. 20092009/08/272009/08/30Pavel ChrzSK Spartak Usti nad LabemJaromir Sulc74224435
Posvícenský turnaj10. roèník bleskového turnaje je2009/08/302009/08/30Jiøí Kadeøábek?K Hostomice pod BrdyTadeusz Agacinski (POL)176224973
TORNEO DE AJEDREZ "ANIBAL MORALES IN MEMORIAM"2009/08/222009/08/30Fabricio GonzalezCLUB EUROCAFEAF Eneo SanchezProf Rene Cano64424953
Torneo de Fiestas 2009 San Sebastián de los Reyes2009/08/302009/08/30Juan Carlos Antón VeigaClub de Ajedrez V Centenario San Sebastián de los ReyesAntonio González TedínJavier Pérez Álvarez78824861
Trade Fair Chess Festival A2009/08/232009/08/30Dosi TocevSK Lokomotiva BrnoFA Miroslav Hurta94024759
Trade Fair Chess Festival B2009/08/232009/08/30Dosi TocevSK Lokomotiva BrnoMiroslav Hurta92124760
V Torneo Verano San Pedro Alcántara2009/08/302009/08/30Club Ajedrez San Pedro AlcántaraClub Ajedrez San Pedro AlcántaraFrancisco Jesús Pareja LópezFrancisco Jesús Pareja López64224944
VIETNAM CHESS TEAM CHAMPIONSHIPS 2009 - MEN2009/08/222009/08/30Nguyen Thi Anh Thu115424688
VIETNAM CHESS TEAM CHAMPIONSHIPS 2009 - WOMEN2009/08/222009/08/30Nguyen Thi Anh Thu115024689
XI Open Internacional de Sants, Hostafrancs i la B2009/08/212009/08/30Alex SullevaC.E. Catalunya, C.E. Comtal, C.E. La Cadena i Secretariat d'Entitats de SantsAI Enio BelloAN Carlos Gimenez, ANP Jordi Chalmeta, ANP Juan Antonio Perez, ANP Daniel Leiro1028724682
XI Open Internacional de Sants, Hostafrancs i la B2009/08/212009/08/30Alex SullevaC.E. Catalunya, C.E. Comtal, C.E. La Cadena i secretariat d'entitats de SantsAI Enio BelloJ. Ma.Benitez (AF), M. Navarro (AN), D. Vega (AN) i C. Bosch (AC)1030024690
XIX Open de Ajedrez "Luna de Adra" (RtgN es elo an2009/08/282009/08/30Miguel Alvarez MoralesClub de Ajedrez Abdera | Colabora: Ayuntamiento de AdraGuillermo M. Barranco Serrano63624843
XLIII TORNEO DE AJEDREZ "VILLA DE MISLATA" 2009 XV2009/08/242009/08/30Jesús Martínez AlcazarClub de Ajedrez MislataIA Miguel Ramos VizueteIA Vicente Gomez AN Jose Luis Corona / AN Manuel Alfonso / AA Luis Martinez.922223604
12 YAÞ ALTI 30 AGUSTOS TURNUVASI2009/08/292009/08/29MUSTAFA EROÐLUKARAMAN GENÇLÝK VE SPOR ÝL MÜDÜRLÜÐÜ VE SATRANÇ ÝL TEMSÝLCÝLÝÐÝAHMET KOLCUOÐLUAHMET KOLCUOÐLU51824937
13th Ramadan Chess Cup2009/08/292009/08/29Mr. Samadi HosseinTehran Chess AssociationIA Honari KavehIA Kananazar Naser1115124897
17th International Chess Tournament "Honour to Nat2009/08/222009/08/29Lymverios AggelakisO.F.O.N., Municipality of Nikaia, Greek Chess Federation, EOAO "Fysiolatris"IA Panayotis Nikolopoulos(GRE)IA Sotiris Logothetis(GRE)936924680
2. Taborovy turnaj o 3. vt2009/08/212009/08/29Katerina KlaskovaTJ BucovicePetr VeznikMiroslav Hurta91525441
2. Taborovy turnyj o 4. vt2009/08/212009/08/29Katerina KlaskovaTJ BucovicePetr VeznikMiroslav Hurta7825440
2009 ZAFER KUPASI SATRANÇ TURNUVASI2009/08/292009/08/29ALÝ KARA5624939
2009 ZAFER KUPASI SATRANÇ TURNUVASI2009/08/282009/08/29ALÝ KARA51224943
50th National Inter-School Team Chess Championship2009/08/292009/08/29Chan Boon Siang PhilipSingapore Chess FederationIA Lincoln Yap64924503
50th National Inter-School Team Chess Championship2009/08/292009/08/29Chan Boon Siang PhilipSingapore Chess Federation & Rulang Primary SchoolIA Lincoln Yap613924504
50th National Inter-School Team Chess Championship2009/08/292009/08/29Chan Boon Siang PhilipSingapore Chess Federation & Rulang Primary SchoolIA Lincoln Yap610724505
5o INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT OF HERAKLION-GAZ2009/08/222009/08/29HARALAMBOS STEFANATOSCHESS ACADEMY OF GAZI-OFI-UNION OF CRETAN CHESS CLUBSTSORBATZOGLOU VIRONMITROU IOANNIS-PAPATHANASIOU PANAGIOTIS-TRIANTAFILLIDIS ATHANASIOS98925077
6 KALAMARIA OPEN CHESS TOURNAMENT A GROUP2009/08/222009/08/29ESK -MUNICIPALITY OF KALAMARIAIA Gavriil MastrovasilisFA Stelios Mimikos, FA I. Antoniadis, FA Ar. Kitharidis, NA Nikos Ballas910323963
6 KALAMARIA OPEN CHESS TOURNAMENT B GROUP2009/08/222009/08/29ESK -MUNICIPALITY OF KALAMARIAIA Gavriil MastrovasilisFA Stelios Mimikos, NA Nikos Fregidis, NA El. Nikolaidou913324493
9th United Insurance & United Leasing Grandmasters2009/08/212009/08/29Jamilur RahmanBangladesh Chess FederationMd. Haroon Or Rashid I.A.Md. Nazrul Islam, Younus Hasan104024677
Al-Ain International Ramadan Tournament (2 x 30' +2009/08/292009/08/2973624912
Bleskový turnaj Sachové akademie - Lhotka u Melník2009/08/292009/08/29Ruzena PribylovaSachová Akademie Praha,Habeas Corpus s.r.o., DDM KarlínAlexej SimecekJan Veselský154224783
DERIK'S CHESS SCHOOL BEGINNERS GROUP RAPID CHESS T2009/08/292009/08/29Deric PintoDERIK'S CHESS SCHOOL, MANGALORE, INDIAPrasanna RaoSabitha, Suma Shetty52524885
DERIK'S CHESS SCHOOL- RAPID TOURNAMENT FOR INTERME2009/08/282009/08/29DERIC PINTODERIK'S CHESS SCHOOLPRASANNA RAOSABITHA, SUMA SHETTY54224857
Freistädter Schnellschach-Open 20092009/08/292009/08/29IS Peter StadlerRaiba SV FreistadtIS Peter StadlerIS Andrea Stadler76224909
GIAI CO NHANH THANG 8 -2009, LUA TUOI TU 5 - 72009/08/282009/08/29TRUONG THE THAO THIEU NIEN 10-10BUI VINHBUI THUY NGA, HA MAI HOA, NGUYEN ANH HAO74624978
Jam Ramezan 1388Mashad Moghadas2009/08/292009/08/29Vojdani.MohammadrezaKhorasan razavi Chess AssociationPashanejati.RezaHeydari.Hashem99424920
Magyar Nõi Sakkbajnokság 2009.Eger2009/08/212009/08/29Magyar Sakkszövetség -- Hungarian Chess FederationMarti GyorgySzabo Zsolt91024684
Olimpiadas EPM 20092009/08/182009/08/29EPM--Liga de Ajedrez de AntioquiaNorbey Rodriguez52526447
Open B R E Z O V A 20092009/08/222009/08/29Ing. SKAPIK BranislavSachovy klub OsuskeIA Syrový Ivan (SVK)Rastislav DIVIAK911521222
OPEN A Ricany 20092009/08/222009/08/29TJ Tourist Biomedica RicanyVladimír HorákHlina Milos98624753
OPEN B Ricany 20092009/08/222009/08/29TJ Tourist Biomedica RicanyHorak VladimirHlina Milos95624754
Rapidas Sants2009/08/292009/08/29Lola LeonCotxeres de SantsAN Manuel NavarroAC Laura Gallardo109124898
Superfund Investmentworld Blitzturnier 22009/08/292009/08/29IS Klaus WinklerSuperfund InvestmentworldIS Klaus Winkler92624911
VIII Memorijalni ekipni turnir"Radosav - Rasa Avra2009/08/292009/08/29Nebojsa AvramovicSah klub''MILOSEVAC''Boban Milojevic, FA53724977
Wisconsin Cup 20092009/08/222009/08/29Ing Karel VirglerSportovní klub ProstìjovJan Èapoun95024872
X Torneo de Ajedrez Villa de Paterna2009/08/292009/08/29Jose Gasco LahuertaEscuela Valenciana de Ajedrez(AA) Luis Arance GonzalezRebeca Garcia Maezo713124644
X Torneo de Ajedrez Villa de Paterna Sub-102009/08/292009/08/29Jose Gasco LahuertaEscuela Valenciana de Ajedrez(AA) Luis Arance GonzalezRebeca Garcia Maezo71924646
X Torneo de Ajedrez Villa de Paterna Sub-162009/08/292009/08/29Jose Gasco LahuertaEscuela Valenciana de Ajedrez(AA) Luis Arance GonzalezRebeca Garcia Maezo73024645
XI COPA LOYOLA 2009 MACULINO2009/08/272009/08/29Juan Manuel GonzalezPontificia Universidad Javeriana CaliAF. Enrique Morales Zorrilla73424922
XXVI Torneo Abierto de Collado Villalba (Torneo A)2009/08/212009/08/29Jesus Cao ArmillasJesús Cao ArmillasIA Pedro Quintero TorresFA Juan M Garcia Martin FA Alvaro Dominguez Coig ANP Dam Peinador GarciaAranda910124329
XXVI Torneo Abierto de Collado Villalba (Torneo B)2009/08/212009/08/29Jesus Cao ArmillasClub de Ajedrez Collado VillalbaAF Juan Manuel García MartínAA Francisco J Aznarez AA Jesus Crespo Fernandez AAP Dam Peinador Garcia-Aranda99824330
Zafer Turnuvasý2009/08/272009/08/29Turgut TUNCAGençlik ve Spor Ýl Müdürlüðü ve Çanakkale Satranç Ýl TemsilciliðiÞenay DANIÞANÝrfan ERDEM64024901
21º BLITZ 5 MINUTOS2009/08/282009/08/28Asociación departamental de Ajedrez CochabambaF.A. Arturo Torres M.61924882
28. Internationales Schachtunier Keszthely2009/08/212009/08/28Spartacus Sportklub KeszthelyGyörkös Lajos94124770
Lhotka A - Sachová akademie2009/08/222009/08/28Ruzena PribylováSachová Akademie PrahaAlexej SimecekJan Veselsky72224799
Otevøený bleskový turnaj SACHY V SACHOVE2009/08/282009/08/28Jiri DanielSachova skola Panda Rychnov nad KneznouJiri DanielSlavomir Kozusek118024884
Steirische Blitzschach Landesmeisterschaft 20092009/08/282009/08/28Landesverband Steiermark des Österreichischen SchachbundesIS Rainer Fahrner112424867
Superfund Investmentworld Schachweekend Blitzturni2009/08/282009/08/28IS Klaus WinklerSuperfund InvestmentworldIS Klaus Winkler92324899
The cup of Lithuanian University of Agriculture2009/08/222009/08/28IM VAZNONIS VytautasLithuanian University of AgricultureFA JEGOROVAS ValerijusVAZNONIS Donatas , RADZICKAS Vaidas101424778
2009 2ND NATIONAL AGE GROUPBOYS 12 UNDER2009/08/272009/08/27IA WILLIE ABALOSNCFPIA GENE POLIARCO72824839
2009 NATIONAL AGE GROUPGIRLS - UNDER 102009/08/272009/08/27Willie AbalosNCFPIA Gene Poliarco7824832
34 mezhdunaroden detski turnir Morsko konche 10 g.2009/08/212009/08/27BF Shahmat, VSHK "Georgi Daskalov", TA "Eley"Kosta AngelovNikolay Yordanov, Veneta Petkova, Hristina Hristova93124736
34 mezhdunaroden detski turnir Morsko konche 10-122009/08/212009/08/27BF Shahmat, VSHK "Georgi Daskalov", TA "Eley"Kosta Angelov NANikolay Yordanov, Veneta Petkova, Hristina Hristova92924743
34 mezhdunaroden detski turnir Morsko konche 12 g.2009/08/212009/08/27BF Shahmat, VSHK "Georgi Daskalov", TA "Eley"Kosta AngelovNikolay Yordanov, Veneta Petkova, Hristina Hristova93424735
34 mezhdunaroden detski turnir Morsko konche 14 g.2009/08/212009/08/27BF Shahmat, VSHK "Georgi Daskalov", TA "Eley"Kosta AngelovNikolay Yordanov, Veneta Petkova, Hristina Hristova71624734
34 mezhdunaroden detski turnir Morsko konche 14-162009/08/212009/08/27BF Shahmat, VSHK "Georgi Daskalov", TA "Eley"Kosta AngelovNikolay Yordanov, Veneta Petkova, Hristina Hristova71124744
34 mezhdunaroden detski turnir Morsko konche 16 g.2009/08/212009/08/27BF Shahmat, VSHK "Georgi Daskalov", TA "Eley"Kosta AngelovNikolay Yordanov, Veneta Petkova, Hristina Hristova72224733
34 mezhdunaroden detski turnir Morsko konche 8 g.2009/08/212009/08/27BF Shahmat, VSHK "Georgi Daskalov", TA "Eley"Kosta AngelovNikolay Yordanov, Veneta Petkova, Hristina Hristova72424737
34 mezhdunaroden detski turnir Morsko konche 8 g.2009/08/212009/08/27BF Shahmat, VSHK "Georgi Daskalov", TA "Eley"Kosta AngelovNikolay Yordanov, Veneta Petkova, Hristina Hristova71124738
Allegiance to Zayed Chess Ch. 20092009/08/232009/08/27Suhail TayebDubai Chess & Culture ClubeIA Mahdi AbdulrahimIA Naji Al-Radhi, IA Waleed AbuObaid, NA Maryam Mohd, NA Sheikha Ali913824725
GXA Verão 20092009/08/172009/08/27João Guerreiro FerreiraGXAlekhineAmadeu Solha Santos72624548
Open Brezova 2009 - bleskovy turnaj2009/08/272009/08/27SK OsuskeRastislav DiviakTomas Pericka113024828
Premier Montenegro League2009/08/212009/08/27Marko MarkovicMontenegro chess federationVeselin Balsic, IAIgor Vujacic, FA Mitar Vucinic, NA77024695
XI COPA LOYOLA 2009 FEMENINO2009/08/272009/08/27JUAN MANUEL GONZALEZPONTIFICIA UNIVERSIDAD JAVERIANAAF. ENRIQUE MORALES ZORRILLA5624874
2nd International Chess Festival ''Sport Summer 202009/08/192009/08/26Mr. Bojan DjokicChess club ParacinBoban Milojevic, FASasa Jevtic, NA & Vojislav Dinic, NA98623241
Armed Forces Officers Club Rapid Chess Championshi2009/08/232009/08/26AFOC and Abu Dhabi Chess ClubIA Tarek KhouriIA Zuhair Hasan Ahmed, FA Saeed Khouri93124723
Armed Forces Officers Club Rapid Chess Championshi2009/08/232009/08/26AFOC and Abu Dhabi Chess ClubIA Tarek KhouriIA Zuhair Hasan Ahmed, FA Saeed Khouri98124722
Bleskovy turnaj O CENY MESTA RYCHNOV NAD KNEZNOU2009/08/262009/08/26Jiri DanielSachova skola Rychnov nad KneznouJiri DanielJiri Daniel94424830
Prádelna cup2009/08/262009/08/2671330767
Turnir po kombiniran shahmat "Morsko konche"26.08.2009/08/262009/08/26Kosta AngelovVSHK "Georgi Daskalov"Veneta PetkovaNikolay Yordanov, Hristina Hristova72224823
Armed Forces Officers Club Rapid Chess Championshi2009/08/232009/08/25AFOC and Abu Dhabi Chess ClubIA Tarek KhouriIA Zuhair Hasan Ahmed, FA Saeed Khouri71524721
International Chess Festival - MIHAIL SADOVEANU -2009/08/192009/08/25Manole VasileAJ Sah IasiIA Chirila Radu-CatalinIA Candea Haralambie, Ungureanu Vlad915424664
International Chess Festival - MIHAIL SADOVEANU -2009/08/192009/08/25Manole VasileAJ Sah IasiIA Chirila Radu-CatalinIA Candea Haralambie98624665
Montenegro Women League2009/08/212009/08/25Marko MarkovicMontenegro chess federationVeselin Balsic, IACedomir Vujacic, FA52324696
MOSABEGHEYE HAFTEGI U82009/08/252009/08/25HAKIMIFARDTEHRAN CHESS SCHOOLTOOMANIAN62724846
Tehran Chess School Rapid Weekly (Under 12)6 Shahr2009/08/252009/08/25FM Toomanian Hamlet ; Mr. Hakimifard MohsenTehran Chess SchoolIA Najib AbolghassemMr. Abed Meisam ; Haratounian Avek63824868
Tehran Chess School Rapid Weekly (Under 16)6 Shahr2009/08/252009/08/25FM Toomanian Hamlet ; Mr. Hakimifard MohsenTehran Chess SchoolIA Najib AbolghassemMr. Abed Meisam ; Haratounian Avek62324869
47th National B Chess Championship 20092009/08/132009/08/24Udayan Kanti GhoshWest Bengal Chess AssociationM.D.Bhagwat I ADarunath Chatterjee, Swapan Adhikari, Goutam Bhattacherjee, Soundaramurthy D,1324824539
TROFEUL CALLATIS 2009 - GPJ2009/08/172009/08/24C.S. F.C.CALLATIS MANGALIADRAGOMANU VASILEMIHAILOV IULIAN93624653
TROFEUL CALLATIS 2009 - OPEN2009/08/172009/08/24C.S. F.C.CALLATIS MANGALIAIORDACHE CLAUDIUFURCA ANDREI93124652
12.Gablitzer Schnellschachturnier 20092009/08/232009/08/23RS Erich WurzerSG Gablitz/PurkersdorfRS Erich Wurzer61524782
15th open ZSKA blits2009/08/222009/08/23Petko Petkov Dr.Chess club ZSKA SofiaDimitar Iliev FA91424761
16. Int. Offene Wiener Schachmeisterschaft 2009 A-2009/08/152009/08/23Johann PöcksteinerWiener SchachverbandIA KristofIA Almert, IA Biberle, ÖS Kleiser, RS Exler, RS Neff, RS Krassnitzer937519376
16. Int. Offene Wiener Schachmeisterschaft 2009 B-2009/08/152009/08/23Johann PöcksteinerWiener SchachverbandIS Kaweh KristofIS Almert, IS Biberle, ÖS Kleiser, RS Exler, RS Neff, RS Krassnitzer915019377
16. Int. Offene Wiener Schachmeisterschaft 2009 C-2009/08/152009/08/23Johann PöcksteinerWiener SchachverbandIS Kaweh KristofIS Almert, IS Biberle, ÖS Kleiser, RS Exler, RS Neff, RS Krassnitzer99819378
200 Jahre Schachgesellschaft ZürichChampions Rapid2009/08/232009/08/23Schachgesellschaft ZürichIA Votruba Pavel, TschechienIA Baumberger Albert, Schweiz7824768
24. Schwarzacher OpenB-Turnier2009/08/152009/08/23.IS Gerhard HerndlIS Gerhard Herndl, IS Hans Stummer95923491
24. Schwarzacher OpenC-Turnier2009/08/152009/08/23.IS Gerhard HerndlIS Gerhard Herndl, IS Hans Stummer93823492
24. Schwarzacher OpenHAUPTTURNIER2009/08/152009/08/23.IS Gerhard HerndlIS Gerhard Herndl, IS Hans Stummer96523490
24. Schwarzacher OpenU14 Turnier2009/08/152009/08/23.IS Gerhard HerndlIS Gerhard Herndl, IS Hans Stummer10523690
Absoluto Mayores2009/08/212009/08/23Dr Carlos FonsecaClub Ajedrez Duitama - Liga Ajedrez De BoyacaIng Pedro Antonio RojasAN Rafael Bayona54024797
Absoluto Sub 142009/08/212009/08/23Dr Carlos FonsecaClub Ajedrez Duitama - Liga Ajedrez De BoyacaIng Pedro Antonio RojasAN Rafael Bayona64924796
CAMPEONATO AUTONÓMICO ABSOLUTO DE LA COMUNIDAD VAL2009/08/182009/08/23Alfredo Romero SauraClub d'Escacs Vila-real y Federación de Ajedrez de la Comunidad ValencianaIA Vicente Gómez RocaAA José Miguel Pérez García87423813
CAMPEONATO INFANTIL 20092009/08/212009/08/23Ismael R. Soto GonzalezFederacion de Ajedrez de Puerto RicoNA Jonathan Barreto Arzola5624091
CAMPEONATO JUVENIL 20092009/08/212009/08/23Ismael R. Soto GonzalezFederacion de Ajedrez de Puerto RicoNA Jonathan Barreto Arzola5624093
d2009/08/232009/08/2341824755
Familienturnier 20092009/08/232009/08/23Mag. Gerhard FröwisBregenzer SchachwerkstattIA Ing. Albert BaumbergerMag. Gerhard Fröwis74224769
Jermuk FIDE Grand Prix 2009 - Tigran Petrosian 802009/08/092009/08/23FIDE & Armenian Chess FederationIA Dr. Dirk J.A. De RidderIA Armen Nikogosian131424648
Jesenik 2009A - FIDE open2009/08/152009/08/23Ing. Bedrich Vysek, Erbenova 342/13, 790 01 Jesenik, Czech republicSK JesenikPetr Votava - FA (CZE)95023372
Jesenik 2009B - narodni open2009/08/152009/08/23Ing. Bedrich Vysek, Erbenova 342/13, 790 01 Jesenik, Czech republicSK JesenikPetr Votava - FA (CZE)96223373
Kärntner Schach Sommer - Feffernitz18. Internation2009/08/162009/08/23Marics RobertSV Raika Rapid FeffernitzIS Friedrich KnappRS Tscharnuter Hannes, RS Helmut Löscher98715395
Kärntner Schach Sommer07. Internationales Jugend K2009/08/162009/08/23Marics RobertSV Raika Rapid FeffernitzIS Friedrich KnappRS Tscharnuter Hannes, RS Helmut Löscher91924564
Savaria Summer International Chess Tournament 20092009/08/202009/08/23Pergel László +36-70/775-4901 & Csonka Attila +36-70/200-4233Haladás VSE & Zrínyi Ilona STSEPergel László International Arbiter53023064
Steirische Landesmeisterschaft 2009 Allgemeine Kla2009/08/202009/08/23FM Walter KastnerLV SteiermarkFA Manfred Mussnig81622995
Steirische Landesmeisterschaft 2009 Damen2009/08/212009/08/23FM Walter KastnerLV SteiermarkFA Manfred Mussnig6622996
Szombathelyi Nyár 2009IM körverseny2009/08/152009/08/23Pergel LászlóPergel László International Arbiter91024530
TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ RELAMPAGO "FORMULA2009/08/232009/08/23Francisco Cuevas PovedanoSede Sport y C.D. basilioNestor Echeverria D'Angelox77724526
VIII Open Ajedrez Noticias Diarias 20092009/08/222009/08/23Alex SullevaCatalunya Escacs ClubAI Ennio BelloAN Jordi Morcillo910024673
XXII Intl Panevezys Open 2009, Tournament A2009/08/172009/08/23Baltrunas ArvydasPanevezys chess clubIA Paliulionis RaimondasGabrilaviciene Salvinija94223524
XXII Intl Panevezys Open 2009, Tournament B2009/08/172009/08/23Baltrunas ArvydasPanevezys Chess ClubIA Paliulionis RaimondasGabrilaviciene Salvinija95023525
XXIV TORNEO INT. ABERTO "CIDADE DE FERROL" (VI MAE2009/08/162009/08/23Juan V. Rodriguez ReyJuan V. Rodriguez Rey / C. Ferrolano de XadrezLukas Iruretagoiena I.A. (I.D.2282712)914524592
XXXII Open Chipiona de Ajedrez (ELO FADA)2009/08/212009/08/23Daniel Escobar DominguezIlmo Ayuntamiento de ChipionaEnrique Pescador Canora77124700
5th Memorial Chess Tournament "Uros Dinic"August 22009/08/222009/08/22Mr.Bojan DjokicChess club "Paracin"Boban Milojevic, FASasa Jevtic, NA & Vojislav Diniic, NA99324702
Abu Dhabi Chess Club Ramadan Blitz Tournament2009/08/222009/08/22Zuhai Hsan Ahmad Abu Dhabi Chess ClubTarek KhouriSaeed Ahmed Khouri95224720
FIDE OPEN Stare Mesto 20092009/08/142009/08/22Milan RachunekSK Stare MestoLadislav DemkoRobert Staufcik,Milan Krca,Jiri Mikulastik,Milan Rachunek1022824551
II TORNEO BLITZ POR EQUIPOS EL SAUZAL 20092009/08/222009/08/22CLUB AJEDREZ EL SAUZALMIGUEL ANGEL ARNAIZ YANES115724724
III ABIERTO CIUDAD HABANA GIRALDILLA 2009 Grupo TA2009/08/142009/08/22Dr. JOSE ANDRES LOPEZ LOZADAALBERTO L. MARDOMINGO RODRIGUEZAP KENDRIS LOPEZ RODRIGUEZAP ESTHER BOHIGAS DUQUE AP MIGUEL ALCIERNA CARRERAS AP MERQUIADES A. QUINTANA93028060
III ABIERTO CIUDAD HABANA GIRALDILLA 2009PALACIO D2009/08/142009/08/22DR. JOSE ANDRES LOPEZ LOZADAALBERTO L. MARDOMINGO RODRIGUEZAN ALBERTO L. MARDOMINGO RODRIGUEZAN JOSE LUIS RAMIREZ DIAZ AN CARLOS RAMIL REGALON AP KENDRIS LOPEZ RODRIGUEZ914928059
O pohar primatora mesta NITRA 20092009/08/222009/08/22Igor EremiasNSK NitraFrantisek Zelovic95824752
Open de Feria 20092009/08/222009/08/22Alberto Martínez Rubí74124709
Savaria Summer International Chess Tournament 20092009/08/222009/08/22Pergel László +36-70/775-4901 & Csonka Attila +36-70/200-4233Haladás VSE & Zrínyi Ilona STSEPergel László International Arbiter92023065
Turnaj pri Slavnosti Orla2009/08/222009/08/22Ing. Ladislav KotikOrel, o.s.IA Jaroslav Benak71424728
Turnaj pri Slavnosti Orla2009/08/222009/08/22Ladislav KotikOrel, o.s.IA Jaroslav Benak71424731
X Open Internacional Zuri Baltza - Torneo Aste Nag2009/08/222009/08/22Maximo Hernandez GarciaZuri BaltzaMiguel Angel Almansa MartinJose Manuel Villanueva Viton88824756
Znojemská rotunda2009/08/152009/08/22ing. Ladislav Dole?alSachove sdruzeni Znojmo, SPgS + G ZnojmoJosef LahodnyFilip Smrcka92125055
24-th open TETEVEN2009/08/152009/08/21Pepa DivchevaBulgarian Chess Federation and Chess club TETEVENDimitar Iliev FAEvgeny Burdarov914824139
Campeonato de la amistad Zuri Baltza - Aste Nagusi2009/08/212009/08/21Maxi Hernandez GarciaZuri BaltzaMiguel Angel Almansa MartinJose Manuel Villanueva Viton13024758
International Zenderoud Chess Cup (2009/08/15-20092009/08/152009/08/21Mr. Sistani HosseinEsfahan Chess AssociationIA Bagheri AkbarJaafari Zohreh ; Samadi Mostafa ; Jaafari Amin ; Mousavi Vahid ; Nasirpour M.912024580
PANAMERICANO DE LA JUVENTUD 2009 Sub 08 Absoluto2009/08/162009/08/21Federación Argentina de Ajedrez - Confederación de Ajedrez de las AméricasIA Marcelo HermidaAN Lisandro Ercole (IA Gustavo Bacino, IA Oscar Ermito, FA Enrique Scarella)92224608
PANAMERICANO DE LA JUVENTUD 2009 Sub 10 Absoluto2009/08/162009/08/21Federación Argentina de Ajedrez - Confederación de Ajedrez de las AméricasIA Marcelo HermidaFA Darío Genovese, Juan Carlos Delgado and AN José A. Verdejo93324609
PANAMERICANO DE LA JUVENTUD 2009 Sub 10 Femenino2009/08/162009/08/21Federacion Argentina de Ajedrez y Confederacion de las AmericasAI Marcelo HermidaFA Enrique Morales (Lisandro Ercole, IA Gustavo Bacino, IA Oscar Ermito, )92424610
PANAMERICANO DE LA JUVENTUD 2009 Sub 12 Absoluto2009/08/162009/08/21Federación Argentina de Ajedrez - Confederación de Ajedrez de las AméricasIA Marcelo HermidaIA Horacio Arévalo, IA Ricardo Petrelli, Julián Sapienza and IA Luis Scalise94724611
PANAMERICANO DE LA JUVENTUD 2009 Sub 12 Femenino2009/08/162009/08/21Federacion Argentina de Ajedrez y Confederacion de las AmericasAI Marcelo HermidaFA Jose Luis Lovece and Luis Degregori92624615
PANAMERICANO DE LA JUVENTUD 2009 Sub 14 Absoluto2009/08/162009/08/21Federación Argentina de Ajedrez - Confederación de Ajedrez de las AméricasIA Marcelo HermidaFA Victor Esteban, AN Germán Silva and AR Nicolás Garcia94424612
PANAMERICANO DE LA JUVENTUD 2009 Sub 14 Femenino2009/08/162009/08/21Federacion Argentina de Ajedrez y Confederacion de las AmericasAI Marcelo HermidaFA Facundo Landivar, Luis Segovia and David Parmit92724616
PANAMERICANO DE LA JUVENTUD 2009 Sub 16 Absoluto2009/08/162009/08/21Federación Argentina de Ajedrez - Confederación de Ajedrez de las AméricasIA Marcelo HermidaFA Maria Enriqueta Velasquez and NA Ricardo Luna94024613
PANAMERICANO DE LA JUVENTUD 2009 Sub 16 Femenino2009/08/162009/08/21Federacion Argentina de Ajedrez y Confederacion de las AmericasAI Marcelo HermidaFA Ruben Hipogrosso (IA Gustavo Bacino, IA Oscar Ermito, FA Enrique Scarella)92124617
PANAMERICANO DE LA JUVENTUD 2009 Sub 18 Absoluto2009/08/162009/08/21Federación Argentina de Ajedrez - Confederación de Ajedrez de las AméricasIA Marcelo HermidaIA Blas Pingas and RA Martin Tumini93724614
PANAMERICANO DE LA JUVENTUD 2009 Sub 18 Femenino2009/08/162009/08/21Federacion Argentina de Ajedrez y Confederacion de las AmericasAI Marcelo HermidaAN Juan José Huergo (IA Gustavo Bacino, IA Oscar Ermito, FA Enrique Scarella)91524618
PANAMERICANO DE LA JUVENTUD 2009 Sub 8 femenino2009/08/162009/08/21Federacion Argentina de Ajedrez y Confederacion de las AmericasAI Marcelo HermidaAR Inés Gómez (IA Gustavo Bacino, IA Oscar Ermito, FA Enrique Scarella)92024607
Savaria Summer International Chess Tournament 20092009/08/212009/08/21Pergel László +36-70/775-4901 & Csonka Attila +36-70/200-4233Haladás VSE & Zrínyi Ilona STSEPergel László International Arbiter61624136
Schach-Ritter August-Turnier 20092009/08/172009/08/21Gerald BerghöferSchach-Ritter MattersburgGerald Berghöfer51024591
Turnaj JEŽKO 20092009/08/172009/08/21Gajarský JúliusGajarský JúliusLukác TomášGajarský Július91629689
XXII Intl Panevezys Open 2009, Blitz tournament2009/08/212009/08/21Panevezys chess clubIA Paliulionis RaimondasGabrilaviciene Salvinija , Baltrunas Arvydas116224699
6é TORNEIG OBERT D?ALELLA2009/08/122009/08/20Xavier Andinach CarrascoC.E. Laetania AlellaIA Roger Rodriguez FontDaniel Gomez Cortés95223737
Abu Dhabi Chess Festival (Scheveningen Match)2009/08/122009/08/20Abu Dhabi Chess ClubIA Tariq KhouriFA Mohammed Al Rais, FA Saeed Yousef, FA Saeed Khouri, NA Khalid Abbas91924576
Abudhabi Chess Festival 2009 (Open Tournament)2009/08/122009/08/20Abudhabi Chess And Culture ClubIA Tariq KhouriFA Mohammed Al Rais, FA Saeed Yousef, FA Saeed Khouri, NA Khalid Abbas914124519
ASVÖ Jugendblitzturnier 20092009/08/202009/08/20Hermann WilflingASVÖ ÖsterreichIS Tamas HorvathHermann Wilfling91824442
ASVÖ Jugendturnier 20092009/08/162009/08/20Hermann WilflingASVÖ ÖsterreichIS Tamas HorvathHermann Wilfling51524418
Mapna2009/08/022009/08/20Mr. ZarifMapna GroupMr.H Samadi72124624
PRIMER TORNEO DE VERANO2009/07/302009/08/20Jose Carlos Martin RodriguezCentro de Ajedrez de la PalmaJose Antonio Gonzalez ValeroGustavo de la Cruz Sanchez72724171
Taborovy turnaj o 3. vt2009/08/172009/08/20Katerina KlaskovaTJ BucovicePetr VeznikMiroslav Hurta91325439
Tehran Chess Rapid Weekly29 Mordad 13882009/08/202009/08/20Tehran Chess AssociationNA Fard Behbahan BehnamNA Mofrad Jaafar711624683
16. Int. Offene Wiener Schachmeisterschaft 2009 Sc2009/08/192009/08/19Rene SchwabWiener SchachverbandMartin Exler71424658
16. Int. Offene Wiener Schachmeisterschaft 2009 Sc2009/08/192009/08/19Rene SchwabWiener SchachverbandMartin Exler71324656
ASVÖ Tandemturnier2009/08/192009/08/19Hermann WilflingASVÖIS IM Tamas HorvathHermann Wilfling9924651
Avalin Open Azad Banovan Keshvar "Mordad1388 - Aug2009/08/142009/08/19Vojdani. Mohammad RezaKhorasan Razavi Chess AssociationF.A Tafrishi.Alireza - I.A EskandariGolmakani.Maryam - Davarpanah.shahin94624568
Derik's Chess School core batch rapid chess tourna2009/08/192009/08/19Deric PintoDerik's Chess SchoolPrasanna raoSabitha52324660
Iranian M.S.R.T. University Team Chess Championshi2009/08/142009/08/19Mr. Ebrahimzadeh M.Malayer University on behalf of M.S.R.T.IA Kazemi Ashtiani, HosseinHashemi ; Heidarian ; Saeidi ; Eshghi ; Jalalnejad ; Pourshahmari P.918124713
Iranian M.S.R.T. University Team Chess Championshi2009/08/142009/08/19Mr. Ebrahimzadeh M.Malayer University on behalf of M.S.R.T.IA Kazemi Ashtiani, HosseinHashemi ; Heidarian ; Saeidi ; Eshghi ; Jalalnejad ; Pourshahmari P.918124714
Iranian M.S.R.T. University Team Chess Championshi2009/08/142009/08/19Mr. Ebrahimzadeh M.Malayer University on behalf of M.S.R.T.IA Kazemi Ashtiani, HosseinFA Hashemi-Heidarian-Saeedi-Eshghi-Jalalnejad-Pourshahmari P-Saeedi S.918124554
24th International Chess Tournament "Acropolis 2002009/08/102009/08/18Nikolaos YamarellosGreek Chess Federation, Chalkida Chess AcademyIA Michail PreveniosIA Saltamara E., NA Mihailidis A., NA Megalios P., NA Lazogeorgou I.910023016
International Amateur Chess Tournament "Acropolis2009/08/102009/08/18Papakonstantinou KonstantinosGreek Chess Fed., Ministry of Tourism, Region of Attiki, Chalkida Chess AcademyIA Michail PreveniosMihailidis Anestis, Koulaxouzidis Georgios97723978
Tehran Chess School Rapid Weekly (A Class)30 Morda2009/08/182009/08/18FM Toomanian Hamlet ; Mr. Hakimifard MohsenTehran Chess SchoolIA Najib AbolghassemAbed Meisam ; Haratounian Avik61524694
Tehran Chess School Rapid Weekly (B Class)30 Morda2009/08/182009/08/18FM Toomanian Hamlet ; Mr. Hakimifard MohsenTehran Chess SchoolIA Najib AbolghassemAbed Meisam ; Haratounian Avik62824693
"Danilo Dajo Batricevic memorial"2009/08/092009/08/17Marko MarkovicMontenegro chess federation, Cetinje chess clubJasna Sakotic, IAVeselin Balsic, IA, Igor Vujacic, FA97021749
59. Magyar Férfi SakkbajnokságSzeged2009/08/092009/08/17Magyar Sakkszövetség -- Hungarian Chess FederationKorpics, Zsolt IASzabo Zsolt FA, Bartos Ferenc HA91024399
ASIAN ZONAL 3.2 CHESS CHAMPIONSHIP2009/08/092009/08/17BHARAT SINGH CHAUHANALL INDIA CHESS FEDERATIONMD HAROON OR RASHIDM S GOPAKUMAR, Dy. CHIEF BIDUR PRASAD GAUTAM ,Arbiter131324471
ASIAN ZONE 3.2 WOMEN CHESS CHAMPIONSHIP-20092009/08/092009/08/17BHARAT SINGH CHAUHANALL INDIA CHESS FEDERATIONMD. HAROON OR RASHID7724470
Hlavni taborovy turnaj2009/08/172009/08/17Katka KlaskovaTJ BucovicePetr VeznikMiroslav Hurta91025437
Panamericano por Equipos 20092009/08/172009/08/1753424464
Taborovy turnaj o 4. vt2009/08/172009/08/17Katerina KlaskovaTJ BucovicePetr VeznikMiroslav Hurta91025438
Torneo OPEN "Ciudad de Cartago 2009"2009/08/152009/08/17Lic. Jhon Fredy Ramirez RamirezSubsecretaria de Deportes de CartagoAI. Jose Jesus CalleAN Aux en P. Juan Carlos Buitrago78124527
Zürich Open 20092009/08/092009/08/17Schachgesellschaft ZürichGeorg KradolferGeorg Kradolfer91024147
16. Int. Offene Wiener Schachmeisterschaft 2009Bli2009/08/162009/08/16Johann PöcksteinerWiener SchachverbandIS Kaweh KristofRS Wolfgang Bölzlbauer, RS Franz Krassnitzer114524595
1st KPK International FIDE Rated Open Chess Tourna2009/08/102009/08/16Selvaraj K P KTirupur District Chess AssociationVijayaraghavan VGurusamy R, Bhuvana R, Lakshmanaswamy K, Manoharan V P, Mani A,Rajendran R1121924480
2. TuS Coswig-Open2009/08/142009/08/16Matthias MerkerTuS Coswig 1920 e.V.Egmont Pönisch613923787
61 Otvoreno prvenstvo Vojvodine2009/08/082009/08/16Kopanja MiroslavSahovski savez VojvodineMilan Miladinov IAPetar Milicevic NA98924360
Aria Chess League 882009/08/162009/08/16Roghani.AAzizi.Gh94824860
Blitzschach Staatsmeisterschaft 20092009/08/162009/08/16FM Johann PöcksteinerÖsterreichischer SchachbundIS Kaweh Kristof ID 1619110RS Martin Exler, RS Gregor Neff118924594
CAMPEONATO NACIONAL SUB-20 - 20092009/08/112009/08/16Luís ManinhaFPXVitorino FerreiraMiguel Silva71824254
Campeonato por Edades - Categoría Sub 8 Absoluto2009/08/142009/08/16FAPRFA Pedro A. Méndez Guzmán5539913
II Grand Prix 2009 Homenaje al MN. David Bayardo M2009/08/082009/08/16AI. Hamlet GarciaAF. Felix Espinoza63824662
II Grand Prix 2009 Homenaje al MN. David Bayardo M2009/08/082009/08/16Dr. Guy Bendaña GuerreroFenanicAI. Hamlet GarciaAF. Felix Espinoza63824462
II Torn. Aberto Xadrez Medieval Aljubarrota2009/08/162009/08/16José CavadasCâmara Municipal Alcobaça, Academia Xadrez Benedita, JF. Prazeres, AljubarrotaJosé CavadasRui Lopes65524157
IX Obert Internacional d´Escacs Vila de Poblenou2009/08/152009/08/16Joan Lorda XiménezAteneu ColonAI Enio BelloAF Josep Maria Benitez, AC Cristina Bosch, AC Eloi Pera1013224103
Põlva Suveturniir 20092009/08/142009/08/16Põlva Male-KabeklubiPeep Narusberg74524588
Putovny pohar priatelstva Emila Tatarika2009/08/122009/08/16Ladislav SipekySachovy klub BASTA Nove ZamkyIA Vincent CernakLadislav Sipeky76023020
Schlossberg Blitzturnier 20092009/08/162009/08/16Johann ErhardSchachklub Raika Rattenberg172624587
Seznamovaci turnaj Vresovice 20092009/08/162009/08/16Katka KlaskovaTJ BucovicePetr VeznikMiroslav Hurta73624633
Seznamovaci turnaj Vresovice 20092009/08/162009/08/16Katka KlaskovaTJ BucovicePetr VeznikMiroslav Hurta73625436
Stockholm Open 20092009/08/102009/08/16IA Jonas SandbomStockholm Chess FederationIA Jonas SandbomJan Peter Palmblad98124499
Torneo Abierto de Aguadilla - Clase C2009/08/142009/08/16Punta Borinquen Chess ClubFA Luis Sosa53933049
Torneo Abierto de Arecibo2009/08/142009/08/16Roberto RomeroNorth Chess ClubFA Pedro A. MéndezNA Walter Nuñez51424674
TORNEO DE AJEDREZ 469 ANIVERSARIO DE AREQUIPA2009/08/162009/08/16Oscar Salas MoralesCLUB PEON DE REYOscar Salas Morales71324619
Torneo de Ajedrez en la Playa Rota 20092009/08/162009/08/16Fundación Municipal para la Juventud, la Cultura y el DeporteEnrique Pescador Canora74224598
Torneo de Arecibo Clase B2009/08/142009/08/16North Chess ClubAF Pedro A. MéndezAN Walter Nuñez51824675
Torneo de Arecibo Clase C2009/08/142009/08/16FAPRFA Pedro A. MéndezNA Walter Nuñez52324676
V OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE XATIVA 2009domingo2009/08/162009/08/16Alfonso PizarrosoCLUB AJEDREZ XATIVA y AYUNTAMIENTO DE XATIVAJuan Jose Valentin SauraJesus Gerona, Luis Martinez y Nestor Echeverria713724461
Velika Gospa 20092009/08/162009/08/16Mato Opacak NASK Posavac-Festung,RuscicaPetar Lovric CCAIvan Opacak CCA72024642
X TORNEO FIESTA MAYOR DE CASTELLDEFELS2009/08/162009/08/16Francisco Gris MateosClub d'escacs CastelldefelsManuel Navarro Perez99524486
XII. Bancpost - A tournament2009/08/092009/08/16I.O. Biro SandorCaissa Miercurea CiucI.A. Chirila Radu-CatalinBalazs Stefan93224436
XII. Bancpost - B tournament2009/08/092009/08/16I.O. Biro SandorCS Caissa Miercurea CiucI.A. Chirila Radu-CatalinBalazs Stefan93524437
XII. Bancpost - C tournament2009/08/092009/08/16I.O. Biro SandorCS Caissa Miercurea CiucI.A. Chirila Radu-CatalinBalazs Stefan10624438
25. FAAKER SEE OPEN 8. - 15. Aug. 2009 Kulturhaus2009/08/082009/08/15Josef GallobASKÖ FINKENSTEINIS Friedrich KnappÖS Gert Tscheinig, RS Kahlig Martin911615214
Al Ain Weekly Tournament 15/8/20092009/08/152009/08/155924572
CAMPEONATO ESPAÑA EQUIPOS - CEBLUB PRIMERA DIVISIO2009/08/132009/08/15Sr. Juan Miranda MartinezC.E. BARBERA - FEDERACIO CATALANA D'ESCACS - Mr. Victor PontA.I. Valerio de la CruzA.I. Josep Mª Salvans34024546
CAMPEONATO ESPAÑA EQUIPOS - CEBLUB PRIMERA DIVISIO2009/08/132009/08/15Sr. Juan Miranda MartinezC.E. BARBERA - FEDERACIO CATALANA D'ESCACS - Mr. Victor PontA.I. Valerio de la CruzA.I. Josep Mª Salvans33324547
Clasificatorio de Tercera División 2009 Parque del2009/08/012009/08/15Luis Padilla QuezadaParque del Norte y Club Metropolitano de AjedrezMauricio Castro SolanoDizan Alvarado Rodríguez, Sara Alvarado Castro111224550
Drautalbank Blitzturnier2009/08/152009/08/15Marics RobertSV Raika Rapid FeffernitzTscharnuter HannesLöscher Helmut93824250
GIAI VO DICH TRE NHANH CO TUONG TOAN QUOC 2009 [NA2009/08/142009/08/15Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien71624507
GIAI VO DICH TRE NHANH CO TUONG TOAN QUOC 2009 [NA2009/08/142009/08/15Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien92424508
GIAI VO DICH TRE NHANH CO TUONG TOAN QUOC 2009 [NA2009/08/142009/08/15Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien92524509
GIAI VO DICH TRE NHANH CO TUONG TOAN QUOC 2009 [NA2009/08/142009/08/15Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien71424510
GIAI VO DICH TRE NHANH CO TUONG TOAN QUOC 2009 [NU2009/08/142009/08/15Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien71524513
GIAI VO DICH TRE NHANH CO TUONG TOAN QUOC 2009 [NU2009/08/142009/08/15Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien71724514
GIAI VO DICH TRE NHANH CO TUONG TOAN QUOC 2009 [NU2009/08/142009/08/15Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien71524515
GIAI VO DICH TRE NHANH CO TUONG TOAN QUOC 2009 [NU2009/08/142009/08/15Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien71524516
GM - turnaj Rakovník2009/08/082009/08/15Jiøí Spilka, V Lukách 2162, 26901 Rakovník?achový klub RakovníkJosef SmolkaJaroslav Satranský91022135
Hornonitriansky pohar - IMT2009/08/082009/08/15Sachovy klub PrievidzaJozef Kysel91023677
I Torn. Aberto Xadrez Medieval Nocturno Aljubarrot2009/08/152009/08/15José CavadasCâmara Municipal Alcobaça, Academia Xadrez Benedita, JF. Prazeres, AljubarrotaJosé CavadasRui Lopes52624156
I TORNEIO VILA DA BATALHA2009/08/152009/08/15Dr. Rui CunhaC. Municipal da BatalhaCarlos Oliveira Dias64524623
II TORNEO INTERNACIONAL POR EQUIPOS DE AJEDREZ CIU2009/08/142009/08/15Francisco Cuevas PovedanoClub Deportivo BasilioLuis Arance GonzalezNestor Echeverria D'angelo - Pablo Casero621624120
III Open de Ajedrez de Collado Mediano2009/08/152009/08/15Sebastian Revuelta MarchettiAyuntamiento de Collado Mediano - Club Ajedrez 64 Villalba(AI) Luis Blasco de la Cruz (ID=2219107)(AU) Alejandro Montesinos Hernandez73824227
Jiráskùv memoriál - skupina A2009/08/082009/08/15Jiøí Spilka, V Lukách 2162, 26901 Rakovník?achový klub RakovníkJosef VagenknechtJaroslav Satranský, Pra?ská 2254, 26901 Rakovník94822590
Jiráskùv memoriál - skupina B2009/08/082009/08/15Jiøí Spilka, V Lukách 2162, 26901 Rakovník?achový klub RakovníkJosef VagenknechtJaroslav Satranský, Pra?ská 2254, 26901 Rakovník94022591
Jubiläum 2009 - 200 Jahre Schachgesellschaft Züric2009/08/092009/08/15Schachgesellschaft ZürichIA Josef NemecekIA Albert Baumberger, Rahel Umbach, Jesse Angst926424433
Jubiläums-Open «200 Jahre Schachgesellschaft Züric2009/08/092009/08/15FA Georg KradolferSchachgesellschaft ZürichIA Dr. Ing. Josef NemecekIA Ing. Albert Baumberger, Rahel Umbach, Jesse Angst927224531
LT Studenov 2009 B2 AB2009/08/092009/08/15Roman BurdaPat a MatMiloslav Vanka73024416
LT Studenov 2009 C2009/08/092009/08/15Roman BurdaPat a MatKateøina For?tová14824417
Metalmex Open FIDE2009/08/082009/08/15Petr JaksaDesko LiberecIvan Kopal97923493
Offene Leibnitzer Bezirksjugendmeisterschaft 20092009/08/142009/08/15Konrad JohannSchachverein Sparkasse Flavia Solva WagnaRS Mag. Arnold PristernikJohann Konrad & RS Johann Herrmann71822351
Open Internacional Megaescacs 2009I Fira d´escacs2009/07/312009/08/15D. Antoni Masso BennasarD. Antoni Masso Bennasar - Club MegaescacsI.A. Enrique Asensio Ferrari85923747
Südsteirisches Weinland Schachturnier2009/08/092009/08/15Konrad JohannSchachverein Sparkasse Flavia Solva WagnaJud Karl HeinzMag. Arnold Pristernik74822352
TURNAMEN CATUR WALIKOTA BIMA OPEN SE INDONESIA & N2009/08/112009/08/15FM. SEBASTIAN SIMANJUNTAK. FAPENGKOT PERCASI BIMA & PB PERCASII MADE SUPARKA. IAANGGUN NUGROHO,Ir. NA1018624286
Weekly Tournament ALain chess 15-8-20092009/08/152009/08/15Ahmed...Adel61824584
XXII T.N.State Under-13 Boys Chess Championship 22009/08/092009/08/15C.D.C.A and T.N.S.C.AP.K.SelvamurugesanDhakshinamoorthy.A, Mrs.C.N.Raji., D.Babu,1113924248
XXII T.N.State Under-13 GIRLS Chess Championship 22009/08/092009/08/15C.D.C.A and T.N.S.C.AP.K.SelvamurugesanDhakshinamoorthy.A, Mrs.C.N.Raji., D.Babu,118024306
XXII TORNEO DE AJEDREZ-FERIA REAL DE PUENTE GENIL2009/08/152009/08/15RAFAEL LOZANO ARROYOCLUB AJEDREZ ENROQUE CORTO SAHALDAUMANUEL SORIA MORALESJOSE ARJONA TOLEDANO79724581
Arad 2009 Juniori2009/08/082009/08/14Alin CampeanuC.S.Vados AradAlin CampeanuMihai Partenie94024388
FINAL I Campeonato de Ajedrez Activo Megaescacs 22009/08/142009/08/14Club megaescacs y Dimonis d´AlgaidaI.A Enrique Asensio Ferrari41624589
Abu Dhabi Festival 2009 Blitz Tournament2009/08/142009/08/14Abu Dhabi Chess ClubIA Tariq KhouriFA Mohammed Al Rais, FA Saeed Yousef, FA Saeed Khouri, NA Khalid Abbas1012524555
Abudhabi Chess Festival 2009 (Blitz Tournament)2009/08/142009/08/14Abudhabi Chess And Culture ClubIA Tariq KhouriFA Mohammed Al Rais, FA Saeed Yousef, FA Saeed Khouri, NA Khalid Abbas1112524563
Arad Open 20092009/08/082009/08/14Alin CampeanuC.S. Vados AradAlin CampeanuCiprian Muntean912224387
Hornonitriansky pohar - Fide open2009/08/082009/08/14Sachovy klub PrievidzaJozef Kysel71423678
I Campeonato de Ajedrez Activo Megaescacs 2009 Cop2009/08/142009/08/14Club megaescacs y Dimonis d´AlgaidaI.A Enrique Asensio Ferrari126224583
III Escacs Llampec L'Hospitalet de l'InfantFESTES2009/08/142009/08/14Club d'Ecacs Hospitalet de l'InfantEnric Monne Aules73824533
KALOJANOVA KREPOST2009/08/142009/08/14Tsani VasilevDimitar Iliev FA74924552
Letní soustøedìní mladých ?achistùRù?ená 8.8.-15.82009/08/102009/08/14Matìjovský OndøejKomise mláde?e S?SHavelka Petr72224446
Letní soustøedìní mladých ?achistùRù?ená 8.8.-15.82009/08/102009/08/14Matìjovský OndøejKomise mláde?e S?SHavelka Petr152424448
Letní soustøedìní mladých ?achistùRù?ená 8.8.-15.82009/08/102009/08/14Matìjovský OndøejKomise mláde?e S?SHavelka Petr191924449
LT Studenov 2009 B2 Holanïani2009/08/142009/08/14Roman BurdaPat a MatJan Paukert91624566
O pohár mìsta Rakovníkbleskový turnaj2009/08/142009/08/14Jiøí Spilka?K RakovníkIng Jaroslav Satranský154124578
XIII Torneo Internacional - IV Promoción (-2000 FI2009/08/102009/08/14Juan Francisco Gil GonzálezClub Ajedrez de AlmansaIA Andrés Martínez CebriánAN Juan José Llavador Morón913424276
XIII Torneo Internacional - IV Promoción (-2300 FI2009/08/102009/08/14Juan Francisco Gil GonzálezClub de Ajedrez de AlmansaIA Andrés Martínez CebriánAN Juan José Llavador Morón95824267
XXX Juegos Intercolegiados Nacionales2009/08/102009/08/14Dr Carlos FonsecaCOLDEPORTESAN Eduardo MorenoIng Pedro Antonio Rojas52724455
XXX Juegos Intercolegiados Nacionales2009/08/142009/08/14Dr Carlos FonsecaCOLDEPORTESAN Eduardo MorenoIng Pedro Antonio Rojas72624458
XXX Juegos Intercolegiados Nacionales2009/08/142009/08/14Dr Carlos FonsecaCOLDEPORTESAN Eduardo MorenoIng Pedro Antonio Rojas72524459
5th Assiut Open 20092009/08/042009/08/13Eng. Moustafa ShalabyEgyptian Chess Federaion - Moustafa TawfeikI.A. Wagdy LamieMoustafa Mokhtar- Ashraf Yusef - Mohamed Farook Mohamed - Naashat Nathan916723938
ASKÖ-Bundeseinzelmeisterschaft Schach2009/08/082009/08/13Peter RothASKÖ ÖsterreichIS Andrea Stadler72424400
CAMPEONATO ESPAÑA EQUIPOS - CEBLUB PRIMERA DIVISIO2009/08/112009/08/13Sr. Juan Miranda MartinezC.E. BARBERA - FEDERACIO CATALANA D'ESCACS - Mr. Victor PontA.I. Valerio de la CruzA.I. Josep Mª Salvans33924494
CAMPEONATO ESPAÑA EQUIPOS - CEBLUB PRIMERA DIVISIO2009/08/112009/08/13Sr. Juan Miranda MartinezC.E. BARBERA - FEDERACIO CATALANA D'ESCACS - Mr. Victor PontA.I. Valerio de la CruzA.I. Josep Mª Salvans33424495
Festival saha u Ruscici 20092009/08/132009/08/13Alexsandor Lesenko i Mato OpacakPetar Lovric CCAIvan Opacak CCA51624558
I Low Cost Avance - Peon Envenenado2009/08/032009/08/13Alejandro Mata MelgarClub Avance - Peon Envenenado.IA Eduardo Lopez Rodriguez83524208
KALOJANOVA KREPOST - Children 14 years old2009/08/132009/08/13Tsani VasilevDimitar Iliev FA74124536
Letní soustøedìní mladých ?achistùRù?ená 8.8.-15.82009/08/132009/08/13Matìjovský OndøejKomise mláde?e S?SHavelka Petr62124549
LT Studenov 2009 - B2 dru?stva2009/08/132009/08/13Franti?ek SeinerPat a MatMiloslav Vanka54024540
Olomouc Chess Summer 2009 - Ave-Kontakt Cupturnaj2009/08/052009/08/13Jaroslav FuksikAgentura 64 GrygovIA Jakub FuksikIA Otto Gutdeutsch, IA Evgeny Melikset-Bek, Jirina Prokopova91024301
Olomouc Chess Summer 2009 - Ceska pojistovna Cuptu2009/08/052009/08/13Jaroslav FuksikAgentura 64 GrygovIA Jakub FuksikIA Otto Gutdeutsch, IA Evgeny Melikset-Bek, Jirina Prokopova91024302
Olomouc Chess Summer 2009 - Open Olomoucturnaj C2009/08/062009/08/13Jaroslav FuksikAgentura 64 GrygovIA Jakub FuksikIA Otto Gutdeutsch, IA Evgeny Melikset-Bek, Jirina Prokopova917524303
Olomouc Chess Summer 2009 - Proclient Cupturnaj I2009/08/052009/08/13Jaroslav FuksikAgentura 64 GrygovIA Jakub FuksikIA Otto Gutdeutsch, IA Evgeny Melikset-Bek, Jirina Prokopova91024300
Olomouc Chess Summer 2009 - Seniors Openturnaj D2009/08/062009/08/13Jaroslav FuksikAgentura 64 GrygovIA Jakub FuksikIA Otto Gutdeutsch, IA Evgeny Melikset-Bek, Jirina Prokopova93724304
Olomouc Chess Summer 2009 - Tchibo Cupturnaj GM2009/08/052009/08/13Jaroslav FuksikAgentura 64 GrygovIA Jakub FuksikIA Otto Gutdeutsch, IA Evgeny Melikset-Bek, Jirina Prokopova91024299
Olomouc Chess Summer 2009 - Valoz Cupturnaj GM -2009/08/052009/08/13Jaroslav FuksikAgentura 64 GrygovIA Jakub FuksikIA Otto Gutdeutsch, IA Evgeny Melikset-Bek, Jirina Prokopova91024298
U10 7. European Union Youth Championship2009/08/052009/08/13FM Erich GigerlAustrian Chess FederationFA Manfred Mussnig, ÖS Wolfgang HorvathIM Robert Kreisl, Verena Kozel94423968
U12 7. European Union Youth Championship2009/08/052009/08/13FM Erich GigerlAustrian Chess FederationFA Manfred Mussnig, ÖS Wolfgang HorvathIM Robert Kreisl, Verena Kozel95523969
U12 16. International Styrian Youth Championship2009/08/052009/08/13FM Erich GigerlSteirsiche SchachjugendÖS Wolfgang HorvathVerena Kozel91623972
U14 7. European Union Youth Championship2009/08/052009/08/13FM Erich GigerlAustrian Chess FederationFA Manfred Mussnig, ÖS Wolfgang HorvathIM Robert Kreisl, Verena Kozel94823970
U14/U17 16. International Styrian Youth Champions2009/08/052009/08/13FM Erich GigerlSteirsiche SchachjugendFA Manfred Mussnig, ÖS Wolfgang HorvathVerena Kozel92023973
U8 7. European Union Youth Championship2009/08/052009/08/13FM Erich GigerlAustrian Chess FederationFA Manfred Mussnig, ÖS Wolfgang HorvathIM Robert Kreisl, Verena Kozel93623967
U8/U10 16. International Styrian Youth Champions2009/08/052009/08/13FM Erich GigerlSteirsiche SchachjugendÖS Wolfgang HorvathVerena Kozel92223971
XXX Juegos Intercolegiados Nacionales2009/08/132009/08/13Dr Carlos FonsecaCOLDEPORTESAN Eduardo MorenoIng Pedro Antonio Rojas72624456
GIAI VO DICH CO TUONG TRE TOAN QUOC 2009 [NAM 09]2009/08/072009/08/12Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien92124331
GIAI VO DICH CO TUONG TRE TOAN QUOC 2009 [NAM 11]2009/08/072009/08/12Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien92424348
GIAI VO DICH CO TUONG TRE TOAN QUOC 2009 [NAM 13]2009/08/072009/08/12Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien92624349
GIAI VO DICH CO TUONG TRE TOAN QUOC 2009 [NAM 15]2009/08/072009/08/12Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien71724350
GIAI VO DICH CO TUONG TRE TOAN QUOC 2009 [NAM 18]2009/08/072009/08/12Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien71424351
GIAI VO DICH CO TUONG TRE TOAN QUOC 2009 [NAM 18]2009/08/072009/08/12Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien91024512
GIAI VO DICH CO TUONG TRE TOAN QUOC 2009 [NU 09]2009/08/072009/08/12Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien91824352
GIAI VO DICH CO TUONG TRE TOAN QUOC 2009 [NU 11]2009/08/072009/08/12Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien91824353
GIAI VO DICH CO TUONG TRE TOAN QUOC 2009 [NU 13]2009/08/072009/08/12Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien71424354
GIAI VO DICH CO TUONG TRE TOAN QUOC 2009 [NU 15]2009/08/072009/08/12Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien71524355
GIAI VO DICH CO TUONG TRE TOAN QUOC 2009 [NU 18]2009/08/072009/08/12Tong cuc TDTTDo Dinh GiangHoang Thien7824356
O krale a kralovnu Frýdku-Místku II.2009/08/122009/08/12Surma AntonínBeskydska sachova skolaSurma Antonín72824473
XXX Juegos Intercolegiados Nacionales2009/08/102009/08/12Dr Carlos FonsecaCOLDEPORTESAN Eduardo MorenoIng Pedro Antonio Rojas52624454
1.º Torneio de Xadrez Ilha Graciosa 2009Festas de2009/08/102009/08/11Sr. Euclides Carqueijo.Clube Escolar Ilha BrancaSr. Euclides Carqueijo.7824659
Festival Centroamericano y del Caribe 2009 - Sub102009/08/112009/08/11AI Erick Hernandez71424404
Festival Centroamericano y del Caribe 2009 - Sub102009/08/112009/08/11AI Erick Hernandez71024414
Festival Centroamericano y del Caribe 2009 - Sub122009/08/112009/08/11AI Erick Hernandez72124405
Festival Centroamericano y del Caribe 2009 - Sub122009/08/112009/08/11AI Erick Hernandez7924413
Festival Centroamericano y del Caribe 2009 - Sub142009/08/112009/08/11AI Erick Hernandez72024406
Festival Centroamericano y del Caribe 2009 - Sub142009/08/112009/08/11AI Erick Hernandez7924411
Festival Centroamericano y del Caribe 2009 - Sub162009/08/112009/08/11AI Erick Hernandez71224407
Festival Centroamericano y del Caribe 2009 - Sub162009/08/112009/08/11AI Erick Hernandez7924410
Festival Centroamericano y del Caribe 2009 - Sub182009/08/112009/08/11AI Erick Hernandez71624408
Festival Centroamericano y del Caribe 2009 - Sub182009/08/112009/08/11AI Erick Hernandez7924409
Festival Centroamericano y del Caribe 2009 - U8 Ab2009/08/112009/08/11AI Erick Hernandez71324397
Olomouc Chess Summer 2009 - Blitz Tournamentturnaj2009/08/112009/08/11Jaroslav FuksikAgentura 64 GrygovIA Jakub FuksikIA Otto Gutdeutsch, IA Evgeny Melikset-Bek113224305
BUZAU CUP -SENIORI2009/08/072009/08/10MECI+ISJ BUZAU+DJS +CS PALATUL COPIILOR BUZAUSLABU NISTORDRAGOMANU VASILE,IORDACHE CLAUDIU73224475
BUZAU CUP-U162009/08/072009/08/10MECI+ISJ BUZAU+DJS +CS PALATUL COPIILOR BUZAUSLABU NISTORDRAGOMANU VASILE,IORDACHE CLAUDIU72824476
Distrital de Coimbra - Fase Final2009/07/042009/08/10AXDC7824553
Festival Centroamericano y del Caribe 2009 - Sub102009/08/062009/08/10Federacion Nacional de Ajedrez de PanamaAI Erick Hernandez71441758
Kinderschachturnier Landeck2009/08/092009/08/10Mag. Karin SchneggJugendschachklub LandeckIS Andrea Stadler71424444
LT Studenov2009 B2 blesk2009/08/102009/08/10Roman BurdaPat a MatJan Paukert92224489
National Inter-Club Chess Championship 2009 - Divi2009/08/072009/08/10Chan Boon Siang PhilipSingapore Chess FederationFA Alberto Muniz53524332
National Inter-Club Chess Championship 2009 - Nati2009/08/072009/08/10Chan Boon Siang PhilipSingapore Chess FederationFA Alberto Muniz53424327
XIX La Pobla de Lillet2009/08/022009/08/10Joan BarnolaClub d'escacs LilletA.I. Enio Bello Herrera98224309
3rd Asian Dragons Invitational Tournament 2009 - O2009/08/012009/08/09Liu Ko FeiSports Affairs Council & Chinese Taipei Chess AssociationPeter LongElsa Yueh111224179
3rd Asian Dragons Invitational Tournament 2009 - U2009/08/012009/08/09Liu Ko FeiSports Affairs Council & Chinese Taipei Chess AssociationPeter LongElsa Yeuh111224178
51º Campeonato Nacional de Equipas - 2ª Divisão -2009/08/082009/08/09Luís ManinhaFPX, AX GaiaVitorino FerreiraEduardo Viana, Abílio Ribeiro, Martinho Cardoso34024251
51º Campeonato Nacional de Equipas - 3ª Divisão -2009/08/082009/08/09Rui HenriquesFPX, AX GaiaVitorino FerreiraEduardo Viana, Abílio Ribeiro, Martinho Cardoso34024252
51º Campeonato Nacional Por Equipas - 1ª Divisão -2009/08/032009/08/09Luís ManinhaFederação Portuguesa de XadrezVitorino FerreiraMartinho Cardoso, Abílio Ribeiro, Luís Maninha710424256
51º Campeonato Nacional Por Equipas - 1ª Divisão -2009/08/032009/08/09Luís ManinhaFederação Portuguesa de XadrezVitorino FerreiraMartinho Cardoso, Abílio Ribeiro, Luís Maninha77224257
6. AUHOF-OPEN GRUPPE A2009/08/052009/08/09DIPL.-ING. GERHARD LONEKSK AUHOFRS PETER KOWARSCHRS DIPL.-ING. GERHARD LONEK52821484
6. AUHOF-OPEN GRUPPE B2009/08/052009/08/09DIPL.-ING. GERHARD LONEKSK AUHOFRS PETER KOWARSCHRS DIPL.-ING. GERHARD LONEK53021485
6. AUHOF-OPEN GRUPPE C2009/08/052009/08/09DIPL.-ING. GERHARD LONEKSK AUHOFRS PETER KOWARSCHRS DIPL.-ING. GERHARD LONEK53421486
Arctic Chess Challenge2009/08/012009/08/09Tromsø Sjakklubb - Jan S. BerglundIA Panagiotis Nikolopoulos91024172
Braunauer Stadt- und Bezirksmeisterschaft 2009Haup2009/08/032009/08/09Gerhard SpiesbergerWSV ATSV Ranshofen SchachNorbert Frühauf74623215
Braunauer Stadt- und Bezirksmeisterschaft 2009Juge2009/08/032009/08/09Gerhard SpiesbergerWSV ATSV Ranshofen SchachNorbert Frühauf71723216
Campeonato de España por Equipos de Club - CECLUBS2009/08/052009/08/09IA Ismael Nieto GonzálezIA Mikel Larreategi Arana (2296047)Enrique Pescador Canora, José Domingo Calle Moreau618324181
CECLUB- Segunda I2009/08/052009/08/09Javier Pérez LleraF. Javier Ogando Gonzalez623024292
CONCURSUL NATIONAL DE SAH "CUPA MUNICIPIULUI BUZAU2009/08/072009/08/09MECI+ISJ BUZAU +DJS +CS PALATUL COPIILOR BUZAUDRAGOMANU VASILEIORDACHE CLAUDIU74724477
FIDE OPEN Tabor 20095. rocnik mezinarodniho sachov2009/08/022009/08/09Mgr. Milan BorkovecTJ Sokol Tabor - sachovy oddilMichail Korecek FA912024141
Golser Volksfestblitzturnier 20092009/08/092009/08/09Josef WahrmannSK Raiba GolsReinhold Achs94623962
IRQ S/ F champ. 20092009/08/042009/08/09( I.A) Dhafe, A Madhloom Pres & Dele. Iraqi Chess Federation( I.A) Dhafe, A Madhloom Pres & Dele. Iraqi Chess Federation(I.A) Jaber K, Mohammed(F.A) Ibrahim, Ismail ( IRQ),(FA) Ali Hadi,Hussein (IRQ)95824821
Letní soustøedìní mladých ?achistùRù?ená 8.8.-15.82009/08/092009/08/09Matìjovský OndøejKomise mláde?e S?SHavelka Petr76224423
Manhem Chess Week Elo 20092009/08/012009/08/09IA Mats ErikssonIA Mats ErikssonIA Claes Nilsheden91024487
Manhem Chess Week IM 20092009/08/012009/08/09IA Mats ErikssonIA Mats ErikssonIA Claes Nilsheden91024474
Pärnumaa MK noorte lahtised MV kuni 102009/08/072009/08/09Pärnumaa MK ja SK "Vaablane"Eiki LehemetsSten Kasela71524419
Pärnumaa MK noorte lahtised MV kuni 162009/08/072009/08/09Pärnumaa MK ja SK "Vaablane"Eiki LehemetsSten Kasela71124421
PNG International Rating Pune District Open Chess2009/08/012009/08/09Jayant GokhaleJoseph D'souza, PDCA and Global Mind Sports FoundationFA Rajendra ShidoreFA Nitin Shenvi911724236
Ptuj Open 20092009/08/022009/08/09Danilo PolajzerSahovsko drustvo Tehcenter PtujBoris Zlender, IABranko Oresek96424162
Seniorsko prvenstvo Sumadije i PomoravljaParacin,2009/08/092009/08/09Rade Milosavljevic, IASSSP i Sahovski klub,,Paracin''Boban Milojevic, FAVojislav Dinic, NA93224420
TORNEO AFICIONADOS FERIA DE LAS FLORES MEDELLIN 202009/08/052009/08/09Restrepo OmarLiga de Ajedrez de AntioquiaAN Delgado Juan CarlosAN Rios Juan Fernando913124272
TORNEO EXPERTOS FERIA DE LAS FLORES MEDELLIN 20092009/08/052009/08/09Restrepo OmarLiga de Ajedrez de AntioquiaAF Rodriguez NorbeyAN Delgado Juan Carlos95124271
TORNEO FERIA DE LAS FLORES TALENTOS 20092009/08/062009/08/09Omar RestrepoLiga de Ajedrez de AntioquiaAF Rodriguez NorbeyJenny Milena Panesso76624370
TORNEO IRT FIDE FERIA DE LAS FLORES MEDELLIN 20092009/08/052009/08/09Restrepo Omar de JesusLiga de Ajedrez de AntioquiaAF Rodriguez NorbeyAN Delgado Juan Carlos97024270
XXII Abierto de Ajedrez Nocturno - Villa de Estepo2009/08/082009/08/09Enrique Borrego MataAULAJEDREZ - DSBINNOVAAF Daniel Escobar DominguezAA Miguel Angel Cabrera Peinado77724451
XXIV Abierto Internacional de Ajedrez de Carbonera2009/08/092009/08/09Claudio dalla CostaAyuntamiento de Carboneras | DBSInnova-AulajedrezGuillermo M. Barranco Serrano76824432
XXVI TORNEO DE AJEDREZ ACTIVO DE SAN LORENZO DE EL2009/08/092009/08/09Jesús Pascual Gómez y José Luis Álvarez LuisClub Amigos del AjedrezAF Juan Manuel García MartínAA Jesús Crespo Fernández ANP Dam Peinador815824129
XXXV Open Internacional d'Escacs "Ciutat de Badalo2009/08/012009/08/09Manel TriquellClub d'Escacs Sant Josep de BadalonaJosep M. Salvans Riba (IA)Cristina Perez Pinazo (FA), Josep M. Benitez Delgado (FA), Davide Vega D'Aurelio910820678
XXXV Open Internacional d'Escacs "Ciutat de Badalo2009/08/012009/08/09Manel TriquellClub d'Escacs Sant Josep de BadalonaJosep M. Salvans Riba (IA)Cristina Perez Pinazo (FA), Josep M. Benitez Delgado (FA), Davide Vega D'Aurelio99420680
13. Internationales Schachopen Wulkaprodersdorf2009/08/082009/08/08Johann GlavanichSchachklub WulkaprodersdorfGerhard KainMarkus Hafner74224492
18th OPEN INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT "KAVALA 22009/08/012009/08/08VASILIS THEODORIDISKAVALA CHESS CLUB - ESSAMTH - GREEK CHESS FEDERATIONIA KLEOPATRA HALVATZOGLOUFA MITROU I.,FA ANTONIADIS I.,FA MIMIKOS S.,FA KITHARIDIS A.916024167
18th OPEN INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT "KAVALA 22009/08/012009/08/08VASILIS THEODORIDISKAVALA CHESS CLUB - ESSAMTH - GREEK CHESS FEDERATIONIA KLEOPATRA HALVATZOGLOU915624166
18th OPEN INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT "KAVALA 22009/08/012009/08/08VASILIS THEODORIDISKAVALA CHESS CLUB - ESSAMTH - GREEK CHESS FEDERATIONIA KLEOPATRA HALVATZOGLOU95024173
24 ABIERTO INTERNACIONAL DE AJEDREZ "CIUDAD DE MOT2009/08/082009/08/08JORGE BUENO FERNÁNDEZCLUB AJEDREZ MOTRILJAVIER HURTADO GONZÁLEZ89424392
2nd KUANTAN MASTER OPEN2009/08/082009/08/08KHAIRUNISSA WAHIDUDDINKELAB CATUR KUANTANMUHAMMAD ARSHADFADZILAH WAHIDUDDIN77024422
2ND MODERN SCHOOL INTERNATIONAL FIDE RATING CHESS2009/08/042009/08/08MODERN SENIOR SECONDARY SCHOOLV.Ravichandran, IAM.Vijayakumar IA,R.Bhuvana FA,H.Santhanam,Pandiarajan,R.Hema,C.Natarajan,S.Bhanu925224265
4. Arkadenturnier 20091. Qualifikationsturnier zur2009/08/082009/08/08Schachklub KufsteinRS Armin Baumgartner174424313
8. Internationales Jugendschnellschachopen Wulkapr2009/08/082009/08/08Johann GlavanichSchachklub WulkaprodersdorfGerhard KainMarkus Hafner71924491
Al-Ain Weekly Tournament08 August 20092009/08/082009/08/0853624398
Asian Youth Under 08 Chess Championship 2009, Delh2009/08/032009/08/08Bharat Singh ChauhanDelhi Chess Association & All India Chess FederationR. AnantharamIA Pourshahmari Hamid Reza - Dy. Chief, Rajkumar - Arbiter91824219
Asian Youth Under 08 Girls Chess Championship 20092009/08/032009/08/08Bharat Singh ChauhanDelhi Chess Association & All India Chess FederationRathinam AnantharamIA Bharat Singh Chauhan - Dy. Chief, Sandeep Singh - Arbiter71624213
Asian Youth Under 10 Chess Championship 20092009/08/032009/08/08Bharat Singh ChauhanDelhi Chess Association & All India Chess FederationRathinam AnantharamIA Pourshahmari Hamid Reza - Dy. Chief, Soundarmurthy D - Arbiter92624220
Asian Youth Under 10 Girls Chess Championship 20092009/08/032009/08/08Bharat Singh ChauhanDelhi Chess Asoociation & All India Chess FederationRathinam AnantharamIA Bharat Singh Chauhan - Dy. Chief, Savitri Joshi - Arbiter92424214
Asian Youth Under 12 Chess Championship 20092009/08/032009/08/08Bharat Singh ChauhanDelhi Chess Association & All India Chess FederationRathinam AnantharamIA Pourshahmari Hamid Reza - Dy. Chief, Govind Ballab Joshi - Arbiter92824221
Asian Youth Under 12 Girls Chess Championship 20092009/08/032009/08/08Bharat Singh ChauhanDelhi Chess Association & All India Chess FederationRathinam AnantharamIA Bharat Singh Chauhan - Dy. Chief, Amit Sharma - Arbiter91824215
Asian Youth Under 14 Chess Championship 20092009/08/032009/08/08Bharat Singh ChauhanDelhi Chess Association & All India Chess FederationRathinam AnantharamIA Dharmendra Kumar - Dy. Chief, A.L. Kasi - Arbiter91824222
Asian Youth Under 14 Girls Chess Championship 20092009/08/032009/08/08Bharat Singh ChauhanDelhi Chess Association & All India Chess FederationRathinam AnantharamIA Vipnesh Bhardwaj - Dy. Chief, V.S. Negi92224216
Asian Youth Under 16 Chess Championship 20092009/08/032009/08/08Bharat Singh ChauhanDelhi Chess Association & All India Chess FederationRathinam AnantharamIA Dharmendra Kumar - Dy. Chief, N.K. Nandakumar - Arbiter91824211
Asian Youth Under 16 Girls Chess Championship2009/08/032009/08/08Bharat Singh ChauhanDelhi Chess Association & All India Chess FederationRathinam AnantharamIA Vipnesh Bhardwaj - Dy. Chief, M. Muthukumar - Arbiter92024217
Asian Youth Under 18 Chess Championship 20092009/08/032009/08/08Bharat Singh ChauhanDelhi Chess Association & All India Chess FederationRathinam AnantharamIA Dharmendra Kumar - Dy. Chief, M. Ephrame - Arbiter71624212
Asian Youth Under 18 Girls Chess Championship 20092009/08/032009/08/08Bharat Singh ChauhanDelhi Chess Association & All India Chess FederationRathinam AnantharamIA Vipnesh Bhardwaj - Dy. Chief, Wijesurya G. Luxman - Arbiter71624218
Festival Centroamericano y del Caribe 2009 - Sub082009/08/082009/08/08AI Erick Hernandez21324396
IV OBERT INTERNACIONAL DE BENIMODOESCACS A L´ESTIU2009/08/082009/08/08Xavier Tormos BeltranClub d´escacs BenimodoCarles Mengual / Alfonso Martinez712724247
Jordanian Clubs Legue 20092009/07/302009/08/08Eng. Osamah RabeeRoyal Jorganian Chess Federation & Amr, MohammedMasha'l, Ishaq (IA / ID:8101507)Eljineidi, Nabeel (FA / ID:8103046) & Jawabreh, Ahmad (FA) & Nesrin Kanaan95424153
Letní soustøedìní mladých ?achistùRù?ená 8.8.-15.82009/08/082009/08/08Matìjovský OndøejKomise mláde?e S?SHavelka Petr71824403
PRESOV OPEN 20092009/08/012009/08/08Ing. Jaroslav BanociKrajsky sachovy zvaz PresovIng. Jaroslav Mindzak95224285
Sahovske nade Bosne i Hercegovine U-142009/08/082009/08/08Midhat MahmutbegovicSU Bosne i Hercegovine & OSK "Zivinice"IA Vlado StojanovicFA Mustafa Redzepovic, FA Boris Budimir71324394
Sahovske nade Bosne i Hercegovine U-182009/08/082009/08/08Midhat MahmutbegovicSU Bosne i Hercegovine & OSK ZiviniceIA Vlado StojanovicFA Mustafa Redzepovic, FA Boris Budimir71624395
X Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel2009/08/012009/08/08Jordi Serra PagesC.E.FigueresIA Roger Rodriguez Font (2264080)AN Jesus Garcia Valer98021460
XXII Abierto de Ajedrez Nocturno - Villa de Estepo2009/08/082009/08/08Enrique Borrego MataAULAJEDREZ - DSBINNOVAAF Daniel Escobar Dominguez52624450
1st Memorial Kamen Piskov2009/08/012009/08/07Dr. Stefan SergievBulgarian Chess FederationDimitar Iliev FA91024121
Int. Chess Hoiliday 2009 R32009/08/022009/08/07Kollerova JindraMacek Jan131424378
Int. Chess Holiday 2009 K312009/08/022009/08/07Vrabec MilosKollerova JindraFischl RichardJakus Lubos91024376
Int. Chess Holiday 2009 M312009/08/022009/08/07Vrabec MilosKollerova JindraFischl RichardJakus Lubos91024375
Int.Chess Holiday 2009 H312009/08/022009/08/07Kollerova JindraKollerova JindraFischl RichardJakus Lubos91024377
Iraqi Final 2009 ( Women)2009/08/012009/08/07( I.A) Dhafer, A, Madhloom Pres & Dele. Iraqi Chess Federation( I.A) Dhafer, A, Madhloom Pres & Dele. Iraqi Chess Federation( F.A) Ibrahim,Ismail ( IRQ)(N.A) Amal Qader Rasheed ( IRQ)91024573
Iraqi Final 2009 ( Women)2009/08/012009/08/07( I.A) Dhafer, A, Madhloom Pres & Dele. Iraqi Chess Federation( I.A) Dhafer, A, Madhloom Pres & Dele. Iraqi Chess Federation( F.A) Ibrahim,Ismail ( IRQ)(N.A) Amal Qader Rasheed ( IRQ)91024820
Wiler Jugend Open 20092009/08/062009/08/07Hans KarrerSprengSchach WilHans KarrerErich Seiler62424386
Wiler U18-Open 20092009/08/062009/08/07Hans KarrerSprengSchach WilHans KarrerErich Seiler62424389
70th ARMENAN MEN'S CHAMPIONSHIP. The 1st League2009/07/242009/08/06IO Hrachik TAVADIANArmenian Chess FederationIA Armen NIKOGOSIANNA Ervand HAKOBYAN131423983
Cupa Timisorii ed. a IV-a2009/08/012009/08/06Corneliu PascalauAsociatia Judeteana de SahMihai Partenie92424333
TIMISOARA CUP 4th edition - A tournament2009/08/012009/08/06IO Pascalau CornelAJ Sah TimisIA Chirila Radu-Catalin91024200
TIMISOARA CUP 4th edition - B tournament2009/08/012009/08/06IO Pascalau CornelAJ Sah TimisIA Chirila Radu-Catalin91024201
Timisoara Cup 4th edition - C tournament2009/08/012009/08/06IO Pascalau CornelAJ Sah TimisIA Chirila Radu-CatalinPartenie Mihai91024210
Timisoara Cup editia a IV-a2009/08/012009/08/06Corneliu PascalauAsociatia Judeteana de SahMihai Partenie91024359
Campeonato Nacional de Menores Sub 162009/08/032009/08/05IA Parmenides GuerreroIA Parmenides GuerreroDario Castellanos62024324
Campeonato Nacional de Menores Sub-102009/08/032009/08/05IA Parmenides GuerreroIA Parmenides GuerreroDario Castellanos61424321
Campeonato Nacional de Menores Sub-10 FEM2009/08/042009/08/05IA Parmenides GuerreroIA Parmenides GuerreroAlejandro Pacheco5624315
Campeonato Nacional de Menores Sub-122009/08/032009/08/05IA Parmenides GuerreroIA Parmenides GuerreroAlejandro Pacheco62024322
Campeonato Nacional de Menores Sub-12 FEM2009/08/042009/08/05IA Parmenides GuerreroIA Parmenides GuerreroAlejandro Pacheco, Jose Aybar6824316
Campeonato Nacional de Menores Sub-142009/08/032009/08/05IA Parmenides GuerreroIA Parmenides GuerreroJose Aybar62024323
Campeonato Nacional de Menores Sub-14 FEM2009/08/042009/08/05IA Parmenides GuerreroIA Parmenides GuerreroAlejandro Pacheco, Jose Aybar61024317
Campeonato Nacional de Menores Sub16 FEM2009/08/042009/08/05IA Parmenides GuerreroIA Parmenides GuerreroDario Castellanos6824318
Campeonato Nacional de Menores Sub-182009/08/032009/08/05IA Parmenides GuerreroIA Parmenides GuerreroDario Castellanos61724325
Campeonato Nacional de Menores Sub-18 FEM2009/08/042009/08/05IA Parmenides GuerreroIA Parmenides GuerreroDario Castellanos61224319
Campeonato Nacional de Menores Sub-82009/08/032009/08/05IA Parmenides GuerreroIA Parmenides GuerreroAlejandro Pacheco, Jose Aybar5524320
Èíäèâèäóàëåí òóðíèð çà æåíè íà ñëÿïî-ãëóõèòå â Áúë2009/08/042009/08/05Íèêîëà ÏàðàïàíîâÍàöèîíàëíà àñàöèàöèÿ íà ñëÿïî ãëóõèòå â ÁúëãàðèÿÁîáè Äîðîñèåâ-ðåïóáëèêàíñêà êàòåãîðèÿ3424269
Îñìî Íàöèîíàëíî ïúðâåíñòâî ïî øàõìàò çà ìúæå íà ñë2009/08/022009/08/05Íèêîëà ÏàðàïàíîâÍàöèîíàëíà àñîöèàöèÿ íà ñëÿïî-ãëóõèòåÁîáè Äîðîñèåâ-ðåïóáëèêàíñêà êàòåãîðèÿ72024128
Juniori-Memorial "Laszlo NOEL" -Festivalul Interna2009/08/012009/08/05Prof. Gheorghevici GheorgheCJ , Primaria , DJS , CS al Sahului Esperantist TULCEAVasile DRAGOMANUMircea RADU73124232
Laszlo Noel Memorial-Seniori2009/08/012009/08/05Gheorghevici GheorgheConsiliul Judetean , Primaria Municipiului , Directia jud. de Sport , CS al SEVasile DRAGOMANUMircea RADU75124233
Olomouc Chess Summer 2009turnaj E - RAPID2009/08/052009/08/05Jaroslav FuksikAgentura 64 GrygovIA Otto GutdeutschIA Evgeny Melikset-Bek77624283
OPEN TABOR 2009Bleskovy turnaj jednotlivcu2009/08/052009/08/05Mgr. Milan BorovecSokol Tabor - sachovy oddilMichail Korecek FA91824284
Romania-Bulgaria, women's match2009/08/022009/08/05GM Ionescu ConstantinRomanian Chess FederationIA Candea Haralambie4824209
Tournoi de ramadan à Mejez El Beb2009/08/052009/08/05Belkhodja AmelClub des échecs Mejez El BebI.A Hammami Slim97625115
XV JUBILARNI OTVORENI SAHOVSKI TURNIR ``BEOGRAD-S2009/07/282009/08/05KATICA MARICBEOGRADSKI SAHOVSKI KLUB `` ROMANTICARI``DRAGO KNEZEVIC FAMILORAD KNEZEVIC, MIRO MARJANOVIC FA813624255
1. Blitzmeisterschaft des 1.WBSC 20092009/08/042009/08/041. WBSC10524279
2009 China Team Grade B2009/07/312009/08/04Ye JiangchuanChinese Chess AssociationLiang, Zhihua913324258
8th Dubai Juniors 20092009/07/282009/08/04Suhail TayebDubai Chess & Culture ClubIA Mahdi Abdulrahim(UAE)FA Saeed Yousef, FA Maryam Mohamed, FA Sheikha Ali, NA Hend Salem913624099
9TH JHARKHAND STATE FIDE RATING CHESS CHAMPIONSHIP2009/07/292009/08/04Sashi Nath TiwariDhanbad District Chess Association, DhanbadI A Jayant Kumar BhuyanA.B. Choudhury107724122
Campeonato Nacional de Menores Sub-8 FEM2009/08/032009/08/04IA Parmenides GuerreroIA Parmenides GuerreroAlejandro Pacheco3424314
Centroamericano y del Caribe SUB-20 Absoluto 20092009/07/302009/08/04Sr. Jhon Jairo Agudelo OsorioFederación Colombiana de Ajedrez y Liga de Ajedrez de AntioquiaAI. José Jesús CalleAF. Norbey Rodriguez95424040
Centroamericano y del Caribe SUB-20 Femenino 20092009/07/302009/08/04Sr. Jhon Jairo Agudelo OsorioFederación Colombiana de Ajedrez y Liga de Ajedrez de AntioquiaAI. José Jesús CalleAN. Juan Carlos Delgado92624041
Ferienpass 20092009/08/042009/08/041.O.Ö. SK EbenseeIS Prof. Hans Stummer51424268
Tschaturanga Blitzcup 09 - August2009/08/042009/08/0410624308
51º Campeonato Nacional Por Equipas - 1ª Divisão -2009/08/012009/08/03Luís ManinhaFederação Portuguesa de XadrezVitorino FerreiraMartinho Cardoso, Abílio Ribeiro, Luís Maninha34923948
51º Campeonato Nacional Por Equipas - 1ª Divisão -2009/08/012009/08/03Luís ManinhaFederação Portuguesa de XadrezVitorino FerreiraMartinho Cardoso, Abílio Ribeiro, Luís Maninha34523947
51º Campeonato Nacional Por Equipas - 1ª Divisão -2009/08/012009/08/03Luís ManinhaFederação Portuguesa de XadrezVitorino FerreiraMartinho Cardoso, Abílio Ribeiro, Luís Maninha32823949
51º Campeonato Nacional Por Equipas - 1ª Divisão -2009/08/012009/08/03Luís ManinhaFederação Portuguesa de XadrezVitorino FerreiraMartinho Cardoso, Abílio Ribeiro, Luís Maninha35423950
65th ARMENIAN WOMEN'S CHAMPIONSIP. The 1st Leagu2009/07/262009/08/03IO Hrachik TAVADIANArmenian Chess FederationFA Erna KHALAFYANIA Julietta NAHATAKYAN93124036
9 ADYAR TIMES NEW MILLENNIUM FIDE RATED OPEN CHESS2009/07/292009/08/03K. MuralimohanTamil Nadu State Chess AssociationS. Paul Arokia Raj (IA)R. Balasubramanian, M.R. Senthil Kumar, Sunitha, Rajashree Muralidharan1021624124
I OPEN INTERNACIONAL DE AJEDREZ VITORIA-GASTEIZ2009/07/262009/08/03Anabel de la FuenteClub de Ajedrez Buztinzuri y Asociación Deportiva Ruta de EuropaIosu MenaJose Antonio Munita95324066
Nacional Blitz 20092009/08/032009/08/035624231
2e. Tournoi open Khniss 20092009/08/022009/08/02AGUIR KamelFTE & Club 7 Novembre de KhnissZIDI Abdallah, FA ID 5502128SLOUKHOUM Messaoud980104080
3o IRT Open Campinas LCX2009/07/312009/08/02Liga Campineira de XadrezEdson FujishimaGuilherme Borelli52524274
8.ROCNÍK LETNÉHO ŠACHOVÉHO TÁBORA KONÍK2009/07/242009/08/02Miroslav RohácekKŠN Bratislava, ŠKM Dunaj, ŠK OsuskéRastislav DiviakTomáš Pericka, Miroslav Bednár, Ivan Paulicka94923748
Alba County Championship 20092009/07/312009/08/02Ceteras MariusClubul Municipal de Sah Alba IuliaGheorghe CorinaGheorghe Corina, Ceteras Marius52624282
Blitz Chess National2009/07/252009/08/02s1127024071
Continental Absolute Championship2009/07/252009/08/02Confederacao Brasileira de Xadrez (CBX)IA Antonio Bento, IA Pablyto RibeiroIA Mauro Amaral, FA Igor Lutz, FA Carlos Carvalho, RA Cesar Viegas1127024070
DAMEN - STAATSMEISTERSCHAFT 20092009/07/252009/08/02Österreichischer SchachbundIS Werner Stubenvoll, ID 1619179Armin Baumgartner91919740
III Open Internacional Agrupación Deportiva San Ju2009/07/272009/08/02Carlos Pérez MarchalAgrupación Deportiva San JuanIA Javier Fernández HierroFA Gregorio Sola Plaza910521772
Int. Chess Holiday 2009 V312009/08/022009/08/02Vrabec MilosKollerova JindraFischl RichardJakus Lubos81124367
IX Open Villa de Gijón - Torneo A2009/07/312009/08/02Marco Antonio Marino BravoReal Grupo de Cultura CovadongaRicardo Curto Rodríguez53224084
IX Open Villa de Gijón - Torneo B2009/07/312009/08/02Marco Antonio Marino BravoReal Grupo de Cultura CovadongaRicardo Curto Rodríguez54224083
IX Open Villa de Gijón - Torneo C2009/07/312009/08/02Marco Antonio Marino BravoReal Grupo de Cultura CovadongaRicardo Curto Rodríguez53824082
National Rapid Chess Championship 2009 - Open2009/08/012009/08/02Chan Boon Siang PhilipSingapore Chess Federation & Bishan Community ClubIA Chia Chee Seng92223915
Open PATRIOTS 20092. rocník2009/07/312009/08/0296024184
Simulção por equipas2009/08/022009/08/02AXPVitorino Ferreira159624230
STAATSMEISTERSCHAFT 20092009/07/252009/08/02Österreichischer SchachbundIS Werner Stubenvoll, ID 1619179Armin Baumgartner96819739
TEMERLOH OPEN2009/08/012009/08/02FAZLI ZULKARNAINPERSATUAN CATUR TEMERLOHSABIRIN SULAIMANSUHAIRI HUSSIN75224198
The international chess tournament "Stara Pazova-I2009/07/252009/08/02Mr. Milutin Lukic, IOChess club"Stara Pazova"; Patronages The municipality St.Pazova and PecinciMr.Mihajlo Savic, IAMr.Petar Radosavljevic, NA(CRO), Mr.Vladimir Saric, IA, Mr.Stevan Milas, NA101823942
Ulu Pandan - Hong Bao Open Rapid Chess Challenge 22009/08/022009/08/02Philip ChanSingapore Chess Federation & Ulu Pandan Grassroots OrganisationsAlberto Muniz727719103
Vikend turnir Lipova 2009Vrnjacka Banja, 02.avgust2009/08/022009/08/02Mikica RadosavljevicSah klub ''Lipova'' - LipovaBoban Milojevic,FA91824199
Völkermarkter Jugendopen 20092009/07/252009/08/02Franz KrassnitzerSchachmaty RudenÖS Helga StanglRS Franz Krassnitzer91123852
Völkermarkter Open 2009 - A-Turnier2009/07/252009/08/02Franz KrassnitzerSchachmaty RudenIS Friedrich Knapp - ÖS Helga StanglRS Franz Krassnitzer92423853
Völkermarkter Open 2009 - B-Turnier2009/07/252009/08/02Franz KrassnitzerSchachmaty RudenÖS Helga StanglRS Franz Krassnitzer93123854
XIV. PANNONIA- NITROKÉMIA CUP2009/07/292009/08/02Freizeitclub aus Vörösberényunbekanntunbekannt71624100
XLVI Campeonato de España Femenino2009/07/282009/08/02Juan Carlos García RuanoFederación Española de Ajedrez y Club de Ajedrez de AlmansaIA Andrés Martínez CebriánAN Juan José Llavador Morón74323979
XXIV OPEN EL PUERTO DE SANTA MARIA2009/07/272009/08/02Gustavo Gaviria VelazquezPEÑA AJEDRECISTA PORTUENSEDaniel Escobar DominguezFernando Roman Sanchez84024086
2009ÄêÈ«¹úÒÒ¼¶ÁªÈü2009/07/312009/08/01Öйú¹ú¼ÊÏóÆåЭ»áChen, De43723859
2DO. TORNEO DE AJEDREZ BLITZ DE GUAYNABO2009/08/012009/08/01Ismael R. Soto GonzalezClub de Ajedrez de Guaynabo, Inc.FA Cristobal Vega Adorno111124196
Al-Ain Weekly TournamentCup for Tristar Transport2009/08/012009/08/0141224177
CZECH OPEN 2009 - turnaj UIngols chess2009/08/012009/08/01Tadeusz Agacinski (POL)71424174
CZECH OPEN 2009 "CESKA PODNIKATELSKA POJISTOVNA OP2009/07/252009/08/01Dr. Jan MAZUCHAVE-Kontakt s.r.o., PardubiceFA Michal Korecek (CZE)Tadeusz Agacinski921524018
CZECH OPEN 2009 "CHLADEK A TINTERA OPEN" - turnaj2009/07/252009/08/01Dr. Jan MAZUCHAVE-Kontakt s.r.o., PardubiceJosef SYKORAJaromir SKALA927224019
CZECH OPEN 2009 "KONTAX-Open" - turnaj EOpen Europ2009/07/252009/08/01Dr. Jan MAZUCHAVE-Kontakt s.r.o., PardubiceJosef URBANEKJiri PYSKATY919024020
CZECH OPEN 2009 "Pardubice Open" - turnaj Aopen gr2009/07/242009/08/01Dr. Jan MAZUCHAVE-Kontakt s.r.o., PardubiceIA Jevgenij MELIKSET-BEKJaroslav Benak, Petr Harasimovic929524001
CZECH OPEN 2009 "Tchibo Open" - turnaj Bopen ratin2009/07/242009/08/01Dr. Jan MAZUCHAVE-Kontakt s.r.o., PardubiceIA Otto GUTDEUTSCHJiri Siebenburger933924002
CZECH OPEN 2009Turnaj novinaru2009/08/012009/08/01111824176
CZECH OPEN 2009VIP turnaj2009/08/012009/08/01112224175
ELO Tournament2009/07/262009/08/01Marino FlegoSahovsko drustvo PiranJuras, Zvonko FAZnidarcic, Andrej7823974
II Abierto de Ajedrez "Villa Vélez de Benaudalla"2009/08/012009/08/01Claudio dalla CostaGuillermo Barranco Serrano67624185
II Torneo Cerrado CIUDAD DE ALMANSA2009/07/292009/08/01Juan Francisco Gil GonzálezClub de Ajedrez de AlmansaJosé Francisco Muñoz López7824112
Jordanian Clubs Championship / 2009 (2nd Class)2009/07/302009/08/01Eng. Osamah RabeeRoyal Jordan Chess Federation & (IA) Amr, Mohammed Abd. Fattah Masha'l, Ishaq (IA/ ID:8101507)Al-Kurdi, Khalid (FA/ID:8103020) & Zayed, Qasim53324154
LT Studenov 2009 - dru?stva2009/07/262009/08/01Franti?ek SeinerPat a MatVladimír Hadraba54024161
LT Studenov 2009 A2009/07/262009/08/01Roman BurdaPat a MatVladimír Hadraba71424072
LT Studenov 2009 B2009/07/262009/08/01Roman BurdaPat a MatVladimír Hadraba71224073
LT Studenov 2009 C2009/07/262009/08/01Roman BurdaPat a MatMartin Hejzlar131424074
National Rapid Chess Championship 2009 - Challenge2009/08/012009/08/01Chan Boon Siang PhilipSingapore Chess Federation & Bishan Community ClubIA Chia Chee Seng921523902
National Rapid Chess Championship 2009 - Women2009/08/012009/08/01Chan Boon Siang PhilipSingapore Chess Federation & Bishan Community ClubIA Chia Chee Seng91023914
Sub 10 Rianxo2009/08/012009/08/01Club Xadrez RianxoFrancisco Ogando González73024132
Sub 12 Rianxo2009/08/012009/08/01Club Xadrez RianxoFrancisco Ogando González72324133
Sub 14 Rianxo2009/08/012009/08/01Club Xadrez RianxoFrancisco Ogando González72124134
Sub 16 Rianxo2009/08/012009/08/01Club Xadrez RianxoFrancisco Ogando González71824135
Sub 8 Rianxo2009/08/012009/08/01Club Xadrez RianxoFrancisco Ogando González72724131
Torneo Blitz de Ajedrez"Maspalomas 2009"2009/08/012009/08/01Rosa Molina, CecilioClub de Ajedrez Maspalomas(AI) Arranz Martín, Pablo A.(ID 2291789)Suarez Díaz, Vicente (AN) - Marrero Lopez, Agustín (AN)53224239
X NOCTURNO DE ROQUETAS2009/08/012009/08/01SALVADOR GOMEZ GOMEZA.A.J.J. RUY LOPEZJUAN CARLOS MARTIN ESCANEZROCIO RODRIGUEZ RODRIGUEZ73924183
XVIII. juniorsko prvenstvo Hrvatske - juniori do 12009/07/262009/08/01Ervin Sindik IOHrvatski Šahovski SavezSiniša Režek IARadmila Švaljek FA94624003
XVIII. juniorsko prvenstvo Hrvatske - juniori do 12009/07/262009/08/01Ervin Sindik IOHrvatski Šahovski SavezSiniša Režek IARadmila Švaljek FA91724004
XVIII. juniorsko prvenstvo Hrvatske - juniorke do2009/07/262009/08/01Ervin Sindik IOHrvatski Šahovski SavezSiniša Režek IARadmila Švaljek FA91424005
XXI TORNEO INTERNACIONAL "SAN LORENZO" 20092009/08/012009/08/01Juan Carlos GonzalezCasino JaqueAsun GraciaLucas Pascual y David Moreno913524206

Ovim odabirom 547 turnira je pronađeno.

Pregled svih turnira (razvrstanih kronološki od novijih prema starijima)