Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Tschechische Rep. (CZE)

Flag CZE
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1Vánoční turnaj mládeže turnaj VC LK 2016/2017, sk. B 4 Minuten
2Vánoční turnaj mládeže turnaj VC LK 2016/2017, sk. C 4 Minuten
3Okresní přebor družstev F-M 2016/2017 14 Minuten
4O Losinského Kapra 2016 24 Minuten
5Vánoční turnaj mládeže turnaj Městské ligy ŠSLK 2016/2017 32 Minuten
6Praha-188. VŠFS Blitz Open (Velká cena ŠK DP Praha, 10.12.2016) EA Hotel Populus 36 Minuten
7SK OAZA Praha 2016 Podzim sk.A 1 Std. 3 Min.
8SK OAZA Praha 2016 Podzim sk.B 1 Std. 5 Min.
9ŠO Praga Praha 2016 podzim sk. KT 1 Std. 6 Min.
10Po stopách deskových her VI. 1 Std. 19 Min.
11TALENT CUP 2016 - turnaj C 1 Std. 46 Min.
12TALENT CUP 2016 - turnaj A 2 Std. 27 Min.
13Oddílový přebor NOVA Kladno - 2016/2017 2 Std. 54 Min.
14O mistra Opavy 2016 12 Std. 7 Min.
15Základní turnaj 2016/2017 13 Std. 3 Min.
16Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, OPEN A 13 Std. 44 Min.
17OŽL 3. TURNAJ Holešov MLADŠÍ ŽÁCI 2006 a ml. 15 Std. 23 Min.
188.Páteční turnaj 2.12.2016 15 Std. 24 Min.
193. doprovodný turnaj PŠL 2016/2017 16 Std. 4 Min.
20Přebor škol Přerovska A 1-5 třída 16 Std. 12 Min.
21Přebor škol Přerovska B 6-9 třída 16 Std. 12 Min.
22VC Dolni Nemci 2016 - starsi 16 Std. 18 Min.
23VC Dolni Nemci 2016 - mladsi 16 Std. 19 Min.
24Bleskovky Zdeňka Páska - 3.12.2016 - čajovna UTOPIA 16 Std. 47 Min.
25Plzeňská šachová liga - 3. kvalifikační turnaj 2016/2017 17 Std. 33 Min.
26Okresní přebor škol v šachu 2016, 6.-9.třída, Frýdek-Místek 20 Std. 56 Min.
27Okresní přebor škol v šachu 2016, 1.-5.třída, Frýdek-Místek 21 Std. 5 Min.
28OŽL 3. TURNAJ Holešov STARŠÍ ŽÁCI 2002 a ml. 21 Std. 32 Min.
29Okresní kolo přeboru škol - Česká Lípa 2016-17 22 Std. 46 Min.
30Přebor Jiráskova gymnázia v šachu 2016 1 Tage
31Mikulášský přebor ZŠ Dobratice 1 Tage
32Okresní přebor středních škol v šachu 2016, Frýdek-Místek 1 Tage
33Oddílový přebor 2016/2017 Nový Bor Základní skupina A 1 Tage 3 Std.
34Oddílový přebor 2016/2017 Nový Bor Základní skupina B 1 Tage 3 Std.
351.liga mládeže 2016-2017 - skupina B 1 Tage 9 Std.
36Zlínský krajský přebor 2016/2017 1 Tage 13 Std.
37Okresní kolo Přeboru škol 1. - 5. tříd - Lanškroun 2016 okres Ústí nad Orlicí 1 Tage 14 Std.
38Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2016 finále I 1 Tage 14 Std.
39Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2016 finále III 1 Tage 14 Std.
40Oddílový přebor ŠO TJ Košutka Plzeň, o.s. 2016/17 1 Tage 15 Std.
41Šachový žebříček Beskydské šachové školy - TOP skupina - podzim 1 Tage 19 Std.
42Městský přebor Brno - město 1 Tage 19 Std.
43TALENT CUP 2016 - turnaj B 1 Tage 21 Std.
44Přebor škol v šachu 2016/17 - regionální kolo Kladno+Rakovník, kategorie 3 1 Tage 22 Std.
45Přebor škol v šachu 2016/17 - regionální kolo Kladno+Rakovník, kategorie 2 1 Tage 22 Std.
46Přebor škol v šachu 2016/17 - regionální kolo Kladno+Rakovník, kategorie 1 1 Tage 22 Std.
47Okresní turnaj jednotlivců v šachu mladší 1.- 5. třída 1 Tage 23 Std.
48Okresní kolo Přeboru škol 6. - 9. tříd - Lanškroun 1 Tage 23 Std.
49Krajská soutěž SŠS 2016/17 - skupina A 1 Tage 23 Std.
50Krajská soutěž SŠS 2016/17 - skupina B 1 Tage 23 Std.
Werbung
Werbung