Odabir turnira

Razvrstaj prema

Odaberi savez: Armenia (ARM)

Flag ARM
Br.TurnirZadnja izmjena
1T. Petrosyan Chess House Final U12 1 Sati 26 Min.
2T.Petrosyan Chess House Final U10 1 Sati 59 Min.
32-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 2 Sati 3 Min.
43-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 2 Sati 3 Min.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (I-ին խումբ- 15։00) 2 Sati 3 Min.
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (II-րդ խումբ- 16։15) 2 Sati 4 Min.
7 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 Sati 17 Min.
82 Razryad Hrazdan 3 Sati 32 Min.
9Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 3 Sati 47 Min.
103 razryad Hrazdan 4 Sati 24 Min.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 4 Sati 31 Min.
12III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 4 Sati 31 Min.
134-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 4 Sati 32 Min.
14CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 4 Sati 44 Min.
15Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 4 Sati 47 Min.
16Loru marzi 1/8 ezrapakich 4 Sati 59 Min.
17T.Petrosyan Chess House Final U08 6 Sati 12 Min.
18Գորիսի շախմատի դպրոց,3-րդ խումբ 23 Sati 43 Min.
19Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 1 Dani
20Chess School of Abovyan is 10 year! 1 Dani 21 Sati
21Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 2 Dani 4 Sati
22Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 2 Dani 6 Sati
23Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 3 Dani 7 Sati
244-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Աջափնյակ 3 Dani 9 Sati
25T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-2 4 Dani 5 Sati
26Grand Prix 2nd leg Jermuk 4 Dani 6 Sati
27Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 5 Dani 6 Sati
28IV կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 6 Dani 4 Sati
29Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 6 Dani 6 Sati
30T. Petrosyan Chess House 1/2F. U08 7 Dani 3 Sati
31T. Petrosyan Chess House 1/2F. U12 7 Dani 3 Sati
32T. Petrosyan Chess House 1/2F. U10 7 Dani 3 Sati
33CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2 7 Dani 5 Sati
34CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1 8 Dani 5 Sati
35Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 8 Dani 6 Sati
36Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 9 Dani 6 Sati
37Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 9 Dani 6 Sati
38 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 13 Dani 2 Sati
39Շիրակի մարզի 2018թ. առաջնության 1/32 Կարգ չունեցողներ 15 Dani 5 Sati
40Autumn - 2017 17 Dani 5 Sati
413 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 22 Dani 4 Sati
424 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 22 Dani 4 Sati
432nd Yerevan Open 22 Dani 4 Sati
44<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 25 Dani 4 Sati
45T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 25 Dani 6 Sati
46Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 27 Dani 9 Sati
47IV կարգի որակավորման մրցաշար 28 Dani 4 Sati
48Tournament dedicated to Independence Day 28 Dani 6 Sati
49Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 28 Dani 8 Sati
50Անկախության 26-րդ տարեդարձին նվիրված մրցաշար Նուբարաշեն շախմատի մարզադպրոց 29 Dani 4 Sati
Advertisement