Odabir turnira

Razvrstaj prema

Odaberi savez: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Br.TurnirZadnja izmjena
1Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu 2017 kategorie 6.-9. třída 3 Sati 12 Min.
2Přebor Kobylisy 2017 C 5 Sati 51 Min.
3Memoriál Ing. Olexy 2017 6 Sati 48 Min.
4Přebor oddílu ŠK Karviná 7 Sati 13 Min.
5Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 7 Sati 53 Min.
6Open Červený Kostelec - okresní přebor Náchodska 9 Sati 28 Min.
7Vánoční šachový turnaj ŠK Olympia 2017 9 Sati 49 Min.
8PROSTĚJOVSKÁ ŽÁKOVSKÁ LIGA, 7.ROČNÍK - 2.TURNAJ 9 Sati 59 Min.
9TALENT CUP 2017 - turnaj A 11 Sati 4 Min.
10Školní přebor v šachu 11 Sati 4 Min.
115. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Stříbrná Skalice - 16.12.2017 11 Sati 10 Min.
12Vršovice-Praga, podzim 2017, 2.B 11 Sati 17 Min.
13OP Karviná školních družstev 6-9.tříd 14 Sati 36 Min.
14OP středních škol - okres Karviná 15 Sati 22 Min.
15Dlouhodoby klubovy prebor BSS F-M - podzim 2017 16 Sati 47 Min.
163.ročník MEZINÁRODNÍHO ŠACHOVÉHO TURNAJE "DAFO CUP 2017" 17 Sati 23 Min.
17Jihočeský šach. svaz; 3. divize, skupina Východ 20 Sati 9 Min.
18O vánočního kapra 2017 mladší + starší, PŘIHLÁŠKY 1 Dani 3 Sati
19Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu 2017 kategorie 1.-5. třída 1 Dani 3 Sati
20Městský přebor Ostrava 2017/2018 1 Dani 4 Sati
21Přebor Ostravy čtyřčlenných družstev 1.stupně škol 2017 1 Dani 5 Sati
22Oddílový přebor Orel Opava 1 Dani 5 Sati
23Druhé úterý A 1 Dani 8 Sati
24Druhé úterý B 1 Dani 8 Sati
25Liga mládeže v šachu Mladé Boleslavi 4.turnaj XIV.ročník 1 Dani 11 Sati
26Přebor Základní školy Josefa Gočára, kat. 5.-9. třída 1 Dani 11 Sati
27Přebor Základní školy Josefa Gočára, kat. 3.-4. třída 1 Dani 11 Sati
28Přebor Základní školy Josefa Gočára, kat. 1.-2. třída 1 Dani 11 Sati
29Okresní Přebor škol 1. stupeň ZŠ - 2017/18 1 Dani 14 Sati
30Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu 2017 kategorie Střední školy 1 Dani 14 Sati
31Okresní Přebor škol 2. stupeň ZŠ - 2017/18 1 Dani 14 Sati
32Přebor Šachového klubu Bohnice 2017 1 Dani 15 Sati
33Okresní Přebor škol střední školy a učiliště - 2017/18 1 Dani 15 Sati
34Přebor družstev okresu Jeseník-zákl.část 2017/2018 1 Dani 19 Sati
35Krajský přebor SŠS 2017/2018 2 Dani 4 Sati
36Otevřený přebor Sokol Vršovice a Š.O. Praga 2 Dani 5 Sati
37Vánoční turnaj Uhlířské Janovice 2 Dani 6 Sati
38Karlovarská věž - kategorie H16 1. část KP mládeže 2017/2018 2 Dani 6 Sati
39Okresní přebor Olomouc 2017/18 2 Dani 8 Sati
4092. Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy 2 Dani 8 Sati
41SK OAZA Praha 2017 podzim 2 Dani 10 Sati
42Okresní přebor pětičlenných družstev v šachu Znojmo 2017/2018 2 Dani 12 Sati
4333. ročník Memoriálu Stanislava Vojty Chotýšany 26.12.2017 2 Dani 12 Sati
44Vršovice-Praga, podzim 2017, 3.B 2 Dani 17 Sati
45Vršovice-Praga, podzim 2017, 3.A 2 Dani 17 Sati
46Vršovice-Praga, podzim 2017, 2.A 2 Dani 17 Sati
47Okresní přebor Bruntál 17-18 2 Dani 18 Sati
48ŠSPK - Krajský přebor družstev III. třídy - 2017/18 2 Dani 19 Sati
49Okresní přebor Nový Jičín 2017-18 3 Dani 3 Sati
50Praha-198. Velká cena ŠK DP Praha Rapid Open, 09.12.2017 EA Hotel Populus 3 Dani 4 Sati
Advertisement