Odabir saveza    ECU Logo

Odabir turnira

Razvrstaj prema

Odaberi savez: Georgia (GEO)

Flag GEO
Br.TurnirZadnja izmjena
1GEO Women 75th Ch (I League) 6 Sati 30 Min.
2ბლიც ტურნირი 2, ოლიმპიური ჩემპიონი 7 Sati 31 Min.
3GEO Grand Prix (Blitz-4) 2017 5 Dani 8 Sati
4GEO Grand Prix (Rapid-4) 2017 6 Dani 6 Sati
5Open Rustavi Sunday (Blitz-62) 6 Dani 8 Sati
6საჭადრაკო ტურნირი "ჩაო" 6 Dani 12 Sati
7საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 7 Dani 6 Sati
8საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 7 Dani 6 Sati
9საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 7 Dani 6 Sati
10საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 7 Dani 6 Sati
11საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 7 Dani 6 Sati
12საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 14 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 7 Dani 6 Sati
13საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 7 Dani 6 Sati
14საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 6 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 7 Dani 6 Sati
15GEO Women Grand Prix (Blitz-4) 2017 7 Dani 12 Sati
16GEO Women Grand Prix (Rapid-4) 2017 9 Dani 8 Sati
17Georgian Chess Club Championship 2017 11 Dani 8 Sati
18ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ღია ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში 12 Dani 14 Sati
19Open Rustavi Sunday (Blitz-61) 13 Dani 7 Sati
203-4 თანრიგი (შუადღე) 13 Dani 11 Sati
215 თანრიგი (შუადღე) 13 Dani 11 Sati
221-2 თანრიგი 13 Dani 13 Sati
234 თანრიგი (1-3 დეკემბერი) 13 Dani 13 Sati
245 თანრიგი (2-3 დეკემბერი) 13 Dani 13 Sati
25ბლიცები (ოლიმპიური ჩემპიონი) 2 14 Dani 7 Sati
26ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი. 7 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 15 Dani 6 Sati
27ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი. 9 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 15 Dani 6 Sati
28ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2012 წელს და შემდეგ წლებში დაბ. დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 15 Dani 9 Sati
29ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2011 წელს დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 15 Dani 9 Sati
30ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2010 წელს დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა ტურნირი 15 Dani 9 Sati
31''ნანა იოსელიანის თასი-2017'' 16 Dani 10 Sati
32ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი პირველობა ოჯახთა შორის 18 Dani 4 Sati
33GEO CF Cup 2017 U12 Girls 18 Dani 11 Sati
34GEO CF Cup 2017 U10 Boys 18 Dani 11 Sati
35GEO CF Cup 2017 U12 Boys 18 Dani 11 Sati
36GEO CF Cup 2017 U10 Girls 18 Dani 12 Sati
37GEO CF Cup 2017 U8 Girls 18 Dani 12 Sati
38GEO CF Cup 2017 U8 Boys 18 Dani 12 Sati
39Open Rustavi Sunday (Blitz-60) 20 Dani 8 Sati
40ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი ფოთის საჯარო სკოლებს შორის 20 Dani 9 Sati
41Qual Tournament for IV-III cat-22 20 Dani 12 Sati
42"ოლიმპიური ჩემპიონი" ბლიც ტურნირი 1 21 Dani 3 Sati
43Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 24 Dani 10 Sati
44Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 25 Dani 6 Sati
45Open Rustavi Sunday (Blitz-59) 27 Dani 5 Sati
46European Individual Chess Championship 2018 27 Dani 6 Sati
47საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 27 Dani 7 Sati
48საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 27 Dani 10 Sati
49საკვალიფიკაციო ტურნირი 28 Dani 14 Sati
50Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 34 Dani 6 Sati
Advertisement