Odabir turnira

Razvrstaj prema

Odaberi savez: Georgia (GEO)

Flag GEO
Br.TurnirZadnja izmjena
1T.Lomaia mem - OPEN-B-G-14-16 1 Dani 4 Sati
2T.Lomaia mem -B-G-10 1 Dani 4 Sati
3T.Lomaia mem -B-G-12 1 Dani 6 Sati
4T.Lomaia mem -B-G-8 1 Dani 6 Sati
5აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორიაზე (2017) 3 Dani 2 Sati
6აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე (2017) 3 Dani 3 Sati
7Open Rustavi Sunday (Blitz-54) 4 Dani 2 Sati
8აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) 4 Dani 5 Sati
9"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მამაკაცთა შორის 8 Dani 3 Sati
10"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - ქალთა შორის 8 Dani 3 Sati
11"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 8 Dani 3 Sati
12"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 8 Dani 3 Sati
13"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 8 Dani 3 Sati
14"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 8 Dani 3 Sati
15Geo 77th Ch (Qualification) 9 Dani 5 Sati
16"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მოსწავლეთა შორის 11 Dani 4 Sati
17საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-3 და მე-4 კატეგორიებზე 18 Dani 5 Sati
18საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-5 კატეგორიაზე 18 Dani 5 Sati
19GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2017 20 Dani 4 Sati
20GEO Women Grand Prix (Rapid-3) 2017 21 Dani 3 Sati
21XII Poti International Chess Festival Open A 35 Dani 20 Sati
22საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 14-16 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 53 Dani 8 Sati
23საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 53 Dani 8 Sati
24საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 10 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 53 Dani 8 Sati
25საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 53 Dani 9 Sati
26International Festival "Black Sea Dolphin-2017" U14 59 Dani 8 Sati
27International Festival "Black Sea Dolphin-2017" U10 59 Dani 9 Sati
28International Festival "Black Sea Dolphin-2017" U08 59 Dani 9 Sati
29International Festival "Black Sea Dolphin-2017" U12 59 Dani 10 Sati
30''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 68 Dani 4 Sati
31''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 68 Dani 5 Sati
32''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 68 Dani 5 Sati
33''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 68 Dani 5 Sati
34''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 68 Dani 5 Sati
35Irakli Lolua Memorial 2017 Blitz Maraton (30 score) 68 Dani 21 Sati
36Irakli Lolua Memorial 2017 Rapid 69 Dani 21 Sati
37საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 74 Dani 8 Sati
38საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 74 Dani 8 Sati
39საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 12 წლამდე გოგონათა შორის 74 Dani 9 Sati
40საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 74 Dani 9 Sati
41საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 74 Dani 10 Sati
42European Individual Chess Championship 2018 75 Dani 2 Sati
43International Festival "Batumi-2017" U14 83 Dani 8 Sati
44International Festival "Batumi-2017" U12 83 Dani 8 Sati
45International Festival "Batumi-2017" U10 83 Dani 8 Sati
46International Festival "Batumi-2017" U08 83 Dani 10 Sati
47GEO Women Grand Prix (Blitz-2) 2017 85 Dani 4 Sati
48GEO Women Grand Prix (Rapid-2) 2017 86 Dani 3 Sati
49XII Poti International Chess Festival Open C 88 Dani 22 Sati
50XII Poti International Chess Festival Open B 89 Dani 6 Sati
Advertisement