Selezione della federazione    ECU Logo

Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
1White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive U12 RT 17-24 March 2018 12 Ore 50 Min.
2White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive OPEN 18-25 March 2018 12 Ore 50 Min.
3White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive BLITZ Team 16 March 2018 12 Ore 56 Min.
4White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive RAPID 22 March 2018 12 Ore 57 Min.
5 Bakı 4№li İOEUGİŞMdə "Blits Turnir" 25.02.18 (12:00) 13 Ore 32 Min.
6Azerbaijan Women's Championship 15 Ore 2 Min.
7I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyasl - 15 Ore 21 Min.
810 yaşadək oğlanlar arasında Bakı Birinciliyinin seçmə turniri 15 Ore 26 Min.
9"Təhsil" RİM - Xocalı şəhidlərinin xatrəsinə həsr olunmuş Respublika turniri - Ağcabədi 2018 17 Ore 11 Min.
108 yaşadək oğlanlar arasında seçmə Turniri 2018 20 Ore 41 Min.
11"Təhsil" RİM - Xocalı şəhidlərinin xatrəsinə həsr olunmuş Respublika turniri - Ağcabədi 2018 22 Ore 24 Min.
12"Təhsil" RİM - Xocalı şəhidlərinin xatrəsinə həsr olunmuş Respublika turniri - Ağcabədi 2018 1 Giorni 14 Ore
13Şəmkir şəhəri Əbədi çempionlarşahmat turniri 2 Giorni 21 Ore
14I dərəcə təsnifat yarışı-Sumqayıt 4 Giorni 12 Ore
15 Bakı 4№li İOEUGİŞMdə "Tempo Turnir" 18.02.18 (12:00) 4 Giorni 18 Ore
16TEMPO 17-02-2018 RSK 5 Giorni 14 Ore
17"Hər şənbə" tempoturniri -Sumqayıt 5 Giorni 16 Ore
18Ucar Qışı Blits turnir.17.02.2018 5 Giorni 18 Ore
1912 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 5 Giorni 20 Ore
2012 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 5 Giorni 20 Ore
2114 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 6 Giorni 20 Ore
2216 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 8 Giorni 20 Ore
2314 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 8 Giorni 21 Ore
24AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-16 8 Giorni 23 Ore
25AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-14 8 Giorni 23 Ore
26AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-12 8 Giorni 23 Ore
27AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-10 8 Giorni 23 Ore
28AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-08 8 Giorni 23 Ore
29AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-16 8 Giorni 23 Ore
30AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-14 8 Giorni 23 Ore
31AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-12 8 Giorni 23 Ore
32AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-10 8 Giorni 23 Ore
33AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-08 9 Giorni
34"Hamlet Rzayev Memorial 2018" -Sumqayıt 9 Giorni 13 Ore
3516 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 10 Giorni 21 Ore
36" Hər şənbə" tempoturnir -Sumqayıt 12 Giorni 16 Ore
37" Tempo Turnir" -Bakı 4 №-li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 04.02.18 (12:00) 18 Giorni 18 Ore
38TEMPO 03-02-2018 RSK 19 Giorni 14 Ore
39"Kings of 64" - Masters group 19 Giorni 16 Ore
40"Kings of 64" - Challengers Group 19 Giorni 17 Ore
41"Hər şənbə" tempoturniri-Sumqayıt 19 Giorni 17 Ore
42ELFİM Şahmat Akademiyası II Derece Yarışı "İlk 10 yerə mükafat" 19 Giorni 22 Ore
43II dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 20 Giorni 15 Ore
44CHESSLAND IV dərəcə təsnifat turniri 27-31.01.2018 20 Giorni 18 Ore
45IV dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 21 Giorni 15 Ore
46III dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 21 Giorni 15 Ore
47Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" II derece "İlk 10 yerə mükafat" 21 Giorni 20 Ore
4827-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 22 Giorni 15 Ore
4927-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 22 Giorni 15 Ore
50Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018 saat 11:00) 22 Giorni 16 Ore