Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Armenia (ARM)

Flag ARM
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1ԾԱԿՔԱՐ ԳՅՈՒՂԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆՆԵՐԻ և ՀԱՄԲԱՐՁՈՒՄՅԱՆԻ ՀՈՒՇԱՄՐՑԱՇԱՐ 12 Λεπτά
24-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի /15։00 20 Λεπτά
34-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի/ 16։30 20 Λεπτά
4Հենրիկ Կասպարյանի անվան գավաթի 9-րդ խաղարկություն (արագ շախմատ) 1 Ώρες 38 λ.
5Կոտայքի մարզի պատանեկան առաջնություն, մինչև 16 տ. 22 Ώρες 39 λ.
6Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-12 22 Ώρες 42 λ.
7Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-10 22 Ώρες 45 λ.
8«64» շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 22 Ώρες 50 λ.
9Կոտայքի մարզի պատանեկան առաջնություն, մինչև 14 տ. 22 Ώρες 52 λ.
10Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-12 22 Ώρες 55 λ.
11Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-14 22 Ώρες 58 λ.
12Կոտայքի մարզի պաատանեկան առաջնություն, մինչև 12տ. 23 Ώρες 6 λ.
13Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-10 23 Ώρες 9 λ.
14Կոտայքի մարզի պատանեկան առաջնություն, մինչև 10 տ. 23 Ώρες 25 λ.
15Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-8 23 Ώρες 59 λ.
16Երրորդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Շախ.Տուն/ 1 Ημέρες
174-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(16:30)-Քանաքեռ-Զեյթուն 1 Ημέρες 3 Ώρες
184-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(15:00)-Քանաքեռ-Զեյթուն 1 Ημέρες 4 Ώρες
19Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար - Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 1 Ημέρες 7 Ώρες
20Արմավիր մարզի եզրափակիչ առաջնություն 1 Ημέρες 21 Ώρες
21Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-16 1 Ημέρες 23 Ώρες
22Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 Ημέρες 23 Ώρες
23Shirak Region Chempionship 1 Ημέρες 23 Ώρες
24Loru marzi minchev 12 tarekanneri arajnutyun 1 Ημέρες 23 Ώρες
25Loru marzi minchev 10 tarekan aghjikneri arajnutyun 2 Ημέρες
26Loru marzi minchev 10 tarekanneri arajnutyun 2 Ημέρες
27CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 2 Ημέρες
28SPRING - 2018 /A 2006 < / Ch.H. 2 Ημέρες 2 Ώρες
29SPRING - 2018 /B < 2005 /Ch.H. 2 Ημέρες 2 Ώρες
304-րդ կարգ-Աջափնյակ 12.02.2018 3 Ημέρες 23 Ώρες
31Loru marzi minchev 12-16 tarekan aghjikneri arajnutyun 3 Ημέρες 23 Ώρες
32Loru marzi minchev 14 tarekanneri arajnutyun 3 Ημέρες 23 Ώρες
33Loru marzi minchev 16 tarekanneri arajnutyun 5 Ημέρες 23 Ώρες
34Արմավիրի Շախմատի Դպրոց 4 կարգի որակավորման մրցաշար 9 Ημέρες
35Շիրակի մարզի 16 տարեկանների առաջնություն 9 Ημέρες 3 Ώρες
36ՀՀ ոստիկանության 2018թ. արագ շախմատի թիմային առաջնություն 9 Ημέρες 4 Ώρες
37Շիրակի մարզի 14 տարեկանների առաջնություն 9 Ημέρες 22 Ώρες
38Շիրակի մարզի աղջիկների առաջնություն 9 Ημέρες 22 Ώρες
39Շիրակի մարզի աղջիկների առաջնություն/փոքրեր/ 10 Ημέρες
40ՀՀ ոստիկանության 2018թ. արագ շախմատի անհատական առաջնություն 10 Ημέρες 2 Ώρες
41Մարզադպրոցի 1/2 եզրափակիչ առաջնություն,Արաբկիր 11 Ημέρες
424-րդ կարգի որակավորման մրց./ շախ. տուն 11 Ημέρες
43ՆՀՏ - արագ շախմատ 12 Ημέρες 22 Ώρες
44ԿՈՐՅՈՒՆ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆԻ ՀՈՒՇԱՄՐՑԱՇԱՐ 14 Ημέρες 1 Ώρες
45IV կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 15 Ημέρες 23 Ώρες
46CLASSIFICATION FOR III CATEGORY 16 Ημέρες
47Արմավիր մարզի մինչև 10տ․ պատանիների եզրափակիչ 21 Ημέρες
48Արմավիր մարզի մինչև 12տ․ պատանիների եզրափակիչ 21 Ημέρες 2 Ώρες
49Արմավիր մարզի մինչև 14 տարեկան պատանիների եզրափակիչ 21 Ημέρες 2 Ώρες
50Kotayqi marzi 2018 tghamardkanc arajnutyun 21 Ημέρες 2 Ώρες
Advertisement