Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Austria (AUT)

Flag AUT
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
112. Salzkammergut Schachopen 2018 (C-Turnier unter 1750 nat. Elo) 2 Ώρες 29 λ.
212. Salzkammergut Schachopen 2018 (B-Turnier unter 2000 int. Elo) 2 Ώρες 30 λ.
35. Schülerligaturnier Kreis Mitte Gruppe 10 2 Ημέρες 15 Ώρες
45. Schülerligaturnier Kreis Mitte Gruppe U15 2 Ημέρες 15 Ώρες
55. Schülerligaturnier Kreis Mitte Gruppe U12 2 Ημέρες 16 Ώρες
65. Schülerligaturnier Kreis Mitte Gruppe U8-U10 2 Ημέρες 22 Ώρες
75. Schülerligaturnier Kreis Mitte Gruppe U12 2 Ημέρες 22 Ώρες
85. Schülerligaturnier Kreis Mitte Gruppe U15 2 Ημέρες 22 Ώρες
912. Salzkammergut Schachopen 2018 (D-Turnier unter 1500 nat. Elo) 5 Ημέρες 17 Ώρες
1024. Linzer Stadtmeisterschaft 2018 5 Ημέρες 22 Ώρες
11OÖ Kreisliga Süd 2017/2018 8 Ημέρες 15 Ώρες
12OÖ Kreisliga Nord 2017/2018 8 Ημέρες 15 Ώρες
13OÖ Kreisliga Mitte 2017/2018 8 Ημέρες 15 Ώρες
14OÖ 1. Landesliga 2017/2018 8 Ημέρες 15 Ώρες
1513. Braunberg OPENair Schnellschachturnier 9 Ημέρες 2 Ώρες
1612. Salzkammergut Schachopen 2018 (A-Turnier) 9 Ημέρες 20 Ώρες
17OÖ 2. Landesliga Süd 2017/2018 13 Ημέρες 1 Ώρες
18OÖ 2. Landesliga Nord 2017/2018 13 Ημέρες 1 Ώρες
19OÖ 1. Klasse West 2017/2018 13 Ημέρες 1 Ώρες
20OÖ 1. Klasse Süd-West 2017/201 13 Ημέρες 1 Ώρες
21OÖ 1. Klasse Süd-Ost 2017/201 13 Ημέρες 1 Ώρες
22OÖ 1. Klasse Ost 2017/2018 13 Ημέρες 1 Ώρες
23OÖ 1. Klasse Nord 2017/2018 13 Ημέρες 1 Ώρες
24OÖ 1. Klasse Mitte 2017/2018 13 Ημέρες 1 Ώρες
25OÖ 2. Klasse Jugend A 2017/2018 13 Ημέρες 1 Ώρες
26OÖ-Landesmeisterschaft im Turnierschach 2018 Anmeldungen 13 Ημέρες 23 Ώρες
27OÖ-Landesmeisterschaft im Turnierschach 2018 Anmeldungen Amerkanisches System 13 Ημέρες 23 Ώρες
28OÖ-Landesmeisterschaft im Turnierschach 2018 Rundenturnier 13 Ημέρες 23 Ώρες
29Vereinsmeisterschaft 28 Ημέρες 13 Ώρες
3024. Offene Ansfeldner Stadtmeisterschaft 2018 29 Ημέρες 17 Ώρες
31Schülerliga Kreis Nord - 3.Turnier - U12 36 Ημέρες 17 Ώρες
32Schülerliga Kreis Nord - 3.Turnier - U10 36 Ημέρες 17 Ώρες
33Schülerliga Kreis Nord - 3.Turnier - U8 36 Ημέρες 17 Ώρες
34Schülerliga Kreis Nord - 3.Turnier - U15 38 Ημέρες 19 Ώρες
35Schülerliga Kreis Nord - 3.Turnier - U8 46 Ημέρες 11 Ώρες
36Jugend-LM Turnierschach 2018 U08U10 46 Ημέρες 21 Ώρες
37Jugend-LM Turnierschach 2018 U16 46 Ημέρες 21 Ώρες
38Jugend-LM Turnierschach 2018 U14 46 Ημέρες 22 Ώρες
39Jugend-LM Turnierschach 2018 Mädchen Rundenturnier 46 Ημέρες 22 Ώρες
40Jugend-LM Turnierschach 2018 U12 46 Ημέρες 22 Ώρες
41OÖ Donau Open Aschach Gruppe C 51 Ημέρες 19 Ώρες
42OÖ Donau Open Aschach Gruppe B 51 Ημέρες 19 Ώρες
43OÖ Donau Open Aschach Gruppe A 51 Ημέρες 19 Ώρες
4426. Aschacher Donau Open Gruppe D 51 Ημέρες 23 Ώρες
45OÖ Frauenlandesliga 2017/2018 57 Ημέρες 19 Ώρες
46Open Braunau Jugendturnier 64 Ημέρες 2 Ώρες
47Open Braunau Turnier C 64 Ημέρες 3 Ώρες
48Open Braunau Turnier B 64 Ημέρες 3 Ώρες
49Open Braunau Turnier A 64 Ημέρες 3 Ώρες
50OÖ Schülerliga Süd 2017/18 - Spg. Nettingsdorf-Traun 3.Turnier - U15 66 Ημέρες 3 Ώρες