Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Cuba (CUB)

Flag CUB
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Final II Grand Prix Blitz 71 Ημέρες 1 Ώρες
2Zonal Oriental 2017 (M) 94 Ημέρες 11 Ώρες
3Zonal Central 2017 (M) 94 Ημέρες 11 Ώρες
4Adelquis Remon 2017 (H) 98 Ημέρες 11 Ώρες
5Adelquis Remon 2017 (G) 98 Ημέρες 11 Ώρες
6Adelquis Remon 2017 (F) 98 Ημέρες 11 Ώρες
7Adelquis Remon 2017 (E) 98 Ημέρες 11 Ώρες
8Adelquis Remon 2017 (D) 98 Ημέρες 11 Ώρες
9Adelquis Remon 2017 (C) 98 Ημέρες 11 Ώρες
10Adelquis Remon 2017 (B) 98 Ημέρες 11 Ώρες
11Adelquis Remon 2017 (A) 98 Ημέρες 11 Ώρες
12Final Provincial de Artemisa 113 Ημέρες 19 Ώρες
13Final Provincial VCL (Absoluta) 122 Ημέρες 7 Ώρες
14Final Provincial VCL (Mixta) 122 Ημέρες 7 Ώρες
15XV Torneo UCI 123 Ημέρες 1 Ώρες
16II Grand Prix Blitz 2 136 Ημέρες 20 Ώρες
17Andres Clemente Vazquez 2017 Premier 142 Ημέρες
18Andres Clemente Vazquez 2017 Elite 142 Ημέρες
19II Grand Prix Blitz 1 164 Ημέρες 22 Ώρες
20Nacional Pioneril 2017 218 Ημέρες 5 Ώρες
21Juegos Escolares Nacionales 2017 218 Ημέρες 5 Ώρες
2252 Capablanca in Memoriam - Open 2017 - Event code 152399 Varadero (Matanzas) CUB 252 Ημέρες 6 Ώρες
23Final Grand Prix Blitz 255 Ημέρες 21 Ώρες
24LII Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2017 259 Ημέρες 1 Ώρες
25LII Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2017 259 Ημέρες 1 Ώρες
2651 Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Premier- 2016 Event code 137808 265 Ημέρες 6 Ώρες
27IV Copa de Ajedrez "Caissa Digital 1921" 267 Ημέρες 21 Ώρες
28Guillermo Garcia in Memoriam - Abierto 2017 271 Ημέρες 1 Ώρες
29Guillermo Garcia in Memoriam - Premier II 2017 271 Ημέρες 1 Ώρες
30Guillermo Garcia in Memoriam - Premier I 2017 271 Ημέρες 1 Ώρες
31Guillermo Garcia in Memoriam - Elite 2017 271 Ημέρες 1 Ώρες
32Torneo Internacional de la Universidad de Camaguey 2017 283 Ημέρες 21 Ώρες
33Grand Prix UCI Blitz 9 290 Ημέρες 21 Ώρες
34Marcelo Salado 2017 (E) 296 Ημέρες 7 Ώρες
35Marcelo Salado 2017 (D) 296 Ημέρες 7 Ώρες
36Marcelo Salado 2017 (C) 296 Ημέρες 7 Ώρες
37Marcelo Salado 2017 (B) 296 Ημέρες 7 Ώρες
38Marcelo Salado 2017 (A) 296 Ημέρες 7 Ώρες
39Memorial 9 de Abril 2017 (D) 303 Ημέρες 7 Ώρες
40Memorial 9 de Abril 2017 (C) 303 Ημέρες 7 Ώρες
41Memorial 9 de Abril 2017 (B) 303 Ημέρες 7 Ώρες
42Memorial 9 de Abril 2017 (A) 303 Ημέρες 7 Ώρες
43Villa Yayabo 3rd (E) 315 Ημέρες 10 Ώρες
44Villa Yayabo 3rd (D) 315 Ημέρες 10 Ώρες
45Villa Yayabo 3rd (C) 315 Ημέρες 10 Ώρες
46Villa Yayabo 3rd (B) 315 Ημέρες 10 Ώρες
47Villa Yayabo 3rd (A) 315 Ημέρες 10 Ώρες
48Grand Prix UCI Blitz 8 318 Ημέρες 8 Ώρες
49Grand Prix UCI Blitz 7 324 Ημέρες 23 Ώρες
50X Torneo Universitario Remberto Fernandez Grupo 1 333 Ημέρες