Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Ukraine (UKR)

Flag UKR
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1"Шахова Школа" Турнір з нормою Майстра Спорту України 24 Λεπτά
2"Шахова Школа" Турнір з нормою КМС 24 Λεπτά
3"Cup Obolon 2017 - 2018 - blitz -4" 29 Λεπτά
4"Kyiv chess cup -2018" rapid chess, children's league (2th tournament) major league 1 Ώρες 12 λ.
5"Кубок Киева – 2018" по быстрым шахматам, детская лига. (2-й турнир) 1 Лига 1 Ώρες 14 λ.
6"Кубок Киева – 2018" по быстрым шахматам, детская лига. (2-й турнир) 2 Лига 1 Ώρες 16 λ.
7Відкритий чемпіонат Вінниці серед 1-юнацький 1 Ώρες 57 λ.
8Відкритий чемпіонат Вінниці серед 2-х розрядів 1 Ώρες 59 λ.
9Відкритий чемпіонат Вінниці серед 3-х розрядів 2 Ώρες 10 λ.
10Клубний Чемпіонат Івано-Франківської області 2018 року Класика 2 Ώρες 11 λ.
11Чемпіонат України з шахів (класичні, сезон 2017-2018 років) серед юнаків - фінал Попередня реєстрація 3 Ώρες 9 λ.
12Ukraine Boys 20 Championship попередня реєстрація 3 Ώρες 10 λ.
13Ukraine Girls 20 Championship попередня реєстрація 3 Ώρες 11 λ.
14Чемпіонат України з шахів (класичні, сезон 2017-2018 років) серед дівчат - фінал попередня реєстрація 3 Ώρες 12 λ.
15Weekend tournament - february 2018 3 Ώρες 54 λ.
16Меморіал О.Ф.Бабіна, турнір B 5 Ώρες 48 λ.
17Меморіал О.Ф.Бабіна, турнір А 5 Ώρες 49 λ.
18Кваліфікаційний турнір з нормою 1-го розряду ШК "Гамбіт" 7 Ώρες 10 λ.
19Відкритий чемпіонат Вінниці серед безрозрядників 7 Ώρες 41 λ.
201 етап Кубок Львівської області "Юні таланти" Попередня реєстрація 7 Ώρες 54 λ.
21Кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду ШК "Гамбіт" 8 Ώρες 5 λ.
22III chess tournament "Memory Nebesna Sotnia & heroes ATO" 23 Ώρες 48 λ.
235 Меморіал Ольховського (Вінниця) 1 Ημέρες 6 Ώρες
24"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 2 розряду 1 Ημέρες 23 Ώρες
25"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 3 розряду 1 Ημέρες 23 Ώρες
26"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 4 розряду та безрозрядників 1 Ημέρες 23 Ώρες
27Шаховий турнір "Меморіал Е.М.Будовича", етап кубку "Шахові легенди України" Турнір В Попередня реєстрація 2 Ημέρες 2 Ώρες
28Кубок Мукачева з класичних шахів (Фінал) - 2018 - online-games http://view.livechesscloud.com/f1d960e1-9bbf-41ca-99d4-502ec1d8c9ec 2 Ημέρες 5 Ώρες
29Шаховий турнір "Меморіал Е.М.Будовича", етап кубку "Шахові легенди України" Турнір А Попередня реєстрація 2 Ημέρες 7 Ώρες
30Дитячий турнір пам"яті Небесної сотні (Попередня реєстрація) 2 Ημέρες 10 Ώρες
31Чемпіонат Закарпатської області серед жінок 3 Ημέρες 7 Ώρες
32Ukraine Chess Championship 2018, boys - U18, blitz 3 Ημέρες 12 Ώρες
33Ukraine Chess Championship 2018, boys - U18, rapid 3 Ημέρες 12 Ώρες
34Ukraine Chess Championship 2018, boys - U18, classic 3 Ημέρες 12 Ώρες
35Чемпіонат Могилева-Подільського 3 Ημέρες 23 Ώρες
36Чемпіонат Києва з шахів серед аматорських команд 2018 (FREUD HOUSE club, 17.03) 3 Ημέρες 23 Ώρες
37Фінал чемпіонату України серед юнаків до 16 років з класичних шахів (Вінниця) 4 Ημέρες 11 Ώρες
38Фінал чемпіонату України серед дівчат до 16 років з класичних шахів (Вінниця) 4 Ημέρες 11 Ώρες
39Півфінал Кубку Мукачева з класичних шахів 5 Ημέρες 3 Ώρες
40FCO 2018 Open 20 Rapid 5 Ημέρες 6 Ώρες
41FCO 2018 Open U20 Blitz 5 Ημέρες 6 Ώρες
42Christmas 2018 Open Championship of a town Rapid 5 Ημέρες 6 Ώρες
43Christmas 2018 Open Championship of a town Blitz 5 Ημέρες 6 Ώρες
44Чемпіонат Закарпатської області серед дітей до 8 та до 10 років 5 Ημέρες 10 Ώρες
45Першість шахової школи В.Іванчука на 1 розряд 6 Ημέρες 2 Ώρες
46A.Shmirin & L.Muchnik Memorial -2018 (rapid) 6 Ημέρες 3 Ώρες
47Першість шахової школи В.Іванчука на 2 розряд 6 Ημέρες 3 Ώρες
48Кваліфікаційний турнір на виконання 3 розряду 6 Ημέρες 4 Ώρες
492-ий Етап Шахові надії Прикарпаття 2018 Блискавична Гра в Шахи 6 Ημέρες 4 Ώρες
50"Chess School - 2018" rapid № 1 6 Ημέρες 5 Ώρες