Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Uruguay (URU)

Flag URU
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Primera Etapa Circuito Alekhine 2018. Ajedrez Celeste 16 Ώρες 31 λ.
2Torneo Activo - Club ACAL 16 Ώρες 49 λ.
3Activo Apertura de nau64 Para Socios Amigos y Alumnos de nau64 chess club 2 Ημέρες 7 Ώρες
4Semifinal Campeonato Uruguayo 2018 2 Ημέρες 17 Ώρες
5II Abierto de Montevideo "COPA MARCEL DUCHAMP" 7 Ημέρες 2 Ώρες
6Tercer Sub 1800 Los Bohemios 8 Ημέρες 11 Ώρες
7Copa Frontera Rivera Chico 2018 9 Ημέρες 4 Ώρες
8Cuartos de Final Salto 2018 13 Ημέρες 21 Ώρες
9Campeonato Nacional Femenino 2018 20 Ημέρες 6 Ώρες
10Cuartos CBR 20 Ημέρες 22 Ώρες
11Torneo Gilberto Cuello 21 Ημέρες
12TORNEO VERANO 2018 21 Ημέρες 21 Ώρες
13VERANO TREBEJOS 2018 22 Ημέρες 17 Ώρες
14Cuartos Cerro-nau64 A 22 Ημέρες 18 Ώρες
15Ruta de los Murales 28 Ημέρες 1 Ώρες
16Torneo Academia 2018 31 Ημέρες 23 Ώρες
17Rapido Fray Bentos Ajedrez Celeste 35 Ημέρες 4 Ώρες
18XIII Open de Reyes de nau64 12 a 14 de enero 2018 35 Ημέρες 5 Ώρες
19Blitz Fray Bentos Ajedrez Celeste 35 Ημέρες 20 Ώρες
20CUARTOS DE FINAL CTO. URUGUAYO 2018. URRETA F.C. 50 Ημέρες 5 Ώρες
21BLITZ LA PROA POR EQUIPOS 2017 52 Ημέρες 7 Ώρες
22Cuartos Cerro - Rivera 2017 58 Ημέρες 3 Ώρες
23CUARTOS DE FINAL TREBEJOS 2017 59 Ημέρες 18 Ώρες
24Final Plenitud 2017 Absoluta 60 Ημέρες 21 Ώρες
25Open Sub-1600 de nau64 11 y 18 de diciembre. Juagores sin ranking y un máximo de 1599 de elo nacional. 61 Ημέρες 19 Ώρες
26Torneo Femenino 63 Ημέρες 1 Ώρες
27Final del Primer Circuito Juvenil 2017 63 Ημέρες 1 Ώρες
28Final Plenitud 2017 Revelacion 63 Ημέρες 22 Ώρες
29Campeonato Uruguayo 2018 - Cuartos de Final del Club de Ajedrez La Proa 66 Ημέρες 17 Ώρες
30Torneo "Amistad Salto - Paysandu" 67 Ημέρες 7 Ώρες
31Ajedrez Celeste en La Bierfest Nueva Helvecia U10 70 Ημέρες 3 Ώρες
32Ajedrez Celeste en La Bierfest Nueva Helvecia U12 70 Ημέρες 3 Ώρες
33 Abierto de Ajedrez Celeste en La Bierfest Nueva Helvecia 70 Ημέρες 3 Ώρες
34Ajedrez Celeste en la Bierfest Nueva Helvecia U8 70 Ημέρες 3 Ώρες
35Blitz Fiesta Fin de Año 71 Ημέρες 19 Ώρες
36Encuentro Final de Ajedrez 2017 - 3ro y 4to años. Colegio Santa Teresa de Jesus 72 Ημέρες 18 Ώρες
37Encuentro Final de Ajedrez 2017 - 5to y 6to años. Colegio Santa Teresa de Jesus 72 Ημέρες 18 Ώρες
38Open 117 de nau64 para ELO FIDE Solo lunes 74 Ημέρες 7 Ώρες
39Cuartos de Final Ajedrez UdelaR 74 Ημέρες 16 Ώρες
40Blitz IV Etapa Circuito Alekhine 2017 75 Ημέρες 6 Ώρες
41IV Etapa Circuito Alekhine 2017. Ajedrez Celeste 75 Ημέρες 6 Ώρες
42Ajedrez Celeste en San José de Mayo U10 77 Ημέρες 1 Ώρες
43Ajedrez Celeste en San José de Mayo U14 77 Ημέρες 1 Ώρες
44Ajedrez Celeste en San José de Mayo U20 77 Ημέρες 2 Ώρες
45Ajedrez Celeste en San José de Mayo U8 77 Ημέρες 2 Ώρες
46Segundo Torneo Sub 1800 Los Bohemios 77 Ημέρες 2 Ώρες
47Regional Maldonado MEC 77 Ημέρες 15 Ώρες
48Regional Udelar Salto No Rankeados 77 Ημέρες 20 Ώρες
49Regional Udelar Salto Absoluto 77 Ημέρες 20 Ώρες
502do Torneo Escolar 5ªB Santa Teresa de Jesus Academia de Ajedrez nau64 79 Ημέρες