Selección de federación    ECU Logo

Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.TorneoÚltima actualización
1XIè Obert d' Escacs Vilafranca del Penedès - C.U.C. 57 Minutos
2XXIX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta- Grup A Code 157978 59 Minutos
3XXIX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup B Code 157979 1 Horas 21 Min.
4XXIX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup C Code 157980 1 Horas 21 Min.
5V Campionat Territorial d'Escacs Actius de Girona,C.E. Gerunda 1 Horas 59 Min.
6Tancats del Tres Peons: Grup 5 2 Horas 6 Min.
7Tancats del Tres Peons: Grup 4 2 Horas 6 Min.
8Tancats del Tres Peons: Grup 6 3 Horas 14 Min.
9Tancats del Tres Peons: Grup 3 3 Horas 57 Min.
10Tancats del Tres Peons: Grup 2 3 Horas 57 Min.
11Tancats del Tres Peons: Grup 1 3 Horas 58 Min.
12Tancats del Tres Peons: Grup 7 4 Horas 1 Min.
1343 Open Internacional d'Escacs Vila de Sitges - Grup A Code 159748 4 Horas 4 Min.
14Campionat d'Escacs Ràpids Individuals 2017 6 Horas
15XX Torneig 10 minuts Festta Major Santa Eulalia L'Hospitalet 6 Horas 25 Min.
16III Torneig Obert Actiu Escacs Escac Mat 6 Horas 46 Min.
17IV FINAL ESCOLAR PRIMÀRIA 2017 7 Horas 42 Min.
18XV Obert d Escacs Actius Vila de Santa Coloma de Queralt 8 Horas 4 Min.
19PACO CANDEL - 2n. i 3r. PRIMÀRIA 14 Horas 42 Min.
20IX TORNEIG VILA DE PERALADA D’ESCACS ACTIUS, NO FEDERADOS 14 Horas 53 Min.
21ESCOLA LA PINEDA - 4t de PRIMÀRIA 16/17 15 Horas 12 Min.
22COL·LEGI PINEDA 16-17 - 2n de PRIMÀRIA 15 Horas 18 Min.
23IPSE - 2016/2017 - 3r i 4t primària 15 Horas 24 Min.
24SOCIAL COPA - ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA - 2017 - 17 Horas 12 Min.
25XXV OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA A (162864) (A,B,P=special prizes; J=U16; V=S65; L=local) 1 Días 3 Horas
26XXV OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA C (162866) <1800 FIDE (P=special prize; J=U16; V=S65; L=local) 1 Días 3 Horas
27LLIGA NOU PATUFET - CURS 2016-17 - 1 Días 8 Horas
28LLIGA PINEDA 3er.Primària 2016-17 1 Días 8 Horas
29V Festival Internacional d'Escacs "Vila de Platja d'Aro" - Grup "B" 1 Días 8 Horas
30II Infantil Primavera Gerunda 1 Días 8 Horas
31XL Open Internacional Barbera del Valles "C" 1 Días 13 Horas
32ESCOLA PRÀCTIQUES 2n 3r i 4t de PRIMÀRIA 1 Días 13 Horas
33Torneig 75è Aniversari 1942 - 2017 Club Escacs Cornella 2 Días 1 Horas
34V Festival Internacional d'Escacs "Vila de Platja d'Aro" - Grup "A" 2 Días 3 Horas
35XII OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 2 Días 3 Horas
36XIII Obert Ciutat de Mataró - Memorial Viñas - Grup B (157679) 2 Días 7 Horas
37TORNEIG FI DE CURS 2016-17 QUART DE PRIMARIA ESCOLA CATALONIA 2 Días 8 Horas
38TERCER CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA GRUP MITJANS CURS 2016-17 2 Días 9 Horas
39SEGON CAMPIONAT ESCOLA ORLANDAI QUART CURS 2016-17 LLIGA 2 Días 9 Horas
40XIX Open Internacional Escacs Torredembarra 2 Días 9 Horas
41XIII Obert Ciutat de Mataró - Memorial Viñas - Grup A (157678) 3 Días 2 Horas
42XIII Obert Ciutat de Mataró - Memorial Viñas - Grup C 3 Días 2 Horas
43I Torneig Obert del Gòtic 3 Días 3 Horas
44Obert partides ràpides "Can Eusebio" 3 Días 5 Horas
45IX Escacs a la fresca 3 Días 6 Horas
46TERCER CAMPIONAT ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA GRUP DILLUNS 2017 3 Días 8 Horas
47QUART CAMPIONAT ESCOLA REINA ELISENDA CURS 2016-17 3 Días 8 Horas
48TERCER CAMPIONAT CURS SISÉ ESCOLA ORLANDAI CURS 2016-17 3 Días 8 Horas
49SEGON CAMPIONAT TERCER CURS ORLANDAI CURS 2016-17 3 Días 8 Horas
50IX TORNEIG VILA DE PERALADA D’ESCACS ACTIUS, sub 12 3 Días 14 Horas
Advertisement