Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Turkey (TUR)

Flag TUR
No.TorneoÚltima actualización
1Bursa Büyükşehir Belediyespor 19. Yaş Grupları Satranç Turnuvası (7 Yaş) 9 Horas 49 Min.
2Bursa Büyükşehir Belediyespor 19. Yaş Grupları Satranç Turnuvası (8 Yaş) 9 Horas 58 Min.
3ADANA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ - Max.Rating 1201 ELO/UKD ve Üstü 23 Horas 9 Min.
4KONYA ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİNİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI 13-14 YAŞ 2 Días 12 Horas
5KONYA ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİNİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI 9-10 YAŞ 2 Días 12 Horas
6KONYA ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİNİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI 11-12 YAŞ 2 Días 12 Horas
7KONYA ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİNİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ ALTI 2 Días 12 Horas
8ORDU KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI ALTINORDU GRUBU 2 Días 20 Horas
9ORDU YILDIZLAR TAKIM TURNUVASI ORDU&ALTINORDU İLÇE GRUBU 2 Días 20 Horas
10SAMSUN BAFRA GRUBU TAKIM TURNUVASI 2 Días 21 Horas
11MART 2017 MUĞLA ELO SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ 2 Días 23 Horas
12MART 2017 MUĞLA ELO SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ 2 Días 23 Horas
13MART 2017 MUĞLA ELO SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ 2 Días 23 Horas
142017 SAMSUN YILDIZLAR TAKIM TURNUVASI Merkez Grubu 3 Días 12 Horas
15BURSA HEYKEL ROTARY 2. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ 3 Días 12 Horas
16BURSA HEYKEL ROTARY 2. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ 3 Días 12 Horas
17ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR KATEGORİSİ 3 Días 14 Horas
18ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER KATEGORİSİ 3 Días 14 Horas
19MEHMET AKİF ERSOY SATRANÇ TURNUVASI 3 Días 14 Horas
20ADANA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ - Max.Rating 1200 ELO/UKD ve ALTI 3 Días 15 Horas
21SAKARYA ÖZEL DOĞA KOLEJİ GELENEKSEL SU GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR KATEGORİSİ 3 Días 15 Horas
22MEHMET AKİF ERSOY SATRANÇ TURNUVASI 3 Días 15 Horas
23SAKARYA ÖZEL DOĞA KOLEJİ GELENEKSEL SU GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI KÜÇÜKLER KATEGORİSİ 3 Días 15 Horas
24SAKARYA ÖZEL DOĞA KOLEJİ GELENEKSEL SU GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER KATEGORİSİ 3 Días 15 Horas
252017 SAMSUN KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI Merkez Grubu 3 Días 16 Horas
262016-2017 ŞEHİTLER HAFTASI 3 Días 16 Horas
27SİNOP KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI SİNOP&MERKEZ GRUBU 3 Días 16 Horas
28( GÜNEŞLİ GRUBU) KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI 3 Días 17 Horas
29SAMSUN TABİP ODASI 14 MART TIP HAFTASI DR. KAMİL FURTUN’U ANMA SATRANÇ TURNUVASI 3 Días 17 Horas
30ZONGULDAK KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI ZONGULDAK & EREĞLİ GRUBU 3 Días 18 Horas
31ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA TURNUVASI BÜYÜKLER KATEGORİSİ 3 Días 19 Horas
32SAMSUN KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR TAKIM TURNUVASI VEZİRKÖPRÜ GRUBU 3 Días 20 Horas
33ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA TURNUVASI 2008 DOĞUMLULAR 3 Días 20 Horas
34ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA TURNUVASI 2005-2006 3 Días 20 Horas
35ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA TURNUVASI 2007 DOĞUMLULAR 3 Días 21 Horas
36ADANA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ - Max.Rating 1201 ELO/UKD ve Üstü 4 Días 13 Horas
37SAKARYA ÖZEL DOĞA KOLEJİ GELENEKSEL SU GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI ANASINIFI KATEGORİSİ 4 Días 16 Horas
382016-2017 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI ORDU GRUBU 4 Días 17 Horas
3918 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI LİSELER 4 Días 18 Horas
4018 MART ÇANAKKALE ZAFERİ TURNUVASI ORTAOKULLAR 4 Días 18 Horas
41Bursa Büyükşehir Belediyespor 17. Açık Satranç Turnuvası (B Kategorisi) 5 Días 9 Horas
42KÖYCEĞİZ KÜÇÜKLER TAKIM SATRANÇ TURNUVASI 5 Días 15 Horas
43ORMAN HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI_YILDIZLAR 5 Días 17 Horas
44ORMAN HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI_KÜÇÜKLER 5 Días 17 Horas
45acemi 5 Días 17 Horas
46BURSA HEYKEL ROTARY 2. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ 6 Días 2 Horas
47BURSA HEYKEL ROTARY 2. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ 6 Días 10 Horas
48cumhuriyet ilkbahar satranç turnuvaı 6 Días 10 Horas
49BURSA HEYKEL ROTARY 2. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ 7 Días
502017 DİYARBAKIR HAZRO ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 13-18 YAŞ KATEGORİSİ 7 Días 8 Horas
Advertisement
Advertisement