Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Bolivia (BOL)

Flag BOL
No.ТурнирПоследно обновяване
1IRT VIII CHAKANA PRINCIPAL 16 Минути
2IRT VIII CHAKANA GENERAL 17 Минути
3II TORNEO IRT DE ALTO RENDIMIENTO ESCUELA AMALP 1 Часа 26 Мин.
42do Clasificatorio Nacional Mayores Absoluto 2018 3 Часа 51 Мин.
5IRT VIII CHAKANA MAGISTRAL 4 Часа 48 Мин.
6ADALP - Torneo Blitz - 23 de Febrero de 2018 17 Часа 51 Мин.
7BLITZ 2º CLASIFICATORIO MAYORES ABSOLUTO 2018 18 Часа 51 Мин.
8Torneo Departamental IRT Primera Categoría - 2da Versión ADALP 2018 1 Дни 20 Часа
9Torneo Blitz - 16 de Febrero de 2018 6 Дни 5 Часа
101er Clasificatorio Nacional de Mayores Absoluto 2018 20 Дни 5 Часа
111er Torneo Promocional Escuela AMALP 23 Дни 22 Часа
121er TORNEO IRT DE ALTO RENDIMIENTO ESCUELA AMALP 27 Дни 1 Часа
13Torneo Blitz - 26 de Enero de 2018 28 Дни 6 Часа
14IRT EL ALTO 33 Дни
15Torneo Blitz - 19 de Enero de 2018 33 Дни 7 Часа
16IRT "Club de La Union" Sucre 34 Дни 4 Часа
17Final Campeonato Nacional Mayores Absoluto 2017 Sucre 34 Дни 5 Часа
18Torneo Departamental IRT Primera Categoria - ADALP 2018 36 Дни 19 Часа
19V JUEGOS PLURINACIONALES ESTUDIANTILES PRESIDENTE EVO - 2016 DISCIPLINA AJEDREZ - BLITZ 5 MINUTOS - SHINAOTA 38 Дни
201er IRT "EL ALTO DE PIE SIEMPRE" 2018 41 Дни
21Final Campeonato Nacional Mayores Femenino 2017 Sucre 41 Дни 4 Часа
22Torneo Blitz - 12 de Enero de 2018 42 Дни 7 Часа
23Torneo Activo - ADALP 47 Дни 6 Часа
24Torneo Blitz - 5 de Enero de 2018 47 Дни 6 Часа
25II - IRT ANBA NEW YEAR 56 Дни 4 Часа
26IRT FINAL DEPARTAMENTAL DE 1RA CATEGORIA SANTA CRUZ 2017 56 Дни 20 Часа
27II OPEN NAVIDAD EL ALTO 62 Дни 23 Часа
28Torneo de Ajedrez Navideño 2017 63 Дни 19 Часа
291er Campeonato Inter-Escuelas de Ajedrez por Equipos 2017 68 Дни 3 Часа
30Torneo Blitz - 15 de Diciembre de 2017 70 Дни 17 Часа
31Torneo Adalp Segunda Categoria 2017 72 Дни 20 Часа
32Torneo IRT Departamental de 2da Categoría ADALP 2017 75 Дни 11 Часа
33GRAN TORNEO INFANTO-JUVENIL DE AJEDREZ " COPA DISTRITO 8" - CATEGORIA SUB 14 77 Дни 1 Часа
34GRAN TORNEO INFANTO-JUVENIL DE AJEDREZ " COPA DISTRITO 8" - CATEGORIA SUB 12 77 Дни 1 Часа
35GRAN TORNEO INFANTO-JUVENIL DE AJEDREZ " COPA DISTRITO 8" - CATEGORIA SUB 10 77 Дни 1 Часа
36GRAN TORNEO INFANTO-JUVENIL DE AJEDREZ " COPA DISTRITO 8" - CATEGORIA SUB 8 77 Дни 1 Часа
37Torneo Blitz - 8 de Diciembre de 2017 77 Дни 19 Часа
38XXXIII Juegos Sudamericanos Escolares 2017 78 Дни 1 Часа
39Torneo Blitz Total Adalp - 1 de Diciembre de 2017 84 Дни 17 Часа
40VIII Juegos Deportivos Plurinacionales - Final Damas 2017 87 Дни 2 Часа
41IRT ACTIVO INFANTO JUVENIL SUB 1700 87 Дни 7 Часа
42IRT ABIERTO ACTIVO 87 Дни 7 Часа
43IRT - PUMA PUNKU OPEN IV 90 Дни
44IRT - PUMA PUNKU MAGISTRAL IV 90 Дни
45XVI Torneo Internacional "Raíces del Chaco" 90 Дни 4 Часа
46XVI Torneo Internacional "Raíces del Chaco" * Sub-12 * 90 Дни 4 Часа
47XVI Torneo Internacional "Raíces del Chaco" * Sub-10 * 90 Дни 4 Часа
48XVI Torneo Internacional "Raíces del Chaco" * Sub-08 * 90 Дни 4 Часа
49Torneo Blitz - 24 de Noviembre de 2017 90 Дни 19 Часа
50TORNEO INTERCARRERAS UNIVERSIDAD CATOLICA BOLIVIANA SAN PABLO 94 Дни 18 Часа