Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Peru (PER)

Flag PER
No.ТурнирПоследно обновяване
1TORNEO: I IRT UNIVERSIDAD RICARDO PALMA 2018 - SUB 1850 15 Минути
2COPA LATINOAMERICANA DE AJEDREZ CATEGORIA C JUVENIL SUB 16 Elo menor o igual a 1800 2 Часа 14 Мин.
3COPA LATINOAMERICANA DE AJEDREZ CATEGORIA A MAGISTRAL Elo mayor o igual a 2100 2 Часа 19 Мин.
4COPA LATINOAMERICANA DE AJEDREZ CATEGORIA B OPEN Elo menor a 2100 2 Часа 37 Мин.
5CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 16 Absoluto) 4 Часа 1 Мин.
6CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL SUR SICUANI 2018 Sub 18 Absoluto 5 Часа 19 Мин.
7CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL SUR SICUANI 2018 Sub 16 Absoluto 5 Часа 20 Мин.
8CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL SUR SICUANI 2018 Sub 14 Femenino 5 Часа 20 Мин.
9CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL SUR SICUANI 2018 Sub 14 Absoluto 5 Часа 21 Мин.
10CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL SUR SICUANI 2018 Sub 12 Femenino 5 Часа 21 Мин.
11CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL SUR SICUANI 2018 Sub 12 Absoluto 5 Часа 22 Мин.
12CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL SUR SICUANI 2018 Sub 10 Femenino 5 Часа 22 Мин.
13CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 14 Absoluto) 5 Часа 23 Мин.
14CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL SUR SICUANI 2018 Sub 10 Absoluto 5 Часа 23 Мин.
15CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL SUR SICUANI 2018 Sub 08 Femenino 5 Часа 25 Мин.
16CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL SUR SICUANI 2018 Sub 08 Absoluto 5 Часа 26 Мин.
17CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 10 Absoluto) 5 Часа 27 Мин.
18CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 12 Absoluto) 5 Часа 35 Мин.
19CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 10 Femenino) 5 Часа 47 Мин.
20CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 12 Femenino) 6 Часа 28 Мин.
21CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 18 Absoluto) 6 Часа 28 Мин.
22CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 8 Absoluto) 6 Часа 28 Мин.
23CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 8 Femenino) 6 Часа 29 Мин.
24CAMPEONATO REGIONAL CENTRO SUR - BLITZ 23 Часа 33 Мин.
25GRAND PRIX FINAL Clasificatorio a las Olimpiadas 2018 y Continental de las Américas 2018 1 Дни
26CAMPEONATO REGIONAL SUR BLITZ SICUANI 2018 1 Дни 21 Часа
271ER TORNEO ONLINE ROUND ROBIN -PERU -CLUB LIMACHESS PLATAFORMA LICHESS 3 Дни 4 Часа
28CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 8 Absoluto) 3 Дни 9 Часа
29CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL SUR SICUANI 2018 Sub 18 Femenino 3 Дни 16 Часа
30CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL SUR SICUANI 2018 Sub 18 Absoluto 3 Дни 16 Часа
31CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL SUR SICUANI 2018 Sub 16 Femenino 3 Дни 16 Часа
32CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 10 Femenino) 4 Дни 4 Часа
33IV TORNEO CLUB LIMA CHESS SABADO 03.02.2018 4. 30 PM 4 Дни 6 Часа
34Campeonato Metropolitano Juvenil Grupo B Sub 18 Absoluto 5 Дни
35Campeonato Metropolitano Juvenil Grupo B Sub 10 Femenino 6 Дни 11 Часа
36TORNEO IRT CLUB DRAGON ALEXANDER ILO DEL 12 AL 14-01-2018 (PREMIOS 2600 Soles) 7 Дни 1 Часа
37TORNEO IRT CLUB DRAGON ALEXANDER ILO NIÑOS DEL 12 AL 14-01-2018 (PREMIOS 1150 soles) 7 Дни 1 Часа
38TORNEO SUPER MASTER 7 Дни 4 Часа
39Campeonato Metropolitano Juvenil Grupo B Sub 18 Femenino 7 Дни 5 Часа
40Campeonato Metropolitano Juvenil Grupo B Sub 14 Absoluto 7 Дни 5 Часа
41CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO NORTE - CASMA (Sub 10 Femenino) 7 Дни 5 Часа
42Campeonato Metropolitano Juvenil Grupo B Sub 14 Femenino 7 Дни 5 Часа
43Campeonato Metropolitano Juvenil Grupo B Sub 10 Absoluto 7 Дни 5 Часа
44TORNEO IRT CLUB DRAGON ALEXANDER ILO BLITZ EL 13-01-2018 (PREMIOS 1050 Soles) 7 Дни 8 Часа
45II Open IRT Blitz Ciudad de Casma 7 Дни 23 Часа
46FESTIVAL JUVENIL DEL CUSCO 2018 CAT. S16 & S18 8 Дни 1 Часа
47FESTIVAL JUVENIL DEL CUSCO 2018 CAT. S14 8 Дни 1 Часа
48FESTIVAL JUVENIL DEL CUSCO 2018 CAT. S12 8 Дни 1 Часа
49FESTIVAL JUVENIL DEL CUSCO 2018 CAT. S10 8 Дни 1 Часа
50FESTIVAL JUVENIL DEL CUSCO 2018 CAT. S08 8 Дни 1 Часа