Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Peru (PER)

Flag PER
No.ТурнирПоследно обновяване
1GRAND PRIX SUR ILO - 2017 9 Часа 30 Мин.
2TORNEO "OPEN ALFIL DE ORO VIII" (ILO) 29 OCTUBRE 2017 SUB-08 y SUB-10 14 Часа 25 Мин.
3TORNEO "OPEN ALFIL DE ORO VIII" (ILO) 29 OCTUBRE 2017 SUB-16 y Libre 22 Часа
4I TORNEO BUSCANDO TALENTOS -SUB 08 -ACADEMIAS ADASUR 1 Дни 12 Часа
5I TORNEO BUSCANDO TALENTOS -SUB 10 -ACADEMIAS ADASUR 1 Дни 12 Часа
6I TORNEO BUSCANDO TALENTOS -SUB 13 -ACADEMIAS ADASUR 1 Дни 12 Часа
7I TORNEO BUSCANDO TALENTOS -SUB 17-ACADEMIAS ADASUR 1 Дни 12 Часа
8Copa URP 2017 Torneo INTER-UNIVERSITARIO de Ajedrez 1 Дни 14 Часа
9IV IRT CLÀSICO ESCUELA Y CLUB DE AJEDREZ SURCO - ECASU 2017 1 Дни 15 Часа
10GRAND PRIX NORTE Trujillo 2017 1 Дни 17 Часа
11XV TORNEO ESCOLAR DE AJEDREZ COLEGIO MANUEL PARDO 2017 CATEGORIA SUB 17 ABSOLUTO 2 Дни 4 Часа
12XV TORNEO ESCOLAR DE AJEDREZ COLEGIO MANUEL PARDO 2017 CATEGORIA SUB 14 ABSOLUTO 2 Дни 4 Часа
13XV TORNEO ESCOLAR DE AJEDREZ COLEGIO MANUEL PARDO 2017 CATEGORIA SUB 12 ABSOLUTO 2 Дни 4 Часа
14XV TORNEO ESCOLAR DE AJEDREZ COLEGIO MANUEL PARDO 2017 CATEGORIA SUB 10 ABSOLUTO 2 Дни 4 Часа
15XV TORNEO ESCOLAR DE AJEDREZ COLEGIO MANUEL PARDO 2017 CATEGORIA SUB 08 ABSOLUTO 2 Дни 4 Часа
16IV IRT BLITZ ESCUELA Y CLUB DE AJEDREZ SURCO - ECASU 2017 2 Дни 7 Часа
17Campeonato Nacional Senior Absoluto y Femenino 2017 2 Дни 10 Часа
18II CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ ESCOLAR Sub 07 femenino "AF RICARDO AYALA IN MEMORIAN" 2 Дни 11 Часа
19V TORNEO JDE AJEDREZ JULIO ERESNESTO GRANDA ZUÑIGA 2 Дни 13 Часа
20TORNEO PREPARATIVO MATCH CLUB INTER VS LA JOYA (SUB 8) 2 Дни 16 Часа
21TORNEO PREPARATIVO MATCH CLUB INTER VS LA JOYA (SUB 10) 2 Дни 16 Часа
22TORNEO PREPARATIVO MATCH CLUB INTER VS LA JOYA (SUB 12) Y (SUB 15) 2 Дни 16 Часа
23I IRT SUB 2100 CIUDAD DE CARAZ 2 Дни 19 Часа
241er Torneo Escolar Club Lima Chess 2 Дни 20 Часа
25OLIMPIADAS "LOS PORTALES" 2017 5 Дни 12 Часа
26OLIMPIADAS BBVA 2017 5 Дни 12 Часа
27I TORNEO SUB PREFECTURA DE SAN JUAN DE MIRAFLORES SUB 10 ACADEMIAS ADASUR 5 Дни 15 Часа
28I TORNEO SUB PREFECTURA DE SAN JUAN DE MIRAFLORES SUB 13 ACADEMIAS ADASUR 5 Дни 16 Часа
29I TORNEO SUB PREFECTURA DE SAN JUAN DE MIRAFLORES SUB 17 ACADEMIAS ADASUR 5 Дни 16 Часа
30IX TORNEO REGIONAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA SUB 10 ABSOLUTO 8 Дни 8 Часа
31FINAL GRAN COPA MAGDALENA IRT 45 ANIVERSARIO del 29 SETIEMBRE al 15 OCTUBRE 8 Дни 15 Часа
32IX TORNEO REGIONAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA PREMIER 8 Дни 16 Часа
33IX TORNEO REGIONAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA SUB 12 ABSOLUTO 8 Дни 17 Часа
34IX TORNEO REGIONAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA SUB 08 ABSOLUTO 8 Дни 17 Часа
35IX TORNEO REGIONAL DE AJEDREZ 2017 CATEGORIA SUB 06 ABSOLUTO 8 Дни 17 Часа
36IV TORNEO CIP 2017 11 Дни 17 Часа
37I Campeonato Regional Absoluto 2017 14 Дни 8 Часа
38OPEN INFANTIL DE AJEDREZ PRIMAVERA SUB-10 TRUJILLO 14 Дни 20 Часа
39OPEN INFANTIL DE AJEDREZ PRIMAVERA SUB-08 TRUJILLO 14 Дни 20 Часа
40OPEN INFANTIL DE AJEDREZ PRIMAVERA SUB-12 TRUJILLO 14 Дни 20 Часа
41" VIII VIRGEN DE LAS MERCEDES 2017 CATEGORIA LIBRE A 15 Дни 4 Часа
42II TORNEO TEMÁTICO SICILIANA CANAL-SOKOLSKY -SUB 08 -ACADEMIAS ADASUR 15 Дни 5 Часа
43II TORNEO TEMÁTICO SICILIANA CANAL-SOKOLSKY -SUB 10 -ACADEMIAS ADASUR 15 Дни 5 Часа
44II TORNEO TEMÁTICO SICILIANA CANAL-SOKOLSKY -SUB 13 -ACADEMIAS ADASUR 15 Дни 5 Часа
45II TORNEO TEMÁTICO SICILIANA CANAL-SOKOLSKY -LIBRE -ACADEMIAS ADASUR 15 Дни 5 Часа
46II TORNEO DE AJEDREZ "AJEDAC" 2017 Cat. LIBRE ALEX JHIM ESCUELA DE AJEDREZ Y CIENCIA 15 Дни 13 Часа
47II TORNEO DE AJEDREZ "AJEDAC" 2017 SUB 14 ALEX JHIM ESCUELA DE AJEDREZ Y CIENCIA 15 Дни 13 Часа
48II TORNEO DE AJEDREZ "AJEDAC" 2017 SUB 09 ALEX JHIM ESCUELA DE AJEDREZ Y CIENCIA 15 Дни 13 Часа
49Virgen de las Mercedes sub 15 16 Дни 22 Часа
50VIRGEN DE LAS MERCEDES SUB 12 16 Дни 22 Часа
Advertisement