Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: South Africa (RSA)

Flag RSA
No.ТурнирПоследно обновяване
1WP Blitz Festival 33 Минути
22017 South African Closed Chess Championships Open 21 Часа 48 Мин.
32017 South African Closed Chess Championships B 21 Часа 55 Мин.
42017 South African Closed Chess Championships U23 22 Часа 12 Мин.
52017 South African Closed Chess Championships Women 22 Часа 30 Мин.
62017 South African Closed Chess Championships Senior 22 Часа 34 Мин.
7South African Junior Team Championships 2017 U10 Girls Section 2 Дни 5 Часа
8South African Junior Team Championships 2017 U08 A-Section 2 Дни 5 Часа
9South African Junior Team Championships 2017 U08 B & U08 Girls - Section 2 Дни 5 Часа
10South African Junior Team Championships 2017 All Teams 2 Дни 7 Часа
11South African Junior Team Championships 2017 U14 Girls Section 3 Дни 6 Часа
12South African Junior Team Championships 2017 U16 & U20 Girls Section 3 Дни 7 Часа
13South African Junior Team Championships 2017 U10 A-Section 3 Дни 12 Часа
14South African Junior Team Championships 2017 U10 B-Section 3 Дни 12 Часа
15South African Junior Team Championships 2017 U10 C-Section 3 Дни 12 Часа
16South African Junior Team Championships 2017 U10 D-Section 3 Дни 12 Часа
17South African Junior Team Championships 2017 U12 A-Section 3 Дни 20 Часа
18South African Junior Team Championships 2017 U12 B-Section 3 Дни 20 Часа
19South African Junior Team Championships 2017 U12 C-Section 3 Дни 20 Часа
20South African Junior Team Championships 2017 U12 D-Section 3 Дни 20 Часа
21South African Junior Team Championships 2017 U14 A-Section 3 Дни 20 Часа
22South African Junior Team Championships 2017 U14 B-Section 3 Дни 20 Часа
23South African Junior Team Championships 2017 U14 D-Section 3 Дни 20 Часа
24South African Junior Team Championships 2017 U16 A-Section 3 Дни 20 Часа
25South African Junior Team Championships 2017 U16 A-Section 3 Дни 20 Часа
26South African Junior Team Championships 2017 U16 B-Section 3 Дни 20 Часа
27South African Junior Team Championships 2017 U16 C-Section 3 Дни 20 Часа
28South African Junior Team Championships 2017 U16 D-Section 3 Дни 20 Часа
29South African Junior Team Championships 2017 U18 A-Section 3 Дни 20 Часа
30South African Junior Team Championships 2017 U18 B-Section 3 Дни 20 Часа
31South African Junior Team Championships 2017 U18 C-Section 3 Дни 20 Часа
32South African Junior Team Championships 2017 U20 A-Section 3 Дни 20 Часа
33South African Junior Team Championships 2017 U20 B-Section 3 Дни 20 Часа
34South African Junior Team Championships 2017 U12 Girls Section 3 Дни 20 Часа
35Kimberley Chess Club Open - 09 December 2017 A - Section 5 Дни 2 Часа
36ACL - Open Tournament 2017 - Elite 5 Дни 6 Часа
372017 SALGA games KZN results with penalties 5 Дни 12 Часа
38Kimberley Chess Club Open - 09 December 2017 C - Section 7 Дни 2 Часа
39Kimberley Chess Club Open - 09 December 2017 B - Section 7 Дни 2 Часа
402017 Tshwane Chess Scheveningen Pinning Princess vs GE U/10C 12 Дни 2 Часа
412017 Tshwane Chess Scheveningen The Lightweights vs GE U/8 B 12 Дни 2 Часа
422017 Tshwane Chess Scheveningen Little Big Shots vs GE U/12D 12 Дни 2 Часа
432017 Tshwane Chess Scheveningen Prelim vs Mercurius 12 Дни 2 Часа
442017 Tshwane Chess Scheveningen Magical Knights vs GE U/10B 12 Дни 2 Часа
452017 Tshwane Chess Scheveningen Castled Dragons vs Mars 12 Дни 2 Часа
462017 Tshwane Chess Scheveningen Lagos vs GE U/8 A 12 Дни 2 Часа
472017 Tshwane Chess Scheveningen King Killers vs GE U/12C 12 Дни 2 Часа
482017 Tshwane Chess Scheveningen Fitness vs Earth 12 Дни 2 Часа
492017 Tshwane Chess Scheveningen Pajama Party vs Sasol 12 Дни 2 Часа
502017 Tshwane Chess Scheveningen Mix & Match vs Saturn 12 Дни 2 Часа
Advertisement