Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Serbia (SRB)

Flag SRB
No.ТурнирПоследно обновяване
1Srbija 1 Blitz - Novi Sad 12.11.2017 1 Часа 43 Мин.
2IM Round robin Third Saturday 54 - Novi Sad 12.11.- 18.11.2017 1 Часа 43 Мин.
3GM Round robin Memorial Milje Vujovica - Novi Sad 13.11.- 18.11.2017 1 Часа 44 Мин.
4Srbija 2 Blitz - Novi Sad 14.11.2017 1 Часа 44 Мин.
5Third Saturday 55 Open under 2200 - Novi Sad 14.11. - 18.11.2017 1 Часа 44 Мин.
6Third Saturday 56 Rapid - Novi Sad 15.11. - 16.11.2017 1 Часа 44 Мин.
7Srbija 3 Blitz - Novi Sad 17.11.2017 1 Часа 45 Мин.
8GM Round robin Memorial Bogoljuba Dankovica - Novi Sad 19.11 - 24.11.2017 1 Часа 45 Мин.
9IM Round robin Fontana 13 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 1 Часа 45 Мин.
10Third Saturday 57 Open under 2200 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 1 Часа 46 Мин.
11IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 1 Часа 46 Мин.
12Srbija 4 Blitz - Novi Sad 20.11.2017 1 Часа 46 Мин.
13GM Round robin Third Saturday 62 - Novi Sad 08.01-13.01.2018 1 Часа 46 Мин.
14IM Round robin Third Saturday 63 - Novi Sad 08.01.-13.01.2018 1 Часа 47 Мин.
15Third Saturday 58 Swiss semi-closed tournament - Novi Sad 14.01.-19.01.2018 1 Часа 47 Мин.
16GM Round robin Third Saturday 60 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 1 Часа 47 Мин.
17IM Round robin Third Saturday 59 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 1 Часа 47 Мин.
18DRUGI MEMORIJAL Dr BORIŠE KARADŽIĆA - INTERNATIONAL OPEN CHESS TOURNAMENT PALIC 28.10.- 03.11.2017. 3 Часа
19Cugerčić 2 - predškolci, I i II razred 18.10.2017. 19:00 OŠ Dušan Radović 3 Часа 9 Мин.
203. OTVORENO PRVENSTVO PENZIONERA - BAČKA TOPOLA 18.10.2017. SART 9,30 3 Часа 19 Мин.
21Rapid turnir SOKO 2017-56 Četvrtak, 19.oktobar 16:45 OŠ Dušan Radović 7 Часа 44 Мин.
22X jubilarni brzopotezni turnir Jelasnica 2017 - GP 6 GSS Nisa Jelašnica - OŠ Đura Jakšić 31.10.2017. 18:15 7 Часа 44 Мин.
23Kadetski gp 2 turnir Crveni Krst OŠ Kralj Petar I, 21.oktobar 10:00, dolazak do 9:30 !!! 7 Часа 44 Мин.
24III liga Beograda - 2017 8 Часа 11 Мин.
25Memorijal Dragan Ilijašev rapid turnir 2017 Čoka 8 Часа 36 Мин.
2655. TRADICIONALNI OKTOBARSKI MEDJUNARODNI TURNIR SLEPIH I SLABOVIDIH 12 Часа 20 Мин.
27XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda 12 Часа 22 Мин.
28Sportski susreti Jagodina 2017 1 Дни 4 Часа
29Severnobanatska liga 2017. - Zrenjanin 1 Дни 6 Часа
30Severnobanatska liga 2017. - Kikinda 1 Дни 7 Часа
31VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - devojcice starije 1 Дни 7 Часа
32VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - devojcice mladje 1 Дни 7 Часа
33VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - decaci stariji 1 Дни 7 Часа
34VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - decaci mladji 1 Дни 7 Часа
35Kvalitetna liga Beograda - 2017 1 Дни 8 Часа
363. Memorijalni turnir "Bozidar Kicovic - Kica" 1 Дни 9 Часа
37I liga Beograda - 2017 1 Дни 13 Часа
387.pojedinacno prvenstvo Sumadije u ubrzanom sahu 2 Дни 4 Часа
397.kadetsko prvenstvo Sumadije u sahu - pojedinacno 2 Дни 4 Часа
40IV Trofej Vidikovca Grupa do 8 god. (2009. i 2010.) 2 Дни 5 Часа
41II liga Beograda - 2017 2 Дни 5 Часа
42Kadetski ekipni turnir Sumadije u sahu 2017 2 Дни 8 Часа
431. Ekipno prvenstvo Backe Topole u ubrzanom sahu - 04.11.2017 3 Дни
44"Memorijalni rapid turnir Milan Radosavljevic 2017" 3 Дни 2 Часа
45Pojedinačno prvenstvo Doma učenika Jagodina 3 Дни 2 Часа
46Druga liga ŠS Pomoravskog okruga za 2017. 3 Дни 3 Часа
47Prva liga ŠS Pomoravskog okruga za 2017. 3 Дни 3 Часа
48ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА - недеља 15.10.2017. у 17 - 9 КОЛА НА 10 МИНУТА 3 Дни 3 Часа
49Liga CS Jug 2017 3 Дни 5 Часа
50Prva liga Sumadije 2017 3 Дни 5 Часа
Advertisement