Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Latvia (LAT)

Flag LAT
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Riga Open Youth Championship B 2017 (2004 un jaunāki) 18 րոպե
2Riga Open Youth Championship A 2017 (2000 dz.g.-2003 dz.g.) 1 ժամ 5 րոպե
3Prata speles Zemgale - 2017 14 ժամ 12 րոպե
4Prata speles Zemgale - 2017 (2002-2006) 14 ժամ 12 րոպե
5Prāta spēles Zemgale - 2017 (2007-2010) 14 ժամ 12 րոպե
6Liepajas cempionats2017 15 ժամ 22 րոպե
7Incukalns District Open Rapid Chess Championship 2017 19 ժամ 4 րոպե
8Malpils District chess championship- 2017 19 ժամ 8 րոպե
9XIV Latgale Chess Autumn A 2017 21 ժամ 43 րոպե
10XIV Latgale Chess Autumn B 2017 1 օր 18 ժամ
11XIV Latgale Chess Autumn C 2017 1 օր 18 ժամ
12XIV Latgale chess Autumn blitz 2017 1 օր 18 ժամ
13Daugava Chess Autumn blitz cup (15.10.2017) 1 օր 19 ժամ
14Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 14.-15.10.2017. 1 օր 19 ժամ
15Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 20.-22.10.2017. 2 օր 14 ժամ
16Daugava Chess Autumn rapid cup (14.10. 2017) 2 օր 15 ժամ
17Chess Stars of the Baltic Sea Region 2 օր 19 ժամ
18Tematiskais turnīrs - pārsvara realizēšana 14.10.2017. 2 օր 20 ժամ
19Ikmēnēša Tempoturnīrs šahā "Malta - 2017" 10, posms 2 օր 21 ժամ
20IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts (U15, U19) 3 օր 11 ժամ
21IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, (U10, IV. sp.kl.) 3 օր 17 ժամ
22IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, (U10, II. un III. sp.kl.) 3 օր 17 ժամ
23Latvian Teams Chess Championship 2017 4 օր 22 ժամ
24136 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 11.10.2017. 5 օր 13 ժամ
25Latvian Women chess championship 2017 5 օր 23 ժամ
26Junioru kauss 3.sp.kl. 21-22.10.17. 6 օր 12 ժամ
27Junioru kauss 2.sp.kl. 28-29.10.17. 6 օր 12 ժամ
28Junioru kauss iesac. 21-22.10.17. 7 օր 10 ժամ
29Junioru kauss bernu darzs. 21-22.10.17. 7 օր 10 ժամ
30Junioru kauss 4.sp.kl. 21-22.10.17. 7 օր 10 ժամ
31Junioru kauss 1.sp.kl. 28-29.10.17. 7 օր 10 ժամ
32Harija Skujas un Ojara Veihmana pieminas turnirs 23.12.2017. 7 օր 13 ժամ
33Ikskile Regional rapid chess cup-II-2017/2018 8 օր 17 ժամ
34Dobeles Āboldienas šaha turnīrs 07.10.2017. 9 օր 14 ժամ
35Rumbas kauss - 2017 9 օր 18 ժամ
36135 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 04.10.2017. 12 օր 13 ժամ
37Olaine Open Rapid Chess Championship 2017 2 stage 14 օր 1 ժամ
38Olaine district chess tournament for children- II 21.10.2017. 14 օր 15 ժամ
39Latvian students' chess championship 2017/2018 14 օր 15 ժամ
40 Milda Lauberte Memorial Blitz Open 2017 01.10. 15 օր 17 ժամ
41VI Sigulda District Open Rapid Chess Championship 30.09.-01.10 15 օր 20 ժամ
42Tematisks turnīrs- Ātrspēles gambīts 30.09.2017 16 օր 18 ժամ
43VIII Latvian Railway 2017th chess championship (employees) 18 օր 15 ժամ
44134 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 27.09.2017. 19 օր 14 ժամ
45Riga 2017th chess championship 19 օր 19 ժամ
46137 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 25.10.2017. 20 օր 15 ժամ
47"Supersahiste" A (1999-2004) 22 օր 18 ժամ
48 "Supersahiste" B (2005-...) 22 օր 18 ժամ
49Aizp.novada tempo 7.kārta 23 օր
50Ikskile Regional rapid chess cup-I-2017/2018 23 օր 19 ժամ
Advertisement