Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Panama (PAN)

Flag PAN
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1CHESS RUMBLE 2017 2 օր 4 ժամ
2Chess-Rumble 2017 7 օր 4 ժամ
32DO. TORNEO BLITZ CIRCUITO PANAMEÑO DE AJEDREZ 24 օր 21 ժամ
42do. TORNEO RAPID - CPA 25 օր 1 ժամ
5Torneo Abierto Annia Rosales 26 օր 1 ժամ
6Primer Torneo Semana del Libro UNACHI 2017 26 օր 3 ժամ
7I TORNEO DE AJEDREZ INFANIL SANTA ROSA DE LIMA 45 օր 21 ժամ
8XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-16 64 օր 23 ժամ
9XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-16 65 օր
10XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-8 65 օր
11XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-10 65 օր
12XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-14 65 օր
13XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-14 65 օր
14XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-18 65 օր
15XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Sub 18 A 65 օր
16XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-12 65 օր
17XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-12 65 օր
18XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-10 65 օր 1 ժամ
193er Campeonato Amateur 2017 80 օր 19 ժամ
206TO TORNEO BLITZ CLASIFICATORIO CASA DEL AJEDREZ 80 օր 19 ժամ
21XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Sub 18 A 86 օր 13 ժամ
22XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-8 86 օր 14 ժամ
233er. TORNEO CLASSIC- GRUPO B 87 օր 16 ժամ
24CAMPEONATO NACIONAL SUB 15 RAMA MASCULINA 87 օր 18 ժամ
25CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA SUB 15, RAMA FEMENINA 87 օր 18 ժամ
263er. TORNEO CLASSIC - GRUPO A 87 օր 20 ժամ
273er. TORNEO CLASSIC - GRUPO C 88 օր 17 ժամ
28CAMPEONATO DE AJEDREZ INTERUNIVERSITARIO UNIVERSIDAD LATINA 2017 94 օր
29Final Campeonato Nacional Blitz 94 օր 20 ժամ
305TO BLITZ CLASIFICATORIO COLON 98 օր 17 ժամ
31Circuito Panameño de Ajedrez Veraguas A 2017 101 օր 2 ժամ
32Campeonato Nacional Absoluto 2017 Fase Semifinal 112 օր 15 ժամ
33TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB CATEGORIA ABSOLUTA 115 օր 17 ժամ
34TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB BLITZ AMISTOSO 115 օր 18 ժամ
35TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB CATEGORIA INFANTIL 115 օր 22 ժամ
36IV TORNEO CLASIFICATORIO A LA FINAL BLITZ UNIVERSIDAD TECNOLOGICA DE PANAMA 116 օր 17 ժամ
37Tercere Torneo Clasificatorio Blitz 2017 Santiago de Veraguas 122 օր 20 ժամ
38Segundo Torneo Clasificatorio Blitz 2017 La Chorrera 129 օր 21 ժամ
39Campeonato Nacional Absoluto Fase Final 136 օր 19 ժամ
40Campeonato Nacional Blitz 2017 - I Torneo clasificatorio - Club Julio Granda 138 օր 16 ժամ
41II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 149 օր
42II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 149 օր
43II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 150 օր 18 ժամ
44II- Torneo Classic, GRUPO B- CPA 2017 150 օր 18 ժամ
45II- TORNEO CLASSIC, GRUPO A- CPA 2017 150 օր 19 ժամ
46Campeonato de Ajedrez de los III Juegos Deportivos Estudiantiles Nacionales Rama Masculina 150 օր 19 ժամ
47Campeonato de Ajedrez de los III Juegos Deportivos Estudiantiles Nacionales Rama Femenina 150 օր 19 ժամ
48I TORNEO BLITZ VERAGUAS 2017 - LAV 159 օր 12 ժամ
49Campeonato Nacional Absoluto 2017 Fase Semifinal 170 օր 2 ժամ
50Campeonato Nacional Femenino 2017 Fase Final 170 օր 19 ժամ
Advertisement