Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Ukraine (UKR)

Flag UKR
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1ВОТ 2017 Класика 80-ліття Героя України В. Чорновола Запис у Турнір 5 ժամ 30 րոպե
2Відкритий чемпіонат України з шахів (класичні шахи) - фінал 8 ժամ 19 րոպե
3Ukraine Men`s Final - 2017 8 ժամ 19 րոպե
4Дитячий шаховий фестиваль "Шаховий Миколай" (початківці) Львів Турнір В Реєстрація Завершена 8 ժամ 38 րոպե
5"Ukraine Women`s Final - 2017" 8 ժամ 52 րոպե
6Чемпіонат України з шахів (класичні шахи) - фінал серед жінок 8 ժամ 52 րոպե
7Children festival "Chess Mykolay" Lviv Турнір А Реєстрація завершена 9 ժամ 2 րոպե
8Дитячий шаховий фестиваль "Шаховий Миколай" (4 розряд) Львів Турнір Б Реєстрація Завершена 9 ժամ 15 րոպե
9Open Cup chess school - 2017 (blitz) 9 ժամ 45 րոպե
10Квалификационный турнир 3 разряда, Шахова Школа 9 ժամ 53 րոպե
11Открытый квалификационный турнир 2 разряда, Шахова Школа 10 ժամ 10 րոպե
12Шаховий фестиваль присвячений Дню Святого Миколая - А 10 ժամ 48 րոպե
13Чемпіонат "ДЮШаК 32х64" м. Мукачево 10 ժամ 50 րոպե
14Шаховий фестиваль присвячений Дню Святого Миколая - Б 11 ժամ
15 Championship Yuzhny under 16 rapid 2017 11 ժամ 8 րոպե
16ВОТ 2017 Класика до Дня Святого Миколая 12 ժամ 30 րոպե
17Сімейний шаховий турнір у Винниках 13 ժամ 27 րոպե
18Турнир памяти А.В.Синицина 13 ժամ 39 րոպե
19Сімейний Турнір шахова школа В. Іванчука 14 ժամ 42 րոպե
20Квалификационный турнир 4 разряда и безразрядников, "Шахова Школа" 15 ժամ 10 րոպե
21Кваліфікіційний турнір з нормою 3-го розряду (Миколаїв, ШББ) 15 ժամ 22 րոպե
22Кваліфікаційний турнір з нормою 3-го розряду ШК "Гамбіт" 15 ժամ 35 րոպե
23Кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду ШК "Гамбіт" 15 ժամ 36 րոպե
24Відкрита першість Городка - А (Попередня реєстрація) 1 օր 6 ժամ
25Чемпіонат Донецької області з шахів до 20 років 1 օր 11 ժամ
26Св. Миколай_Чорноморськ_2017 1 օր 15 ժամ
27Першість Школи "ЄВШАН" - 2017 Львів 2 օր 9 ժամ
28Різдвяне Мукачево - 2018 - А 3 օր 15 ժամ
29 V.Stopkin memorial 2017 blitz 4 օր 13 ժամ
30ВЧМ 2017 Класика 31- ій Кубок ОШШК 6 օր 7 ժամ
31"Кубок Киева – 2017" по быстрым шахматам, детская лига. (10-й турнир) 2 Лига 6 օր 10 ժամ
32"Кубок Киева – 2017" по быстрым шахматам, детская лига. (10-й турнир) 1 Лига 6 օր 10 ժամ
33V. Stopkin Memorial 2017 rapid 6 օր 10 ժամ
34"Kyiv chess cup -2017" rapid chess, children's league (10th tournament) major league 6 օր 11 ժամ
35ВЧМ 2017 Класика 31- ій Кубок ОШШК 6 օր 11 ժամ
36Меморіал Богатирчука - Б 6 օր 13 ժամ
37Меморіал Богатирчука - А 6 օր 13 ժամ
38Кваліфікаційний турнір з нормою 4-го розряду ШК "Гамбіт" 6 օր 13 ժամ
39OPZ BLITZ final 2017 7 օր 7 ժամ
40Winter Cup of the Chess Club "Two Rooks" Odesa 7 օր 8 ժամ
41Першість КЗ " КДЮСШ " ім. Є. Кондатовича серед першого юнацького розряду 7 օր 14 ժամ
42Першість КЗ " КДЮСШ " ім. Є. Кондратовича серед безрозрядників 7 օր 15 ժամ
4314th Vasylyshyn Memorial-IM 9 օր 14 ժամ
4414th Vasylyshyn Memorial-GM 9 օր 14 ժամ
45Шаховий турнір до Дня Збройних Сил України, 2 грудня 2017 р., м. Луцьк 10 օր 16 ժամ
46Фінал Чемпіонату Мукачева з класичних шахів - 2017 10 օր 19 ժամ
47Чемпіонат Донецької області серед дівчат до 18 років 11 օր 12 ժամ
48Чемпіонат Донецької області з шахів серед юнаків до 18 років 11 օր 12 ժամ
49Чемпіонат Донецької області серед ВНЗ 3-4 рівня акредитації 11 օր 12 ժամ
50Чемпіонат Донецької області серед ВНЗ 1-2 рівня акредитації 11 օր 13 ժամ
Advertisement