Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 11:40:49
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Kalendorius
Nuorodos
Techninės naujienos
Susisiekite
Federacijų pasirinkimas
ACF
AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
(Wien
NÖ
Bgld
OÖ
Sbg
Tirol
Vbg
Stmk
Knt
ÜRe)
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BEN
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAF
CAM
CAN
CAT
CAY
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GEQ
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
GUY
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IOM
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NIG
NIR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM
Turnyro pasirinktys
Visi turnyrai
Tik einamieji turnyrai (besitęsiantys <= 3 savaičių)
Tik einamieji turnyrai (besitęsiantys > 3 savaičių)
Per kitas 7 dienas prasidėsiantys turnyrai
Daugiau kaip po 7 dienų prasidėsiantys turnyrai
Per 7 paskutines dienas pasibaigę turnyrai
Daugiau kaip prieš 7 dienas pasibaigę turnyrai
Paskutiniųjų 10-ies savaičių turnyrai su partijomis
Rūšiuoti pagal
Pagal paskutinį įkėlimą mažėjančia tvarka
Pasirinkta federacija: Austria (aut)
Nr.
Turnyras
Not started
Playing
Finalized
Paskutinis atnaujinimas
1
Österreichische Meisterschaften 2024 U18
St
1 minučių (-ės)
2
Österreichische Meisterschaften 2024 U16
St
6 minučių (-ės)
3
8. Ternitz Osterblitzturnier 2024
Bz
7 minučių (-ės)
4
3. Wolfgang Wadsack Gedenkturnier sowie NÖ-Landesmeisterschaft 2024
St
10 minučių (-ės)
5
34. Activity-Cup
St
29 minučių (-ės)
6
Österreichische Meisterschaften 2024 MU16
St
32 minučių (-ės)
7
20. Stockerauer Schach-Open A-Turnier (internat. Wertung)
St
49 minučių (-ės)
8
Österreichische Meisterschaften 2024 MU18
St
1 val. 2 min.
9
Vereinsmeisterschaft 2024 der Grazer Schachgesellschaft
St
1 val. 47 min.
10
43. St. Veit Open 2024 B-Turnier
St
2 val. 4 min.
11
43. St. Veit Open 2024 A-Turnier
St
2 val. 7 min.
12
Steirische U14 Landesmeisterschaft 2024
St
2 val. 13 min.
13
Steirische U12 Landesmeisterschaft 2024
St
2 val. 14 min.
14
Steirische U10 Landesmeisterschaft 2024
St
2 val. 17 min.
15
Steirische U8 Landesmeisterschaft 2024
St
2 val. 20 min.
16
Jugend LM OÖ 2024 Gruppe U16
St
2 val. 45 min.
17
Int. Bodenseeopen
St
2 val. 45 min.
18
Jugend LM OÖ 2024 Gruppe U14
St
2 val. 46 min.
19
Int. Bodenseeopen Senioren
St
2 val. 49 min.
20
16. Salzkammergut Schachopen 2024 (B-Turnier unter 2000 FIDE-Elo)
St
2 val. 55 min.
21
Wiener Vereinsmeisterschaft 2023/24 1. Klasse B
St
2 val. 55 min.
22
16. Salzkammergut Schachopen 2024 (A-Turnier)
St
2 val. 57 min.
23
Grazer Blitz Stadtmeisterschaft 2024
Bz
3 val. 42 min.
24
TMM Gebietsklasse Aufstiegsplayoff 2023/2024
St
4 val. 25 min.
25
2. Klasse West Kärnten 2023/2024
St
4 val. 30 min.
26
2. Klasse Ost Kärnten 2023/2024
St
4 val. 32 min.
27
3. Carinthian Winteropen 2024 A-Gruppe
St
4 val. 33 min.
28
56. Clubmeisterschaft des SCDonaustadt 2024
Rp
4 val. 35 min.
29
Wiener Vereinsmeisterschaft 2023/24 3. Klasse
St
4 val. 37 min.
30
ASK Klubmeisterschaft 2024
St
8 val. 46 min.
31
38. Schulschach Landesfinale Volksschulen
Rp
12 val. 15 min.
32
Austria Open 2024 Herbert Titz Gedenkturnier
St
12 val. 41 min.
33
Mannschaft-Schnellschachturnier Leutasch
13 val. 48 min.
34
KIDS Schach im Museum April 2024
Rp
16 val. 13 min.
35
Lienz - Dr. Obernosterer Gedenkturnier
Bz
18 val. 20 min.
36
Blitzschachstaatsmeisterschaft 2024
Bz
18 val. 26 min.
37
Schulschachtag im Industrieviertel 2024 - Unterstufe
Rp
20 val. 3 min.
38
16. Salzkammergut Schachopen 2024 (C-Turnier unter 1750 FIDE-Elo)
St
20 val. 36 min.
39
Schulschachtag im Industrieviertel 2024 - Oberstufe
Rp
20 val. 58 min.
40
Schulschachtag im Industrieviertel 2024 - Volksschulen
Rp
21 val. 56 min.
41
Schulschachtag im Industrieviertel 2024 - Mädchen
Rp
22 val. 45 min.
42
Dekron Cup 2024-Gruppe A
St
23 val. 36 min.
43
Wiener Schachschülerliga 2023/2024 - Sekundarstufe II (Oberstufe) Finale
Rp
23 val. 48 min.
44
1. BUNDESLIGA AUT 2023/24
St
23 val. 56 min.
45
Kärntn. Jugendcup Wölfnitz 2024-Klassisch Gruppe B
St
23 val. 59 min.
46
Kärntner Jugend-Schnellschach LM 2024
Rp
1 dien.
47
7. Internationales Raiffeisen Jugendschachturnier Fürstenfeld Gruppe C
St
1 dien. 5 val.
48
7. Internationales Raiffeisen Jugendschachturnier Fürstenfeld Gruppe B
St
1 dien. 5 val.
49
7. Internationales Raiffeisen Jugendschachturnier Fürstenfeld Gruppe A
St
1 dien. 5 val.
50
16. Salzkammergut Schachopen 2024 (D-Turnier unter 1500 nat. Elo)
St
1 dien. 15 val.
Žiūrėti daugiau turnyrų...
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
rekvizitai/naudojimosi sąlygos