Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Latvia (LAT)

Flag LAT
No.TurnirSon yükləmə
1Riga Open Youth Championship A 2017 6 Saat 57 Dəq.
2Riga Open Youth Championship B 2017 7 Saat 1 Dəq.
3Junioru kauss 4.sp.kl. 21-22.10.17. 8 Saat 31 Dəq.
4Junioru kauss 3.sp.kl. 21-22.10.17. 8 Saat 31 Dəq.
5Junioru kauss iesac. 21-22.10.17. 11 Saat 7 Dəq.
6Junioru kauss bernu darzs. 21-22.10.17. 11 Saat 35 Dəq.
7Harija Skujas un Ojara Veihmana pieminas turnirs 23.12.2017. 12 Saat 29 Dəq.
8XIV Latgale Chess Autumn C 2017 13 Saat 35 Dəq.
9Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 20.-22.10.2017. 13 Saat 48 Dəq.
10XIV Latgale Chess Autumn A 2017 13 Saat 55 Dəq.
11XIV Latgale Chess Autumn B 2017 14 Saat 34 Dəq.
12Incukalns District Open Rapid Chess Championship 2017 15 Saat 32 Dəq.
13XIV Latgale chess Autumn blitz 2017 1 Gün 8 Saat
14Olaine Open Rapid Chess Championship 2017 2 stage 1 Gün 8 Saat
15Olaine district chess tournament for children- II 21.10.2017. 1 Gün 11 Saat
16VII Janis Mileika Memorial. Tournament "A" 1 Gün 12 Saat
17VII Janis Mileika Memorial. Tournament "B" 1 Gün 12 Saat
18VII Janis Mileika Memorial. Tournament "C" 1 Gün 12 Saat
19Prata speles Zemgale - 2017 1 Gün 13 Saat
20Prata speles Zemgale - 2017 (2002-2006) 1 Gün 13 Saat
21Prāta spēles Zemgale - 2017 (2007-2010) 1 Gün 13 Saat
22Treniņu turnīrs - Ātrspēles 21.10.2017 1 Gün 14 Saat
23Junioru kauss 2.sp.kl. 28-29.10.17. 3 Gün 4 Saat
24Chess Stars of the Baltic Sea Region 3 Gün 11 Saat
25Junioru kauss 1.sp.kl. 28-29.10.17. 4 Gün 5 Saat
26Latvian Teams Chess Championship 2017 5 Gün 16 Saat
27Liepajas cempionats2017 6 Gün 8 Saat
28Malpils District chess championship- 2017 6 Gün 12 Saat
29Daugava Chess Autumn blitz cup (15.10.2017) 7 Gün 12 Saat
30Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 14.-15.10.2017. 7 Gün 12 Saat
31Daugava Chess Autumn rapid cup (14.10. 2017) 8 Gün 8 Saat
32Tematiskais turnīrs - pārsvara realizēšana 14.10.2017. 8 Gün 13 Saat
33Ikmēnēša Tempoturnīrs šahā "Malta - 2017" 10, posms 8 Gün 14 Saat
34IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts (U15, U19) 9 Gün 4 Saat
35IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, (U10, IV. sp.kl.) 9 Gün 10 Saat
36IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, (U10, II. un III. sp.kl.) 9 Gün 10 Saat
37136 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 11.10.2017. 11 Gün 6 Saat
38Latvian Women chess championship 2017 11 Gün 17 Saat
39Ikskile Regional rapid chess cup-II-2017/2018 14 Gün 11 Saat
40Dobeles Āboldienas šaha turnīrs 07.10.2017. 15 Gün 7 Saat
41Rumbas kauss - 2017 15 Gün 11 Saat
42135 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 04.10.2017. 18 Gün 6 Saat
43Latvian students' chess championship 2017/2018 20 Gün 8 Saat
44 Milda Lauberte Memorial Blitz Open 2017 01.10. 21 Gün 10 Saat
45VI Sigulda District Open Rapid Chess Championship 30.09.-01.10 21 Gün 13 Saat
46Tematisks turnīrs- Ātrspēles gambīts 30.09.2017 22 Gün 11 Saat
47VIII Latvian Railway 2017th chess championship (employees) 24 Gün 9 Saat
48134 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 27.09.2017. 25 Gün 7 Saat
49Riga 2017th chess championship 25 Gün 12 Saat
50137 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 25.10.2017. 26 Gün 8 Saat
Advertisement