Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Panama (PAN)

Flag PAN
No.TurnirSon yükləmə
1CHESS RUMBLE 2017 2 Gün 6 Saat
2Chess-Rumble 2017 7 Gün 6 Saat
32DO. TORNEO BLITZ CIRCUITO PANAMEÑO DE AJEDREZ 24 Gün 22 Saat
42do. TORNEO RAPID - CPA 25 Gün 3 Saat
5Torneo Abierto Annia Rosales 26 Gün 3 Saat
6Primer Torneo Semana del Libro UNACHI 2017 26 Gün 5 Saat
7I TORNEO DE AJEDREZ INFANIL SANTA ROSA DE LIMA 45 Gün 23 Saat
8XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-16 65 Gün 1 Saat
9XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-16 65 Gün 1 Saat
10XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-8 65 Gün 2 Saat
11XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-10 65 Gün 2 Saat
12XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-14 65 Gün 2 Saat
13XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-14 65 Gün 2 Saat
14XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-18 65 Gün 2 Saat
15XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Sub 18 A 65 Gün 2 Saat
16XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-12 65 Gün 2 Saat
17XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-12 65 Gün 2 Saat
18XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-10 65 Gün 3 Saat
193er Campeonato Amateur 2017 80 Gün 21 Saat
206TO TORNEO BLITZ CLASIFICATORIO CASA DEL AJEDREZ 80 Gün 21 Saat
21XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Sub 18 A 86 Gün 15 Saat
22XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-8 86 Gün 16 Saat
233er. TORNEO CLASSIC- GRUPO B 87 Gün 18 Saat
24CAMPEONATO NACIONAL SUB 15 RAMA MASCULINA 87 Gün 20 Saat
25CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA SUB 15, RAMA FEMENINA 87 Gün 20 Saat
263er. TORNEO CLASSIC - GRUPO A 87 Gün 22 Saat
273er. TORNEO CLASSIC - GRUPO C 88 Gün 19 Saat
28CAMPEONATO DE AJEDREZ INTERUNIVERSITARIO UNIVERSIDAD LATINA 2017 94 Gün 1 Saat
29Final Campeonato Nacional Blitz 94 Gün 22 Saat
305TO BLITZ CLASIFICATORIO COLON 98 Gün 19 Saat
31Circuito Panameño de Ajedrez Veraguas A 2017 101 Gün 4 Saat
32Campeonato Nacional Absoluto 2017 Fase Semifinal 112 Gün 17 Saat
33TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB CATEGORIA ABSOLUTA 115 Gün 19 Saat
34TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB BLITZ AMISTOSO 115 Gün 20 Saat
35TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB CATEGORIA INFANTIL 115 Gün 23 Saat
36IV TORNEO CLASIFICATORIO A LA FINAL BLITZ UNIVERSIDAD TECNOLOGICA DE PANAMA 116 Gün 19 Saat
37Tercere Torneo Clasificatorio Blitz 2017 Santiago de Veraguas 122 Gün 22 Saat
38Segundo Torneo Clasificatorio Blitz 2017 La Chorrera 129 Gün 23 Saat
39Campeonato Nacional Absoluto Fase Final 136 Gün 21 Saat
40Campeonato Nacional Blitz 2017 - I Torneo clasificatorio - Club Julio Granda 138 Gün 18 Saat
41II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 149 Gün 2 Saat
42II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 149 Gün 2 Saat
43II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 150 Gün 20 Saat
44II- Torneo Classic, GRUPO B- CPA 2017 150 Gün 20 Saat
45II- TORNEO CLASSIC, GRUPO A- CPA 2017 150 Gün 21 Saat
46Campeonato de Ajedrez de los III Juegos Deportivos Estudiantiles Nacionales Rama Masculina 150 Gün 21 Saat
47Campeonato de Ajedrez de los III Juegos Deportivos Estudiantiles Nacionales Rama Femenina 150 Gün 21 Saat
48I TORNEO BLITZ VERAGUAS 2017 - LAV 159 Gün 14 Saat
49Campeonato Nacional Absoluto 2017 Fase Semifinal 170 Gün 4 Saat
50Campeonato Nacional Femenino 2017 Fase Final 170 Gün 20 Saat
Advertisement