Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Romania (ROU)

Flag ROU
No.TurnirSon yükləmə
1Trofeul Cetatii - Deva - Open B 21 Dəqiqə
2Petra Weekend nr.11 23 Dəqiqə
3Cupa Lions Satu Mare 40 Dəqiqə
4Festivalul Prieteniei,ed a II a,Iasi, 3-5 noiembrie - Seniori elo <2200 1 Saat 29 Dəq.
5Festivalul Prieteniei,ed a II a,Iasi, 3-5 noiembrie - U12 1 Saat 29 Dəq.
6Cupa Dobrogei - Tulcea - U8 1 Saat 34 Dəq.
7Cupa Dobrogei - Tulcea - U10 1 Saat 37 Dəq.
8Cupa Dobrogei - Tulcea - U14 1 Saat 37 Dəq.
9Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a IV a - 22 Oct 2017 - U11 1 Saat 38 Dəq.
10HOREZU OPEN CUP EDITIA VI - Open A 1 Saat 40 Dəq.
11HOREZU OPEN CUP EDITIA VI - Open C 1 Saat 40 Dəq.
12HOREZU OPEN CUP EDITIA VI - Open B 1 Saat 41 Dəq.
13Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a IV a - 22 Oct 2017 - U8 1 Saat 43 Dəq.
14CSU Bucuresti ed10 21-22.10.2017 U6 U8 U10 peste 1050 5 Saat 57 Dəq.
15Felix Cup - Etikette 14 Saat 17 Dəq.
16Cupa Flower Power - Editia a II-a Sah rapid 15 Saat 18 Dəq.
17CSU Bucuresti ed10 21-22.10.2017 U6 U8 U10 sub 1050 16 Saat 31 Dəq.
18CSU Bucuresti ed10 21-22.10.2017 U6 U8 U10 fete 18 Saat 33 Dəq.
19Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - OPEN Mangalia, 21-22.10.2017 18 Saat 38 Dəq.
20Campionatul National de Sah pe Echipe Mixte Juniori categoria U12 19 Saat 2 Dəq.
21Campionatul National de Sah pe Echipe Mixte Juniori categoria U14 19 Saat 3 Dəq.
22Cupa Ziua Armatei - incepatori 1 Gün 12 Saat
23Cupa Ziua Armatei - avansati 1 Gün 12 Saat
24Trofeul Ligii Maestrilor U10 1 Gün 14 Saat
25Trofeul Ligii Maestrilor U08 1 Gün 17 Saat
26Trofeul Ligii Maestrilor U14 1 Gün 17 Saat
27Trofeul Cetatii - Deva - Open A 1 Gün 17 Saat
28Napocensis editia 19 1 Gün 19 Saat
29Veranda Mall Chess Contest - Autumn Edition - 15.10.2017 - U8-U14 1 Gün 19 Saat
30Campionatul Municipiului Constanta, editia 64, Memorial Gheorghe Mititelu 1 Gün 20 Saat
31Cupa Ziua Armatei - open 2 Gün 11 Saat
32Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - U14 Mangalia, 21-22.10.2017 2 Gün 12 Saat
33Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - U10 Mangalia, 21-22.10.2017 2 Gün 12 Saat
34Cupa de Toamna - Memorial EMIL MACARIE, sah rapid U18 14 octombrie 2017, Doroftei Pub Ploiesti 2 Gün 16 Saat
35Fulgerul de Sambata - Editia 2 2 Gün 17 Saat
36Trofeul Cetatii - Deva - Blitz 2 Gün 18 Saat
37CSM Mihai Viteazu Vulcan 2 Gün 19 Saat
38Maria Albulet Memorial 2017 2 Gün 21 Saat
39Campionat de Blitz - Etapa 3 3 Gün 12 Saat
40Campionatul National de Sah pe Echipe Mixte Juniori categoria U08 3 Gün 13 Saat
41CUPA KRONSOFT -U10 editia a II-a BRASOV 3 Gün 13 Saat
42CUPA KRONSOFT - U12-editia a II-a BRASOV 3 Gün 13 Saat
43CUPA KRONSOFT -OPEN-editia a II-a BRASOV 3 Gün 13 Saat
44CUPA KRONSOFT U8 editia II BRASOV 3 Gün 13 Saat
45Petra Weekend nr.10 4 Gün 15 Saat
46Fulgerul de Sambata - Editia 3 6 Gün 5 Saat
47TROFEUL ORASULUI VICTORIA, ED I, JUNIORI 6 Gün 13 Saat
48Campionatul National de Sah pe Echipe Mixte Juniori categoria U10 6 Gün 13 Saat
49Cupa de Toamnă - Clasele I-II 8 Gün 13 Saat
50Cupa de Toamnă - Clasele Pregătitoare 8 Gün 13 Saat
Advertisement