Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Serbia (SRB)

Flag SRB
No.TurnirSon yükləmə
1DRUGI MEMORIJAL Dr BORIŠE KARADŽIĆA - INTERNATIONAL OPEN CHESS TOURNAMENT PALIC 28.10.- 03.11.2017. 14 Dəqiqə
2Druga liga Sumadije 2017 57 Dəqiqə
3XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda 5 Saat 4 Dəq.
4Prva liga Sumadije 2017 5 Saat 8 Dəq.
5Kvalitetna liga Beograda - 2017 18 Saat 12 Dəq.
6Druga liga ŠS Pomoravskog okruga za 2017. 18 Saat 19 Dəq.
7VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - decaci stariji 19 Saat 56 Dəq.
8VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - devojcice starije 19 Saat 57 Dəq.
9VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - devojcice mladje 19 Saat 57 Dəq.
10VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - decaci mladji 19 Saat 58 Dəq.
11Srbija 1 Blitz - Novi Sad 12.11.2017 20 Saat 37 Dəq.
12IM Round robin Third Saturday 54 - Novi Sad 12.11.- 18.11.2017 20 Saat 37 Dəq.
13GM Round robin Memorial Milje Vujovica - Novi Sad 13.11.- 18.11.2017 20 Saat 38 Dəq.
14Srbija 2 Blitz - Novi Sad 14.11.2017 20 Saat 38 Dəq.
15Third Saturday 55 Open under 2200 - Novi Sad 14.11. - 18.11.2017 20 Saat 38 Dəq.
16Third Saturday 56 Rapid - Novi Sad 15.11. - 16.11.2017 20 Saat 38 Dəq.
17Srbija 3 Blitz - Novi Sad 17.11.2017 20 Saat 39 Dəq.
18GM Round robin Memorial Bogoljuba Dankovica - Novi Sad 19.11 - 24.11.2017 20 Saat 39 Dəq.
19IM Round robin Fontana 13 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 20 Saat 39 Dəq.
20Third Saturday 57 Open under 2200 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 20 Saat 39 Dəq.
21IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 20 Saat 40 Dəq.
22Srbija 4 Blitz - Novi Sad 20.11.2017 20 Saat 40 Dəq.
23GM Round robin Third Saturday 62 - Novi Sad 08.01-13.01.2018 20 Saat 40 Dəq.
24IM Round robin Third Saturday 63 - Novi Sad 08.01.-13.01.2018 20 Saat 40 Dəq.
25Third Saturday 58 Swiss semi-closed tournament - Novi Sad 14.01.-19.01.2018 20 Saat 41 Dəq.
26GM Round robin Third Saturday 60 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 20 Saat 41 Dəq.
27IM Round robin Third Saturday 59 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 20 Saat 41 Dəq.
28ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА - недеља 22.10.2017. у 17 - 9 КОЛА НА 10 МИНУТА 20 Saat 54 Dəq.
29Prva liga ŠS Pomoravskog okruga za 2017. 1 Gün 1 Saat
30III liga Beograda - 2017 1 Gün 2 Saat
31II liga Beograda - 2017 1 Gün 2 Saat
32I liga Beograda - 2017 1 Gün 2 Saat
33Memorijal Dragan Ilijašev rapid turnir 2017 Čoka 1 Gün 2 Saat
3455. TRADICIONALNI OKTOBARSKI MEDJUNARODNI TURNIR SLEPIH I SLABOVIDIH 1 Gün 3 Saat
3555. TRADICIONALNI OKTOBARSKI MEDJUNARODNI TURNIR SLEPIH I SLABOVIDIH 1 Gün 3 Saat
36Prva zenska liga CS 2017 1 Gün 4 Saat
37Kategorni turnir vankategornika za osvajanje IV kategorije 1 Gün 4 Saat
38Kategorni turnir IV kategornika za osvajanje III kategorije 1 Gün 6 Saat
3986. prvenstvo Novog Sada - polufinale 1 Gün 7 Saat
40Rejting rapid "Centar okt 2017" 1 Gün 14 Saat
41ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА - субота 21.10.2017. у 17,30 - ЦУГЕР 15 КОЛА 1 Gün 20 Saat
42Otvoreno prvenstvo SK Aljehin visi razredi 1 Gün 21 Saat
43Otvoreno prvenstvo SK Aljehin nizi razredi 1 Gün 21 Saat
44Rad Open 2 Gün 1 Saat
45Drzavno prvenstvo OSI 2017 2 Gün 2 Saat
46Kadetski gp 2 turnir Crveni Krst OŠ Kralj Petar I 2 Gün 3 Saat
47Blitz Car Konstantin 2017-14 OŠ Dušan Radović, 26.10.2017. 19:00 2 Gün 5 Saat
48Fišerov turnir 58 OŠ Dušan Radović, 24.10.2017. 18:00 2 Gün 5 Saat
491. Ekipno prvenstvo Backe Topole u ubrzanom sahu - 04.11.2017 2 Gün 8 Saat
503. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 2 Gün 9 Saat
Advertisement