اختيار الأتحاد    ECU Logo

اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Armenia (ARM)

Flag ARM
رقمبطولةآخر تحديث
1Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-8 8 Minutes
2ԾԱԿՔԱՐ ԳՅՈՒՂԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆՆԵՐԻ և ՀԱՄԲԱՐՁՈՒՄՅԱՆԻ ՀՈՒՇԱՄՐՑԱՇԱՐ 27 Minutes
34-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի /15։00 35 Minutes
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի/ 16։30 35 Minutes
5Հենրիկ Կասպարյանի անվան գավաթի 9-րդ խաղարկություն (արագ շախմատ) 1 Hours 53 Min.
6Կոտայքի մարզի պատանեկան առաջնություն, մինչև 16 տ. 22 Hours 54 Min.
7Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-12 22 Hours 57 Min.
8Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-10 23 Hours
9«64» շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 23 Hours 5 Min.
10Կոտայքի մարզի պատանեկան առաջնություն, մինչև 14 տ. 23 Hours 7 Min.
11Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-12 23 Hours 10 Min.
12Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-14 23 Hours 13 Min.
13Կոտայքի մարզի պաատանեկան առաջնություն, մինչև 12տ. 23 Hours 21 Min.
14Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-10 23 Hours 24 Min.
15Կոտայքի մարզի պատանեկան առաջնություն, մինչև 10 տ. 23 Hours 40 Min.
16Երրորդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Շախ.Տուն/ 1 Days
174-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(16:30)-Քանաքեռ-Զեյթուն 1 Days 4 Hours
184-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(15:00)-Քանաքեռ-Զեյթուն 1 Days 4 Hours
19Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար - Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 1 Days 7 Hours
20Արմավիր մարզի եզրափակիչ առաջնություն 1 Days 21 Hours
21Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-16 1 Days 23 Hours
22Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 Days 23 Hours
23Shirak Region Chempionship 1 Days 23 Hours
24Loru marzi minchev 12 tarekanneri arajnutyun 2 Days
25Loru marzi minchev 10 tarekan aghjikneri arajnutyun 2 Days
26Loru marzi minchev 10 tarekanneri arajnutyun 2 Days
27CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 2 Days
28SPRING - 2018 /A 2006 < / Ch.H. 2 Days 2 Hours
29SPRING - 2018 /B < 2005 /Ch.H. 2 Days 2 Hours
304-րդ կարգ-Աջափնյակ 12.02.2018 3 Days 23 Hours
31Loru marzi minchev 12-16 tarekan aghjikneri arajnutyun 3 Days 23 Hours
32Loru marzi minchev 14 tarekanneri arajnutyun 3 Days 23 Hours
33Loru marzi minchev 16 tarekanneri arajnutyun 5 Days 23 Hours
34Արմավիրի Շախմատի Դպրոց 4 կարգի որակավորման մրցաշար 9 Days
35Շիրակի մարզի 16 տարեկանների առաջնություն 9 Days 4 Hours
36ՀՀ ոստիկանության 2018թ. արագ շախմատի թիմային առաջնություն 9 Days 4 Hours
37Շիրակի մարզի 14 տարեկանների առաջնություն 9 Days 22 Hours
38Շիրակի մարզի աղջիկների առաջնություն 9 Days 23 Hours
39Շիրակի մարզի աղջիկների առաջնություն/փոքրեր/ 10 Days
40ՀՀ ոստիկանության 2018թ. արագ շախմատի անհատական առաջնություն 10 Days 2 Hours
41Մարզադպրոցի 1/2 եզրափակիչ առաջնություն,Արաբկիր 11 Days
424-րդ կարգի որակավորման մրց./ շախ. տուն 11 Days
43ՆՀՏ - արագ շախմատ 12 Days 22 Hours
44ԿՈՐՅՈՒՆ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆԻ ՀՈՒՇԱՄՐՑԱՇԱՐ 14 Days 1 Hours
45IV կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 16 Days
46CLASSIFICATION FOR III CATEGORY 16 Days
47Արմավիր մարզի մինչև 10տ․ պատանիների եզրափակիչ 21 Days
48Արմավիր մարզի մինչև 12տ․ պատանիների եզրափակիչ 21 Days 2 Hours
49Արմավիր մարզի մինչև 14 տարեկան պատանիների եզրափակիչ 21 Days 2 Hours
50Kotayqi marzi 2018 tghamardkanc arajnutyun 21 Days 2 Hours
Advertisement