اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Armenia (ARM)

Flag ARM
رقمبطولةآخر تحديث
1Գորիսի շախմատի դպրոց,3-րդ խումբ 0 Minutes
2Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 48 Minutes
32-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 2 Hours 41 Min.
43-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 2 Hours 41 Min.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (I-ին խումբ- 15։00) 2 Hours 41 Min.
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (II-րդ խումբ- 16։15) 2 Hours 41 Min.
7T.Petrosyan Chess House Final U10 2 Hours 45 Min.
8T. Petrosyan Chess House Final U12 2 Hours 48 Min.
9 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 Hours 30 Min.
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 4 Hours 11 Min.
11Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 4 Hours 34 Min.
124-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 4 Hours 46 Min.
132 Razryad Hrazdan 4 Hours 51 Min.
143 razryad Hrazdan 4 Hours 58 Min.
15CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 5 Hours
16Loru marzi 1/8 ezrapakich 5 Hours 18 Min.
17T.Petrosyan Chess House Final U08 6 Hours 44 Min.
18Chess School of Abovyan is 10 year! 21 Hours 18 Min.
19Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 1 Days 3 Hours
20Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 1 Days 4 Hours
21Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 1 Days 6 Hours
22Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 2 Days 7 Hours
234-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Աջափնյակ 2 Days 10 Hours
24T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-2 3 Days 6 Hours
25Grand Prix 2nd leg Jermuk 3 Days 6 Hours
26Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 4 Days 6 Hours
27IV կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 5 Days 4 Hours
28Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 5 Days 6 Hours
29T. Petrosyan Chess House 1/2F. U08 6 Days 3 Hours
30T. Petrosyan Chess House 1/2F. U12 6 Days 3 Hours
31T. Petrosyan Chess House 1/2F. U10 6 Days 3 Hours
32CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2 6 Days 6 Hours
33CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1 7 Days 5 Hours
34Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 7 Days 6 Hours
35Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 8 Days 6 Hours
36Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 8 Days 6 Hours
37 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 12 Days 2 Hours
38Շիրակի մարզի 2018թ. առաջնության 1/32 Կարգ չունեցողներ 14 Days 5 Hours
39Autumn - 2017 16 Days 5 Hours
403 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 21 Days 4 Hours
414 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 21 Days 4 Hours
422nd Yerevan Open 21 Days 5 Hours
43<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 24 Days 4 Hours
44T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 24 Days 6 Hours
45Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 26 Days 9 Hours
46IV կարգի որակավորման մրցաշար 27 Days 4 Hours
47Tournament dedicated to Independence Day 27 Days 6 Hours
48Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 27 Days 8 Hours
49Անկախության 26-րդ տարեդարձին նվիրված մրցաշար Նուբարաշեն շախմատի մարզադպրոց 28 Days 4 Hours
50Լևոն և Կարեն Գրիգորյանների 70-ամյակին նվիրված հուշամրցաշար 37 Days 8 Hours
Advertisement