výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Campionat Territorial del Barcelones (170020) 59 Minuty
2XXXV Social Sant Martí 2017 1 Hodiny 15 Min.
3Campionat Territorial del Baix Llobregat (170021) 18 Hodiny 33 Min.
4Campionat Absolut de Barcelona (170019) 18 Hodiny 43 Min.
5Campionat Individual Absolut de Girona (170032) 22 Hodiny 1 Min.
6 Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup B -170026- 22 Hodiny 11 Min.
7Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup A -170025- 22 Hodiny 17 Min.
8Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - I 22 Hodiny 22 Min.
9Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - II 22 Hodiny 30 Min.
10XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP ESPINETS 22 Hodiny 33 Min.
11XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP B 1 Dny 13 Hodiny
12XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP A 1 Dny 13 Hodiny
13XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup B Code:165441 1 Dny 14 Hodiny
14XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup C 1 Dny 15 Hodiny
15XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup A Code:165440 1 Dny 15 Hodiny
16XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup B (165443) 1 Dny 15 Hodiny
17XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup A (165442) 1 Dny 15 Hodiny
18XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup C 1 Dny 15 Hodiny
19XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup D 1 Dny 16 Hodiny
20XIX Torneig de Fires Infantil Sub12 1 Dny 17 Hodiny
21XIX Torneig de Fires « Memorial Antoni Medinyà » 1 Dny 18 Hodiny
22XXI Open Ideal Clave 1 Dny 21 Hodiny
23SOCIAL LLIGA ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA 2017-18 - GRUP B - 1 Dny 23 Hodiny
24SOCIAL LLIGA "ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA" 2017-18 - GRUP A - 1 Dny 23 Hodiny
25IV Sunway Sitges International Chess Festival - Group B 2 Dny 4 Hodiny
26IV Sunway Sitges International Chess Festival - Group A 2 Dny 5 Hodiny
27Obert Tardor Tàrrega 2017 2 Dny 10 Hodiny
28VI Obert Escacs del Moianes 2017 (167224) [A,B,C,D - trams d'Elo; G=Bages; O=Osona; L=local; V=veterà] 2 Dny 10 Hodiny
29II Open Club d'Escacs Barcelona 2 Dny 11 Hodiny
30IX Obert d'escacs de base "Vila de Gràcia" 2 Dny 14 Hodiny
31Fase prèvia de Veterans de Barcelona 2017 3 Dny
32PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE SEGON GRUP 3 Dny 19 Hodiny
33PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE 2017 PRIMER GRUP 3 Dny 19 Hodiny
34IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR Torneig Tancat Subdividit en 3 grups de 10 jugadors 4 Dny 12 Hodiny
35PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMECRES 4 Dny 16 Hodiny
36PRIMER CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA CURS 2017-18 SEGON GRUP 4 Dny 16 Hodiny
37Institut Matadepera 4 Dny 17 Hodiny
38Paco Candel 3r-4t 4 Dny 23 Hodiny
39I TORNEIG TARDOR GERUNDA 5 Dny 12 Hodiny
40I TORNEIG TARDOR GERUNDA "OPEN" 5 Dny 12 Hodiny
41PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMARTS 5 Dny 17 Hodiny
42PRIMER CAMPIONAT ESCOLA AURO CURS 2017-18 GRUP DILLUNS PETITS 6 Dny 5 Hodiny
43PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR CURS 2017-18 ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA GRUP DILLUNS 6 Dny 5 Hodiny
44ESCOLA AURÓ - 4t i 5è 6 Dny 14 Hodiny
45COR MARIA SABASTIDA 6 Dny 14 Hodiny
46PADRE DAMIAN - ESO 6 Dny 14 Hodiny
47PADRE DAMIAN - 4º, 5º I 6º 6 Dny 14 Hodiny
48III Tancat Sant Boi 2017 Grup A -Norma MC- Event code 168143 7 Dny 13 Hodiny
49III Tancat Sant Boi 2017 Grup D -ELO < 1800 SUB12 Event code 168146 8 Dny 11 Hodiny
50III Tancat Sant Boi 2017 Grup C -ELO < 1750- Event code 168145 8 Dny 11 Hodiny
Advertisement