Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Estonia (EST)

Flag EST
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Kiviõli Linna Lahtised MV Males A turniir 3 Hodiny 51 Min.
2Kiviõli Linna Lahtised MV Males B turniir 3 Hodiny 56 Min.
3Kiviõli Linna Lahtised MV Males C turniir 1 Dny 2 Hodiny
4Tartu MV Välkmales 2017 3 Dny 22 Hodiny
5Youth Chess Series "Autumn 2017" V; D-tournament 6 Dny 2 Hodiny
6Youth Chess Series "Autumn 2017" V; C-tournament 6 Dny 2 Hodiny
7Youth Chess Series "Autumn 2017" V; B-tournament 6 Dny 4 Hodiny
8Youth Chess Series "Autumn 2017" V; A-tournament 6 Dny 4 Hodiny
9Estonian Men Rapid Championship 2017 14 Dny
10Estonian Women Rapid Championship 2017 14 Dny
11Estonian Seniors Rapid Championship 2017 14 Dny
12XVIII Pühajärve kiirmaleturniir handicup 19 Dny
13Saku Maleklubi IX karikaturniir kiirmales Hans Tomsoni mälestuseks 21 Dny 3 Hodiny
14ESL Jõud MV kiirmales 2017: A - täiskasvanud 27 Dny 2 Hodiny
15ESL Jõud MV kiirmales 2017: C - 2003 ja nooremad 27 Dny 2 Hodiny
16ESL Jõud MV kiirmales 2017: D - 2007 ja nooremad 27 Dny 2 Hodiny
17ESL Jõud MV kiirmales 2017: B - 1999 ja nooremad 27 Dny 3 Hodiny
18Jüri Randviir 90th Anniversary: C-Tournament 28 Dny 3 Hodiny
19Jüri Randviir 90th Anniversary: B-Tournament 28 Dny 3 Hodiny
20Jüri Randviir 90th Anniversary: D-Tournament 28 Dny 3 Hodiny
21Jüri Randviir 90th Anniversary: A-Tournament 28 Dny 3 Hodiny
22AVRO-38 mälestusturniir välkmales Tartu, 05.11. 2017 41 Dny 3 Hodiny
23AVRO-38 mälestusturniir kiirmales Tartu, 04.11. 2017 42 Dny 1 Hodiny
24Youth Chess Series Autumn 2017 - 3. D-Tournament 48 Dny 3 Hodiny
25Youth Chess Series Autumn 2017 - 3. C-Tournament 48 Dny 3 Hodiny
26Youth Chess Series Autumn 2017 - 3. B-Tournament 48 Dny 3 Hodiny
27Youth Chess Series Autumn 2017 - 3. A-Tournament 48 Dny 3 Hodiny
28VII Viimsi valla kiirmaleturniir 49 Dny
29Tallinn Chess Club Youth Open Championships: B-Tournament 61 Dny 23 Hodiny
30Tallinn Chess Club Youth Open Championships: D-Tournament 62 Dny 2 Hodiny
31Tallinn Chess Club Youth Open Championships: C-Tournament 62 Dny 3 Hodiny
32Tallinn Chess Club Youth Open Championships: A-tournament 62 Dny 3 Hodiny
33Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele. B-turniir 64 Dny 3 Hodiny
34Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele. C-turniir 64 Dny 3 Hodiny
35Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele. A-turniir. 64 Dny 3 Hodiny
36Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele B Turniir 65 Dny 4 Hodiny
37Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele C Turniir 65 Dny 4 Hodiny
38Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele A Turniir 65 Dny 4 Hodiny
39Estonian Youth Team Chess Championship 2017 69 Dny 4 Hodiny
40Gunnar Uusi memoriaal Tartu, 29.09 - 01.10 2017 76 Dny
41Gunnar Uusi memoriaal noortele A-turniir, Tartu, 30.09 - 01.10 2017 76 Dny 1 Hodiny
42Gunnar Uusi memoriaal noortele B-turniir, Tartu, 30.09 - 01.10 2017 76 Dny 1 Hodiny
43Gunnar Uusi memoriaal noortele C-turniir, Tartu, 30.09 - 01.10 2017 76 Dny 1 Hodiny
44I Kose Malefestivali kiirturniir üksikvõistlejatele 77 Dny
45I Kose Malefestivali kiirturniir noortele 77 Dny 1 Hodiny
46Gunnar Uusi memoriaal noortele Tartu, 30.09 - 01.10 2017 78 Dny 22 Hodiny
47Youth Chess Series Autumn 2017 - 1. D-Tournament 84 Dny 2 Hodiny
48Youth Chess Series Autumn 2017 - 1. C-Tournament 84 Dny 2 Hodiny
49Youth Chess Series Autumn 2017 - 1. B-Tournament 84 Dny 3 Hodiny
50Youth Chess Series Autumn 2017 - 1. A-Tournament 84 Dny 3 Hodiny
Advertisement