výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Romania (ROU)

Flag ROU
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Memorialul Revoluției din Decembrie 1989 - Turneul D - Blitz 3 Hodiny 14 Min.
2Memorialul Revoluției din Decembrie 1989 - Turneul C - Șah Rapid 3 Hodiny 16 Min.
3Vointa Chess Weekend nr.2 - 14-17 decembrie 2017 3 Hodiny 19 Min.
4Concurs "Sah cu Mos Craciun", Sighetu-Marmatiei 4 Hodiny 6 Min.
5Concurs de sah rapid copii Vine mosu,B 6 Hodiny 44 Min.
6Memorialul Revoluției din Decembrie 1989 - Turneul B - U10 7 Hodiny 45 Min.
7Memorialul Revoluției din Decembrie 1989 - Turneul A - U08 7 Hodiny 46 Min.
8Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a VI a - 17 Dec 2017 - U08 10 Hodiny 52 Min.
9Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a VI a - 17 Dec 2017 - U11 10 Hodiny 52 Min.
10Trofeul Secret Santa la sah 10 Hodiny 58 Min.
11Open Sah Rapid "Cupa Mos Craciun" pentru copii sub 12 ani 16 Hodiny 35 Min.
12Cupa Puf Junior Editia a II-a 1 Dny 7 Hodiny
13CUPA VIA BARCENSIS 1 Dny 8 Hodiny
14Petra Weekend no.12 2 Dny 4 Hodiny
15Concurs de sah rapid copii Vine mosu,A 2 Dny 4 Hodiny
16TURNEUL MOS CRACIUN 2 Dny 8 Hodiny
17Cupa Mos Craciun vine la Gara 2 Dny 12 Hodiny
18Memorialul "Corneliu Butnariu" editia 2017 Open de sah rapid - 10 decembrie 2017 - Hotel CENTRAL - Ploiesti 3 Dny 5 Hodiny
19Cupa Tudor Vladimirescu - turneul A Pitesti 3 Dny 5 Hodiny
20Cupa Tudor Vladimirescu - turneul B Pitesti 3 Dny 5 Hodiny
21Cupa Sarbatorilor de Iarna - Tulcea U14 3 Dny 6 Hodiny
22Cupa Sarbatorilor de Iarna - Tulcea U10 3 Dny 7 Hodiny
23Cupa Sarbatorilor de Iarna - Tulcea U8 3 Dny 7 Hodiny
24CUPA CSM BUZAU-seniori+juniori>12 ani-ELO<2200 3 Dny 8 Hodiny
25Cupa PALAS - Open A - general 3 Dny 8 Hodiny
26Cupa "SocialXChange & Chess" editia a VI-a - 14 ani 3 Dny 9 Hodiny
27Cupa "SocialXChange & Chess" editia a VI-a - 8 ani 3 Dny 9 Hodiny
28CUPA CSM BUZAU-juniori <12 ani 3 Dny 9 Hodiny
29Cupa Mos Craciun - Genius 2017,U 11 3 Dny 9 Hodiny
30Cupa Mos Craciun-2017-Genius Galati,U 7 3 Dny 9 Hodiny
31Cupa Mos Craciun-Genius 2017,i 6 3 Dny 9 Hodiny
32Cupa Mos Craciun-Genius 2017,i 11 3 Dny 9 Hodiny
33Cupa de iarna . Sah Blitz ed.4 Turneul anului 2017 3 Dny 9 Hodiny
34Cupa "SocialXChange & Chess" editia a VI-a - 10 ani 3 Dny 9 Hodiny
35Cupa Sarbatorilor de Iarna - Tulcea U 11 Incepatori 3 Dny 10 Hodiny
36Cupa Palas - Open B 3 Dny 10 Hodiny
37Memorial Pius Branzeu 2017 3 Dny 11 Hodiny
38Cupa Palas - Blitz 3 Dny 11 Hodiny
39Cupa Vrancea (Vrancea Cup 2017) 3 Dny 11 Hodiny
40Cupa Dudesteana Turneu B U12 4 Dny 2 Hodiny
41Copiii in Lumea Sahului et.a-II-a 9 dec.2017 - 4 Dny 3 Hodiny
42Trofeul Alter MOVE - Editia 1 4 Dny 5 Hodiny
43Cupa Orasului Nadlac Turneu copii sub 14 ani 4 Dny 7 Hodiny
44Memorialul "Corneliu Butnariu" editia 2017 Cupa MOS CRACIUN, sah rapid U18 - 9 decembrie 2017 - Hotel CENTRAL Ploiesti 4 Dny 7 Hodiny
45ONSS Arges 2017 faza judeteana fete 4 Dny 7 Hodiny
46ONSS Arges 2017 faza judeteana baieti 4 Dny 7 Hodiny
47Cupa Dudesteana Turneu C U08 4 Dny 9 Hodiny
48Cupa Dudesteana Turneu A 4 Dny 9 Hodiny
49Cupa Mos Nicolae, Husi - Ed.1 Open A - U08, Elo-Civ < 1400 ( 9 Decembrie 2017 ) 4 Dny 9 Hodiny
50Cupa Mos Nicolae, Husi - Ed.1 Open B - U10 Elo-Civ < 1400 ( 9 Decembrie 2017 ) 4 Dny 9 Hodiny
Advertisement