Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Romania (ROU)

Flag ROU
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Felix Cup - Etikette 1 Hodiny 31 Min.
2Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - OPEN Mangalia, 21-22.10.2017 11 Hodiny 8 Min.
3Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - U14 Mangalia, 21-22.10.2017 11 Hodiny 15 Min.
4Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - U10 Mangalia, 21-22.10.2017 11 Hodiny 21 Min.
5Cupa Ziua Armatei - open 11 Hodiny 43 Min.
6CSU Bucuresti ed10 21-22.10.2017 U6 U8 U10 fete 12 Hodiny 49 Min.
7CSU Bucuresti ed10 21-22.10.2017 U6 U8 U10 sub 1050 12 Hodiny 50 Min.
8CSU Bucuresti ed10 21-22.10.2017 U6 U8 U10 peste 1050 12 Hodiny 50 Min.
9Trofeul Pascal de Toamna 12 Hodiny 51 Min.
10HOREZU OPEN CUP EDITIA VI - Open A 14 Hodiny 30 Min.
11Cupa Orasului Comarnic - editia a IIa - 21octombrie 2017 15 Hodiny 3 Min.
12Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a IV a - 22 Oct 2017 - U11 18 Hodiny 15 Min.
13Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a IV a - 22 Oct 2017 - U8 18 Hodiny 15 Min.
14Petra Weekend nr.10 21 Hodiny 31 Min.
15Campionatul National de Sah pe Echipe Mixte Juniori categoria U10 22 Hodiny 20 Min.
16Campionatul National de Sah pe Echipe Mixte Juniori categoria U08 22 Hodiny 21 Min.
17Cupa Flower Power - Editia a II-a Sah rapid 1 Dny
18Festivalul Prieteniei,ed a II a,Iasi, 3-5 noiembrie - Seniori elo <2200 1 Dny
19Festivalul Prieteniei,ed a II a,Iasi, 3-5 noiembrie - U12 1 Dny
20HOREZU OPEN CUP EDITIA VI - Open C 1 Dny 13 Hodiny
21Petra Weekend nr.11 1 Dny 19 Hodiny
22Cupa Dobrogei - Tulcea - U8 1 Dny 21 Hodiny
23Cupa Dobrogei - Tulcea - U10 1 Dny 22 Hodiny
24Cupa Dobrogei - Tulcea - U14 1 Dny 22 Hodiny
25HOREZU OPEN CUP EDITIA VI - Open B 2 Dny 10 Hodiny
26Petra Weekend nr.12 2 Dny 11 Hodiny
27Trofeul Cetatii - Deva - Open B 2 Dny 21 Hodiny
28Cupa Lions Satu Mare 2 Dny 22 Hodiny
29Campionatul National de Sah pe Echipe Mixte Juniori categoria U12 3 Dny 16 Hodiny
30Campionatul National de Sah pe Echipe Mixte Juniori categoria U14 3 Dny 16 Hodiny
31Cupa Ziua Armatei - incepatori 4 Dny 9 Hodiny
32Cupa Ziua Armatei - avansati 4 Dny 9 Hodiny
33Trofeul Ligii Maestrilor U10 4 Dny 11 Hodiny
34Trofeul Ligii Maestrilor U08 4 Dny 14 Hodiny
35Trofeul Ligii Maestrilor U14 4 Dny 14 Hodiny
36Trofeul Cetatii - Deva - Open A 4 Dny 14 Hodiny
37Napocensis editia 19 4 Dny 17 Hodiny
38Veranda Mall Chess Contest - Autumn Edition - 15.10.2017 - U8-U14 4 Dny 17 Hodiny
39Campionatul Municipiului Constanta, editia 64, Memorial Gheorghe Mititelu 4 Dny 18 Hodiny
40Cupa de Toamna - Memorial EMIL MACARIE, sah rapid U18 14 octombrie 2017, Doroftei Pub Ploiesti 5 Dny 13 Hodiny
41Fulgerul de Sambata - Editia 2 5 Dny 15 Hodiny
42Trofeul Cetatii - Deva - Blitz 5 Dny 15 Hodiny
43CSM Mihai Viteazu Vulcan 5 Dny 17 Hodiny
44Maria Albulet Memorial 2017 5 Dny 19 Hodiny
45Campionat de Blitz - Etapa 3 6 Dny 9 Hodiny
46CUPA KRONSOFT -U10 editia a II-a BRASOV 6 Dny 10 Hodiny
47CUPA KRONSOFT - U12-editia a II-a BRASOV 6 Dny 10 Hodiny
48CUPA KRONSOFT -OPEN-editia a II-a BRASOV 6 Dny 10 Hodiny
49CUPA KRONSOFT U8 editia II BRASOV 6 Dny 11 Hodiny
50Fulgerul de Sambata - Editia 3 9 Dny 3 Hodiny
Advertisement