výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Uganda (UGA)

Flag UGA
Čís.TurnajPoslední aktualizace
12017 Uganda Open Chess Championship 3 Dny 16 Hodiny
2PRESTIGE CUP BELOW 2100 7 Dny 10 Hodiny
3CHESS WARRIORS INDEPENDENCE RAPIDS 12 Dny 22 Hodiny
4Kampala City Carnival U14(Boys) and U14 Girls 14 Dny 21 Hodiny
5WEST NILE CHESS CLUB 17 Dny 21 Hodiny
6National Chess League 2017 27 Dny 15 Hodiny
7City Tyres National Juniors Chess Championships 2017-U16,U14,U12 (Girls) 42 Dny 15 Hodiny
8Ntional Juniors-Rapid Chess Challenge 42 Dny 16 Hodiny
9City Tyres National Juniors Chess Championship 2017-U10,U8 LADIES 42 Dny 16 Hodiny
10City Tyres National Juniors 2017 -Boys U10 42 Dny 16 Hodiny
11City Tyres National Juniors Chess Championship 2017-U20Boys,(U20,U18GIRLS) 42 Dny 16 Hodiny
12City Tyres National Juniors Chess Championship 2017-U18 OPEN 42 Dny 16 Hodiny
13City Tryes National Junior Chess Championship 2017-U14 42 Dny 16 Hodiny
14City Tyres National Chess Championship 2017-U12 (open 42 Dny 16 Hodiny
15City Tyres National Juniors Chess Championships 2017-U8 (Boys) 42 Dny 16 Hodiny
16City Tyres national Juniors Chess Championship 2017-U16 OPEN 42 Dny 17 Hodiny
17COMRADES CHESS CHALLENGE 55 Dny 15 Hodiny
182017 Decoda Juniors Chess Champioship 84 Dny 16 Hodiny
19Super Eight Rapid Open Series 1 113 Dny 14 Hodiny
20Premium Junior Chess Tourney U8 154 Dny 16 Hodiny
21Premium Junior Chess Tourney U10 154 Dny 16 Hodiny
22Premium Junior Chess Tourney U20 154 Dny 16 Hodiny
23Premium Junior Chess Tourney U12 154 Dny 16 Hodiny
24Premium Junior Chess Tourney U14 154 Dny 16 Hodiny
25Father Grimes/National Schools Chess Championship 2017 ORGANISED UNDER THE AUSPICES OF MOUNT OF OLIVES kAKIRI 166 Dny 16 Hodiny
26National Schools /Father Grimes Chess Championship 2017 (Secondary Ladies] 166 Dny 18 Hodiny
27National Schools Chess Championship (Father Grimes) 2017 - primary girls 166 Dny 19 Hodiny
28FATHER GRIMES/NATIONAL SCHOOLS CHESS CHAMPIONSHIP 2017 (Primary Open) 166 Dny 19 Hodiny
29National Schools Chess Championship (Father Grimes) 2017 - Open 167 Dny 17 Hodiny
30National Schools Chess Championship (Father Grimes) 2017 - Open 169 Dny 11 Hodiny
31EASTER CLASSIC - Open Category 190 Dny 15 Hodiny
32EASTER CLASSIC - U10, U13, U16 190 Dny 19 Hodiny
33MAKERERE UNIVERSITY INTERHALL 2017 196 Dny 19 Hodiny
34Makerere University Inter-Hall 2017 (Ladies) 197 Dny 16 Hodiny
35CLA CADET TOURNAMENT UNDER 8 CATEGORY 217 Dny 20 Hodiny
36CLA CADET CHESS TOURNAMENT U10 217 Dny 21 Hodiny
37CLA CADET TOURNAMENT UNDER 12 CATEGOORY 217 Dny 21 Hodiny
38WAMPEEWO NTAKE S.S Interhouse Rapid Tournament 226 Dny 16 Hodiny
39Zone 4.2 Qualifiers OPEN 2017 239 Dny 21 Hodiny
40KAMPALA CLASSIC 2000 OPEN TOURNAMENT OPEN CATEGORY 239 Dny 22 Hodiny
41Zonal 4.2 Qualifiers LADIES 2017 245 Dny 15 Hodiny
42SOM CHESS ACADEMY GULU (7th EDITION) ANNUAL CHESS CHAMPIONSHIP 2017 261 Dny 17 Hodiny
43KAMPALA CLASSIC JUNIORS CHESS TOURNAMENT UNDER 16 CATEGORY 274 Dny 18 Hodiny
44KAMPALA CLASSIC JUNIORS CHESS TOURNAMENT UNDER 13 CATEGORY 274 Dny 18 Hodiny
45KAMPALA CLASSIC JUNIORS CHESS TOURNAMENT UNDER 7 CATEGORY 274 Dny 18 Hodiny
46KAMPALA CLASSIC JUNIORS CHESS TOURNAMENT UNDER 10 CATEGORY 274 Dny 18 Hodiny
47Makindye End of Year Tournament AY makindye 287 Dny 14 Hodiny
48Kireka Open - Ladies Category 295 Dny 18 Hodiny
49Kireka Open - OpenCategory 295 Dny 19 Hodiny
50SOM CHESS ACADEMY ANNUAL INTERPROJECT CHAMPIONSHIP 2016 (11TH EDITION) SENIOR CATEGORY 315 Dny 16 Hodiny
Advertisement