Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Latvia (LAT)

Flag LAT
Nr.KappingSeinast dagført
1NBS Cempionats saha 2018 0 Minuttir
2Latvian Youth Chess Championship G-18 2018 1 Tímar 12 Min.
3Latvian Youth Chess Championship G-16 2018 1 Tímar 12 Min.
4Latvian Youth Chess Championship G-14 2018 1 Tímar 13 Min.
5Latvian Youth Chess Championship G-12 2018 1 Tímar 13 Min.
6Latvian Youth Chess Championship G-10 2018 1 Tímar 13 Min.
7Latvian Youth Chess Championship G-8 2018 1 Tímar 13 Min.
846th Ceribu kauss final 1 Tímar 39 Min.
946. “Cerību kauss” Latvijas atklātā bērnu komandu čempionāta šahā PUSFINĀLS 1 Tímar 40 Min.
10149 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 21.02.2018. 14 Tímar 18 Min.
11Riga Technical University Open 2018 - Tournament D 15 Tímar 6 Min.
12Balvu novada 2018. gada atklātais čempionāts šahā, A turnīrs 16 Tímar 28 Min.
13Latvian 2018 senior chess championship 21 Tímar 25 Min.
14Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 2018 1 Dagur
15LSKcemp2018 1 Dagur 10 Tímar
16Riga Technical University Open 2018 - Tournament B 1 Dagur 13 Tímar
17Riga Technical University Open 2018 - Tournament A 1 Dagur 13 Tímar
18Riga Technical University Open 2018 - G Closing Blitz 1 Dagur 13 Tímar
19Riga Technical University Open 2018 - F Midweek blitz 1 Dagur 13 Tímar
20Riga Technical University Open 2018 - Tournament E 1 Dagur 13 Tímar
21 Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid 2018 03.03. 2 Dagur 1 Tímar
22 Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz 2018 03.04. 2 Dagur 1 Tímar
23Ogre Chess Spring 2018 2 Dagur 13 Tímar
24Latvian Chess championship 2018 semifinal 2 Dagur 20 Tímar
25Saulkrasti rapid chess championship 2018 Latvian master Janis Klavins memorial 2 Dagur 20 Tímar
26Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RŠS) 17.02. - 18.02.2018. 3 Dagur 2 Tímar
27XII Termo-Eko cup 2018 3 Dagur 14 Tímar
28Klasifikācijas turnīrs 2.sporta klasēm (Rēzeknes BJSS) 17.-18.02.2018 3 Dagur 20 Tímar
29Rudaga-Kaissa II-2018 3 Dagur 20 Tímar
30Rudaga-Kaissa I-2018 3 Dagur 20 Tímar
31Rudaga - Kaissa Iesācēji 17.-18.02.2018 3 Dagur 21 Tímar
32Rudaga - Kaissa Pirmsskolnieki 17.-18.02.2018 3 Dagur 21 Tímar
33Rudaga - Kaissa 3.sp.kl. 17.-18.02.2018 3 Dagur 21 Tímar
34Rudaga - Kaissa 4.sp.kl. 17.-18.02.2018 3 Dagur 21 Tímar
35Komponista un sahista Emīla Melngaiļa jubilejas atceres turnīrs 6 Dagur 17 Tímar
36Latvian Championship final-2018 9 Dagur 15 Tímar
37Latvian Women chess championship 2018 9 Dagur 15 Tímar
38Salaspils - Aizkraukle 2018 11.02. 10 Dagur 16 Tímar
39Rezekne City Open Individual Chess Championship 2018 10 Dagur 18 Tímar
40Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 09.02. - 11.02.2018. 10 Dagur 21 Tímar
41GM A.Gipslis memorial -2018 11 Dagur 19 Tímar
42Pavela Pikas pieminas turnirs 11 Dagur 20 Tímar
43Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, B 11 Dagur 20 Tímar
44Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, C 11 Dagur 20 Tímar
45Zirgu galotne 10.02.2018 11 Dagur 21 Tímar
46148 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 07.02.2018. 14 Dagur 14 Tímar
47150 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 28.02.2018. 15 Dagur 16 Tímar
48Olaine Open Rapid Chess Championship 2018 2 stage 17 Dagur 15 Tímar
49Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 03.02. - 04.02.2018. 17 Dagur 20 Tímar
50Olaine district chess tournament for children- II 04.02.2018 Tikai Olaines SC 17 Dagur 21 Tímar