Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Spain (ESP)

Flag ESP
Núm.TorneigDarrera actualització
1Liga regional Tercera Division Cantabria 2018 FASE DE ASCENSO 2 Minuts
2Liga Regional: Primera División (Cantabria 2018) GRUPO I 8 Minuts
3Liga Regional: Primera División (Cantabria 2018) GRUPO II 17 Minuts
4Escolar Tres Cantos 2018 Sub-16 19 Minuts
5Escolar Tres Cantos 2018 Sub-10 24 Minuts
6Torneo Ajedrez a la Escuela 2018 5º y 6º EP 30 Minuts
7Torneo Ajedrez a la Escuela 2018 3º y 4º EP 30 Minuts
8Torneo Ajedrez a la Escuela 2018 1º y 2º EP 30 Minuts
9Torneo Ajedrez a la Escuela 2018 ESO 32 Minuts
10II Torneo Infantil Centro Comercial El Encinar. Sub 12 y 14 45 Minuts
11II Torneo Infantil Centro Comercial El Encinar. Sub 10 49 Minuts
12CAMPEONATO PROVINCIAL SUB 18. VALENCIA. 1 Hores 18 Min.
13CAMPEONATO PROVINCIAL SUB12. VALENCIA 1 Hores 18 Min.
14II Torneo Escolar de Villaescusa SUB 16 1 Hores 27 Min.
15II Torneo Escolar de Villaescusa SUB 13 1 Hores 28 Min.
16II Torneo Escolar de Villaescusa SUB 10 1 Hores 28 Min.
17II Torneo Escolar de Villaescusa SUB 8 1 Hores 28 Min.
18PRIMERA AUTONÓMICA NORTE 2018 1 Hores 35 Min.
19IV Internacional SUB 2200 FIDE de ajedrez FRIGAN Event Code178023 En GRUPO BYES 1 Hores 39 Min.
20DIVISIÓN DE HONOR 2018 1 Hores 41 Min.
21XI Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2018 1 Hores 43 Min.
22Escolar Tres Cantos 2018 Sub-12 2 Hores 7 Min.
23Escolar Tres Cantos 2018 Sub-8 2 Hores 7 Min.
24CAE SUB 12 2 Hores 22 Min.
25II Torneo Infantil Centro Comercial El Encinar. Sub 8 2 Hores 24 Min.
26XIII Circuito Provincial de Ajedrez de Guadalajara 2017-2018- YEBES VALDELUZ 2 Hores 26 Min.
27Campeonato de Málaga sub14, 2018 2 Hores 33 Min.
28Campeonato de Málaga sub12, 2018 2 Hores 33 Min.
29Campeonato de Málaga sub10, 2018 2 Hores 33 Min.
30III Parada Absoluto V Circuito Intercultural TERRA NATURA, Murcia 2 Hores 36 Min.
31Campionat de Menorca sub 16 (2018) Event code: 179918 2 Hores 37 Min.
32Campionat de Menorca sub -10 2 Hores 39 Min.
33III Parada Escolar V Circuito Intercultural: TERRA NATURA Murcia 2 Hores 39 Min.
34IV Open Internacional RGCC 2 Hores 44 Min.
35Trofeu Iberostar 2018, WWC 179363 2 Hores 53 Min.
36Campionat de Mallorca per Equips 2018 - Categoria TERCERA 2 Hores 55 Min.
37Absoluto Cordoba 2018 3 Hores
38XVIII Open Activo Villa de Gijon 3 Hores 2 Min.
39IV Open Internacional Sub 2200 Indalo de Almería Válido Elo FIDE/FEDA/FADA 3 Hores 20 Min.
40Por Equipos CTL Valladolid 2018 Segunda 3 Hores 25 Min.
41Por Equipos CTL Valladolid 2018 Primera 3 Hores 42 Min.
42XVII CAMPEONATO ABSOLUTO DE AJEDREZ DE LA PALMA 3 Hores 43 Min.
4345º Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda 4 Hores 2 Min.
44Campeonato Provincial Sub-18 de Albacete 2018 4 Hores 4 Min.
45Campeonato de Sevilla Veteranos Supra 50 4 Hores 8 Min.
46Campeonato de Sevilla Veteranos Supra 65 4 Hores 10 Min.
47Campionat de Mallorca FemenI 2018 (179687) 179687 4 Hores 26 Min.
48Campeonato de Aragon Equipos Promocion Grupo IV 5 Hores
49Campeonato Provincial Sub 18 de Alicante SEDE: San Vicente del Raspeig 5 Hores 3 Min.
50Campeonato de Aragon Equipos Promocion Grupo III 5 Hores 9 Min.