Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Spain (ESP)

Flag ESP
Núm.TorneigDarrera actualització
1II Open Sub 2200 "Ceo Puerto Cabras 2017" -Campeonato de Canarias 11 Minuts
2XVIII Copa de Ajedrez por equipos Diputación Alicante 2017 35 Minuts
3TORNEO INFANTIL TIENDAS ESTACIÓN CHAMARTÍN 39 Minuts
4II Torneo Feria Calamocha Adultos-Sub14 46 Minuts
5II Torneo Feria Calamocha Sub12 47 Minuts
6XIV Blitz Amateur de Calvia 1 Hores 11 Min.
7XIV Open Internacional Amateur de Calvia 1 Hores 12 Min.
8Open Internacional 150 aniversario CMIS Memorial Leonardo Garcia-Junco Gutiérrez 2 Hores 10 Min.
9Campionat de Menorca Individual 2 Hores 16 Min.
10Torneo de rápidas 1 de noviembre. Se acerca el invierno en Villaverde 3 Hores 27 Min.
11Simultánea Daniel Gutiérrez Olivares 18.10.2017 -Ciclo Simultáneas Club La Caja 2017 5 Hores 13 Min.
12XV Campeonato de Málaga de Veteranos 5 Hores 15 Min.
13I OPEN INTERNACIONAL DE AJEDREZ L’ALFÀS DEL PI 2017 7 Hores 9 Min.
14WORLD CHESS TROPHY 2018 - MASTER OPEN (2000-2399 ELO) 8 Hores 17 Min.
15WORLD CHESS TROPHY 2018 - GENERAL OPEN (-2000 Elo) 8 Hores 19 Min.
16CAMPEONATO PROVINCIAL POR EQUIPOS DE CLUBES DE GRANADA | SEGUNDA DIVISION 8 Hores 43 Min.
17Liga Insular por Equipos Cat Segunda Division 2017-2018 8 Hores 57 Min.
18Liga Insular por Equipos Cat Division de Honor 2017-2018 9 Hores 19 Min.
19V COPA CAMPEONES SUB-12 Final del Circuito de la Comunidad Valenciana 2017 9 Hores 40 Min.
20II TORNEO OTOÑO DCDA DE LOS VIERNES 10 Hores 50 Min.
21XII HORAS AJEDREZ GENERAL-S16-S14 2017 XXVIII TROFEO COPA DIPUTACION 11 Hores 7 Min.
22VI Festival de LORCA (26-30 Diciembre) Torneo A OPEN (NORMA GM-IM) y Torneo B (Sub2000) 13 Hores 12 Min.
23XXVIII Torneo 60+30 C.A. Pueblo Nuevo (Fide ID 168603) 14 Hores 50 Min.
24Juega Calmao 20 Hores 49 Min.
25XXIX TORNEO INTERNACIONAL DIPUTACION DE CACERES Navalmoral de la Mata del 4 al 5 de Noviembre de 2017 21 Hores 44 Min.
26V Obert Club Escacs Cornella Memorial Dr. Josep Vallve i Piñol 22 Hores 17 Min.
27I Torneig Open Internaciona EEM (Martorell) Event Code 170933 22 Hores 55 Min.
28Open de Otoño Fundación CajaCanarias 2017 23 Hores 5 Min.
29Torneo 23 IRT Blitz CCC 2017 ID:(156356) 23 Hores 28 Min.
30Liga Churrería Los Duendes Equipos Cat. Montajes Eléctricos J Reyes 2017-2018 1 Dies
31II Open internacional S' Arenal 1 Dies 1 Hores
32V Torneo de Ajedrez - Alicante Evento Code 165088 1 Dies 4 Hores
33XII HORAS AJEDREZ S12-S10-S08 2017 XXVIII TROFEO COPA DIPUTACION 1 Dies 5 Hores
34TORNEO INFANTIL DIPUTACION DE CACERES Navalmoral de la Mata del 4 al 5 de Noviembre de 2017 1 Dies 6 Hores
35Festival de Ajedrez Juan Martinez Sola 2017. Sub2200. Información web oficial 1 Dies 9 Hores
36XIV Torneo de Ajedrez Relámpago de Santa Úrsula 1 Dies 14 Hores
37XXIX Torneo San Viator - Memorial Pepe Domaica (Grupo B) 2 Dies 1 Hores
38X MEMORIAL CARLOS ALEMANY 2 Dies 1 Hores
39I Torneo Inicio Temporada Otoño La Azacaya (168935) 2 Dies 1 Hores
40Campeonato Cadete de Gipuzkoa 2017 2 Dies 1 Hores
41V Torneo Interprovincial Por equipos Sub12, Caudete (Albacete) 2 Dies 1 Hores
42V COPA CAMPEONES SUB-14 Final del Circuito de la Comunidad Valenciana 2017 2 Dies 1 Hores
43V COPA CAMPEONES Final Circuito de la Comunidad Valenciana 2017 2 Dies 1 Hores
44Obert Internacional Artur Pomar 2017 2 Dies 2 Hores
45Cpto Provincial de Cadiz por equipos 2017 sub1600 2 Dies 2 Hores
46Cpto Provincial de Cadiz por equipos 2017 2 Dies 2 Hores
47I Torneo Ajedrez Int Sub 2200 Ciudad de Baza.Code Fide 167593 2 Dies 3 Hores
4828 TORNEO DE AJEDREZ "C.A.M.PEONES-CARNICERÍA HIDALGO" 2 Dies 3 Hores
49II Torneo de Ajedrez Ludoteka Coke 2 Dies 3 Hores
50Cto Provincial de Zaragoza Individual 2017 (Primera) 2 Dies 4 Hores
Advertisement