Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Georgia (GEO)

Flag GEO
Núm.TorneigDarrera actualització
1GEO Grand Prix (Blitz-4) 2017 23 Hores 22 Min.
2GEO Grand Prix (Rapid-4) 2017 1 Dies 22 Hores
3Open Rustavi Sunday (Blitz-62) 1 Dies 23 Hores
4საჭადრაკო ტურნირი "ჩაო" 2 Dies 3 Hores
5საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 2 Dies 21 Hores
6საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Dies 21 Hores
7საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 2 Dies 21 Hores
8საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 Dies 21 Hores
9საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 2 Dies 21 Hores
10საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 14 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 Dies 21 Hores
11საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Dies 21 Hores
12საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 6 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 Dies 22 Hores
13GEO Women Grand Prix (Blitz-4) 2017 3 Dies 3 Hores
14GEO Women Grand Prix (Rapid-4) 2017 4 Dies 23 Hores
15Georgian Chess Club Championship 2017 6 Dies 23 Hores
16ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ღია ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში 8 Dies 5 Hores
17Open Rustavi Sunday (Blitz-61) 8 Dies 23 Hores
183-4 თანრიგი (შუადღე) 9 Dies 2 Hores
195 თანრიგი (შუადღე) 9 Dies 2 Hores
201-2 თანრიგი 9 Dies 4 Hores
214 თანრიგი (1-3 დეკემბერი) 9 Dies 4 Hores
225 თანრიგი (2-3 დეკემბერი) 9 Dies 4 Hores
23ბლიცები (ოლიმპიური ჩემპიონი) 2 9 Dies 22 Hores
24ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი. 7 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 10 Dies 21 Hores
25ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი. 9 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 10 Dies 21 Hores
26ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2012 წელს და შემდეგ წლებში დაბ. დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 11 Dies
27ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2011 წელს დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 11 Dies
28ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2010 წელს დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა ტურნირი 11 Dies
29''ნანა იოსელიანის თასი-2017'' 12 Dies 2 Hores
30ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი პირველობა ოჯახთა შორის 13 Dies 19 Hores
31GEO CF Cup 2017 U12 Girls 14 Dies 3 Hores
32GEO CF Cup 2017 U10 Boys 14 Dies 3 Hores
33GEO CF Cup 2017 U12 Boys 14 Dies 3 Hores
34GEO CF Cup 2017 U10 Girls 14 Dies 3 Hores
35GEO CF Cup 2017 U8 Girls 14 Dies 3 Hores
36GEO CF Cup 2017 U8 Boys 14 Dies 3 Hores
37Open Rustavi Sunday (Blitz-60) 15 Dies 23 Hores
38ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი ფოთის საჯარო სკოლებს შორის 16 Dies
39Qual Tournament for IV-III cat-22 16 Dies 3 Hores
40"ოლიმპიური ჩემპიონი" ბლიც ტურნირი 1 16 Dies 18 Hores
41Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 20 Dies 1 Hores
42Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 20 Dies 21 Hores
43Open Rustavi Sunday (Blitz-59) 22 Dies 20 Hores
44European Individual Chess Championship 2018 22 Dies 21 Hores
45საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 22 Dies 23 Hores
46საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 23 Dies 1 Hores
47საკვალიფიკაციო ტურნირი 24 Dies 5 Hores
48Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 29 Dies 21 Hores
49Qual Tournament for II-I-ok cat - 13 30 Dies 2 Hores
50Qual Tournament for IV-III cat-21 30 Dies 3 Hores
Advertisement