Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Uganda (UGA)

Flag UGA
Núm.TorneigDarrera actualització
12017 RWABUSHENYI MEMORIAL CHESS CHAMPIONSHIP - OPEN SPONSORED BY CIVIL AVIATION AUTHORITY 8 Dies 6 Hores
22017 RWABUSHENYI UNDER 1400 CHESS CHAMPION SHIP SPONSORED BY CIVIL AVIATION AUTHORITY 12 Dies 2 Hores
3SAC TOURNAMENT BLITZ 25 Dies 19 Hores
4MUBS Qualifiers 27 Dies
5SAC TOURNAMENT BUGHOUSE 27 Dies 23 Hores
62017 Uganda Chess Championships Open 29 Dies 22 Hores
72017 Uganda Chess Championships u/1600 32 Dies 20 Hores
8PRESTIGE YCC UNDER 14 43 Dies 6 Hores
9PRESTIGE YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP U11 43 Dies 6 Hores
10PRESTIGE CUP RATED BELOW 2100 43 Dies 6 Hores
11Makerere University Interhall Chess Champioship 2017 (Boys) 46 Dies 22 Hores
12PRESTIGE UNDER 8 46 Dies 23 Hores
13Makerere 2017 Interhall Chess Championship-Ladies 46 Dies 23 Hores
14PRESTIGE CUP BELOW 2100 60 Dies 15 Hores
15CHESS WARRIORS INDEPENDENCE RAPIDS 66 Dies 2 Hores
16Kampala City Carnival U14(Boys) and U14 Girls 68 Dies 2 Hores
17WEST NILE CHESS CLUB 71 Dies 2 Hores
18National Chess League 2017 80 Dies 20 Hores
19City Tyres National Juniors Chess Championships 2017-U16,U14,U12 (Girls) 95 Dies 20 Hores
20Ntional Juniors-Rapid Chess Challenge 95 Dies 21 Hores
21City Tyres National Juniors Chess Championship 2017-U10,U8 LADIES 95 Dies 21 Hores
22City Tyres National Juniors 2017 -Boys U10 95 Dies 21 Hores
23City Tyres National Juniors Chess Championship 2017-U20Boys,(U20,U18GIRLS) 95 Dies 21 Hores
24City Tyres National Juniors Chess Championship 2017-U18 OPEN 95 Dies 21 Hores
25City Tryes National Junior Chess Championship 2017-U14 95 Dies 21 Hores
26City Tyres National Chess Championship 2017-U12 (open 95 Dies 21 Hores
27City Tyres National Juniors Chess Championships 2017-U8 (Boys) 95 Dies 21 Hores
28City Tyres national Juniors Chess Championship 2017-U16 OPEN 95 Dies 21 Hores
29COMRADES CHESS CHALLENGE 108 Dies 20 Hores
302017 Decoda Juniors Chess Champioship 137 Dies 21 Hores
31Super Eight Rapid Open Series 1 166 Dies 19 Hores
32Premium Junior Chess Tourney U8 207 Dies 21 Hores
33Premium Junior Chess Tourney U10 207 Dies 21 Hores
34Premium Junior Chess Tourney U20 207 Dies 21 Hores
35Premium Junior Chess Tourney U12 207 Dies 21 Hores
36Premium Junior Chess Tourney U14 207 Dies 21 Hores
37Father Grimes/National Schools Chess Championship 2017 ORGANISED UNDER THE AUSPICES OF MOUNT OF OLIVES kAKIRI 219 Dies 21 Hores
38National Schools /Father Grimes Chess Championship 2017 (Secondary Ladies] 219 Dies 22 Hores
39National Schools Chess Championship (Father Grimes) 2017 - primary girls 220 Dies
40FATHER GRIMES/NATIONAL SCHOOLS CHESS CHAMPIONSHIP 2017 (Primary Open) 220 Dies
41EASTER CLASSIC - Open Category 243 Dies 20 Hores
42EASTER CLASSIC - U10, U13, U16 244 Dies
43MAKERERE UNIVERSITY INTERHALL 2017 249 Dies 23 Hores
44Makerere University Inter-Hall 2017 (Ladies) 250 Dies 21 Hores
45CLA CADET TOURNAMENT UNDER 8 CATEGORY 271 Dies 1 Hores
46CLA CADET CHESS TOURNAMENT U10 271 Dies 1 Hores
47CLA CADET TOURNAMENT UNDER 12 CATEGOORY 271 Dies 1 Hores
48WAMPEEWO NTAKE S.S Interhouse Rapid Tournament 279 Dies 21 Hores
49Zone 4.2 Qualifiers OPEN 2017 293 Dies 1 Hores
50KAMPALA CLASSIC 2000 OPEN TOURNAMENT OPEN CATEGORY 293 Dies 2 Hores
Advertisement