Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovstvi Ceske republiky druzstev starsich zaku v rapidsachu OMEGA plus OPEN

Poslední aktualizace02.06.2013 12:23:56, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  28. ŠK Světlá nad Sázavou "A" (Rtg prům.:1489, PH 1: 13 / PH 2: 129)
Šach.JménoRtgFED123456789BodyPartieRtg prům.
1Suchomelová Simona1828CZE110½101105.591694
2Steinhauser Václav1674CZE1100100115.091552
3Suchomel Jan1482CZE1110101117.091474
4Brož Petr1451CZE10001½01½4.091402
5Dejmal Ondřej1250CZE1100½00103.591306
6Muzikář Jan1250CZE+½10001104.591282

Info o hráči

Suchomelová Simona 1828 CZE Rp:1788
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
113Marek Jakub1441CZE5.5s 11
2103Wagner Vojtěch1844CZE6.0w 11
3194Hofírek Benedikt2081CZE7.5s 01
443Kanicki Krzysztof1921POL6.5w ½1
519Říha Vojtěch1344CZE5.0s 11
6324Petr Jan2129CZE8.5w 01
7230Sýkora Vojtěch1377CZE1.0s 11
8336Křivánek Jakub1457CZE5.0w 11
9157Vystrčil Martin1654CZE6.0s 01
Steinhauser Václav 1674 CZE Rp:1580
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
114Březina Tomáš1100CZE2.5w 12
2104Šolc Filip1688CZE6.0s 12
3195Dvořák Adam2054CZE7.0w 02
444Nowak Kamil1769POL6.5s 02
520Vašková Marie1354CZE4.5w 12
6325Dunder Ondřej1579CZE4.0s 02
7231Pavlíček Adam1428CZE3.0w 02
8337Svoboda Filip1391CZE5.0s 12
9158Rastočný Josef1604CZE3.5w 12
Suchomel Jan 1482 CZE Rp:1675
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
115Poláček Ondřej1000CZE4.5s 13
2105Blažek Michal1636CZE4.0w 13
3196Svoboda Filip1810CZE4.0s 13
445Miszkielo Bartosz1605POL5.0w 03
521Zelenka Petr1250CZE3.0s 13
6326Staněk Ondřej1590CZE7.5w 03
7232Nuc Kryštof1456CZE4.5s 13
8338Bauer Miroslav1342CZE4.0w 13
9159Máslo Ondřej1573CZE4.0s 13
Brož Petr 1451 CZE Rp:1342
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
116Nekvasil Radek1100CZE2.0w 14
2106Vítová Anna1499CZE6.0s 04
3197Jurásek Vojtěch1649CZE4.0w 04
446Tokarz Krzysztof1465POL5.5s 04
522Ročňák Michal1250CZE3.0w 14
6327Voříšek Jakub1644CZE3.5s ½4
7233Zeman Lukáš1250CZE4.5w 04
8339Dudar Vladimír1250CZE5.0s 14
9160Zlámaná Anna1514CZE5.5w ½4
Dejmal Ondřej 1250 CZE Rp:1216
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
117Kovalíček Radim1000CZE3.0s 15
2107Dus Albert1367CZE3.5w 15
3198Fouček Šimon1618CZE7.0s 05
447Musiala Jakub1381POL6.5w 05
523Novotný Ondřej1250CZE6.0s ½5
6328Aubrecht Petr1497CZE5.0w 05
7234Kaňka Matěj1264CZE5.5s 05
8340Matějů Roman1000CZE1.0w 15
9161Pastrnek Michal1375CZE8.5s 05
Muzikář Jan 1250 CZE Rp:1238
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
118Vozábal Náth1000CZE0.0w 1K6
2108Šolcová Andrea1250CZE2.5s ½6
3199Vavřínková Eliška1468CZE5.5w 16
448Girulska Julia1250CZE4.0s 06
524Pešek Patrik1250CZE5.0w 06
6329Kořenová Magdaléna1414CZE6.0s 06
7235Šťastná Martina1100CZE5.0w 16
8341Habinová Alice1100CZE1.0s 16
9162Chajda Patrik1426CZE7.0w 06

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2013/06/01 Hodina 09:40
Šach.54  SPgŠ+G ZnojmoELO-25  ŠK Světlá nad Sázavou "A"ELO0 : 6
25.1Marek, Jakub1441-Suchomelová, Simona18280 - 1
25.2Březina, Tomáš1100-Steinhauser, Václav16740 - 1
25.3Poláček, Ondřej1000-Suchomel, Jan14820 - 1
25.4Nekvasil, Radek1100-Brož, Petr14510 - 1
25.5Kovalíček, Radim1000-Dejmal, Ondřej12500 - 1
25.6Vozábal, Náth1000-Muzikář, Jan1250- - +
2. Kolo Datum kola 2013/06/01 Hodina 11:10
Šach.25  ŠK Světlá nad Sázavou "A"ELO-12  ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové "A"ELO4½:1½
12.1Suchomelová, Simona1828-Wagner, Vojtěch18441 - 0
12.2Steinhauser, Václav1674-Šolc, Filip16881 - 0
12.3Suchomel, Jan1482-Blažek, Michal16361 - 0
12.4Brož, Petr1451-Vítová, Anna14990 - 1
12.5Dejmal, Ondřej1250-Dus, Albert13671 - 0
12.6Muzikář, Jan1250-Šolcová, Andrea1250½ - ½
3. Kolo Datum kola 2013/06/01 Hodina 13:30
Šach.6  ŠK Lokomotiva Brno "A"ELO-25  ŠK Světlá nad Sázavou "A"ELO4 : 2
6.1Hofírek, Benedikt2081-Suchomelová, Simona18281 - 0
6.2Dvořák, Adam2054-Steinhauser, Václav16741 - 0
6.3Svoboda, Filip1810-Suchomel, Jan14820 - 1
6.4Jurásek, Vojtěch1649-Brož, Petr14511 - 0
6.5Fouček, Šimon1618-Dejmal, Ondřej12501 - 0
6.6Vavřínková, Eliška1468-Muzikář, Jan12500 - 1
4. Kolo Datum kola 2013/06/01 Hodina 14:55
Šach.25  ŠK Světlá nad Sázavou "A"ELO-18  MUKS MDK Fabryczna WroclawELO½ :5½
13.1Suchomelová, Simona1828-Kanicki, Krzysztof1921½ - ½
13.2Steinhauser, Václav1674-Nowak, Kamil17690 - 1
13.3Suchomel, Jan1482-Miszkielo, Bartosz16050 - 1
13.4Brož, Petr1451-Tokarz, Krzysztof14650 - 1
13.5Dejmal, Ondřej1250-Musiala, Jakub13810 - 1
13.6Muzikář, Jan1250-Girulska, Julia12500 - 1
5. Kolo Datum kola 2013/06/01 Hodina 16:20
Šach.38  ŠO HlinskoELO-25  ŠK Světlá nad Sázavou "A"ELO1½:4½
17.1Říha, Vojtěch1344-Suchomelová, Simona18280 - 1
17.2Vašková, Marie1354-Steinhauser, Václav16740 - 1
17.3Zelenka, Petr1250-Suchomel, Jan14820 - 1
17.4Ročňák, Michal1250-Brož, Petr14510 - 1
17.5Novotný, Ondřej1250-Dejmal, Ondřej1250½ - ½
17.6Pešek, Patrik1250-Muzikář, Jan12501 - 0
6. Kolo Datum kola 2013/06/01 Hodina 17:50
Šach.25  ŠK Světlá nad Sázavou "A"ELO-14  TJ Bohemians Praha "A"ELO½ :5½
10.1Suchomelová, Simona1828-Petr, Jan21290 - 1
10.2Steinhauser, Václav1674-Dunder, Ondřej15790 - 1
10.3Suchomel, Jan1482-Staněk, Ondřej15900 - 1
10.4Brož, Petr1451-Voříšek, Jakub1644½ - ½
10.5Dejmal, Ondřej1250-Aubrecht, Petr14970 - 1
10.6Muzikář, Jan1250-Kořenová, Magdaléna14140 - 1
7. Kolo Datum kola 2013/06/02 Hodina 08:00
Šach.36  QCC České Budějovice "B"ELO-25  ŠK Světlá nad Sázavou "A"ELO3 : 3
14.1Sýkora, Vojtěch1377-Suchomelová, Simona18280 - 1
14.2Pavlíček, Adam1428-Steinhauser, Václav16741 - 0
14.3Nuc, Kryštof1456-Suchomel, Jan14820 - 1
14.4Zeman, Lukáš1250-Brož, Petr14511 - 0
14.5Kaňka, Matěj1264-Dejmal, Ondřej12501 - 0
14.6Šťastná, Martina1100-Muzikář, Jan12500 - 1
8. Kolo Datum kola 2013/06/02 Hodina 09:25
Šach.25  ŠK Světlá nad Sázavou "A"ELO-40  ŠK KME-DDM Kuřim "A"ELO6 : 0
15.1Suchomelová, Simona1828-Křivánek, Jakub14571 - 0
15.2Steinhauser, Václav1674-Svoboda, Filip13911 - 0
15.3Suchomel, Jan1482-Bauer, Miroslav13421 - 0
15.4Brož, Petr1451-Dudar, Vladimír12501 - 0
15.5Dejmal, Ondřej1250-Matějů, Roman10001 - 0
15.6Muzikář, Jan1250-Habinová, Alice11001 - 0
9. Kolo Datum kola 2013/06/02 Hodina 10:50
Šach.20  Klub šachistů Říčany 1925 "A"ELO-25  ŠK Světlá nad Sázavou "A"ELO3½:2½
12.1Vystrčil, Martin1654-Suchomelová, Simona18281 - 0
12.2Rastočný, Josef1604-Steinhauser, Václav16740 - 1
12.3Máslo, Ondřej1573-Suchomel, Jan14820 - 1
12.4Zlámaná, Anna1514-Brož, Petr1451½ - ½
12.5Pastrnek, Michal1375-Dejmal, Ondřej12501 - 0
12.6Chajda, Patrik1426-Muzikář, Jan12501 - 0