Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Letní soustředění mladých šachistů - turnaj v rapidu Růžená 3. 8. -10. 8. 2013

Poslední aktualizace04.08.2013 13:13:14, Creator/Last Upload: czech republic licence 11

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Moravec VítCZE2116TJ Sparta Kutná Hora6,523,533,06
22Pýchová NelaCZE1968TJ Spartak Vlašim5,524,034,54
33Horák MartinCZE1811Sokol Český Brod5,524,033,55
416Shejbal/Pýcha Jára/PatrikCZE1423Říčany/Vlašim5,521,531,05
56Zvára FilipCZE1610TJ Spartak Vlašim5,024,032,54
67Sadil JanCZE1577ŠK KDJS Sedlčany5,023,532,04
79Helebrand FrantišekCZE1572TJ Spartak Vlašim5,020,029,04
810Štastný MiroslavCZE1518Klub šachistů Říčany 19255,020,028,05
913Pokorná JanaCZE1437ŠK Rakovník5,019,527,55
1015Vlková AnežkaCZE1429TJ Spartak Vlašim5,019,526,54
1114Remeš ŠimonCZE1434Klub šachistů Říčany 19255,018,024,55
1211Zlámaná AnnaCZE1514Klub šachistů Říčany 19254,522,030,54
1312Homola MartinCZE1451Sokol Český Brod4,521,529,04
145Hatašová MichaelaCZE1654Sokol Buštěhrad4,520,027,04
1520Dutý ŠimonCZE1250Šachklub města Dobrovice4,519,527,54
164Jukl KarelCZE1722TJ Jawa Brodce4,022,531,54
1718Kučera JosefCZE1271ŠK KDJS Sedlčany4,022,030,53
188Máslo OndřejCZE1573Klub šachistů Říčany 19254,021,029,02
1917Kučera JanCZE1347ŠK KDJS Sedlčany4,019,529,03
2028Nykodem TomášCZE1250Klub šachistů Říčany 19254,019,527,04
2134Dudek VojtěchCZE1100TJ Jawa Brodce4,019,027,04
2233Žádník JiříCZE1250Klub šachistů Říčany 19254,018,026,54
2319Dubnička AugustínCZE1250Šachklub města Dobrovice4,018,025,03
2421Feldstein ŠtěpánCZE1250ŠK KDJS Sedlčany4,018,024,53
2532Šímová TerezaCZE1250ŠK Veselí n.L.4,017,526,54
2623Hlaváček OndřejCZE1250ŠK KDJS Sedlčany4,017,524,54
27Mandát KryštofCZE1250Šachový oddíl Figurka Říčany4,017,524,54
2830Šimák RomanCZE1250ŠK KDJS Sedlčany4,017,524,04
2929Vitvar LukášCZE1250Klub šachistů Říčany 19254,017,024,04
3025Jiroušek TadeášCZE1250Klub šachistů Říčany 19254,014,020,54
3126Laňka PavelCZE1250TJ Spartak Vlašim3,518,024,52
3246Studzinski DavidCZE1100Klub šachistů Říčany 19253,517,024,03
3344Novotný MatějCZE1100TJ Jawa Brodce3,515,522,03
3447Trojan KryštofCZE1100Sokol Český Brod3,515,020,53
3522Heger JanCZE1250Klub šachistů Říčany 19253,019,024,53
3648Vasilev DanCZE1100TJ Jawa Brodce3,018,524,53
3724Houdek AdamCZE1250TJ Spartak Vlašim3,018,524,03
3851Žádníková KateřinaCZE1100Klub šachistů Říčany 19253,016,522,53
3942Kůra FilipCZE1100TJ Spartak Vlašim3,016,023,53
4031Šíma RadekCZE1250ŠACHklub Tábor3,016,023,03
4150Černý JanCZE1100Praha3,015,021,03
4260Vacek DominikCZE1000Klub šachistů Říčany 19253,015,019,53
4357Pěnkava ŠimonCZE1000Chotýšany3,014,018,53
4438Hruška DavidCZE1100Benešov3,013,520,03
4549Vopálka FilipCZE1100TJ Spartak Vlašim2,518,525,02
4641Kučerová LucieCZE1100ŠK KDJS Sedlčany2,517,524,02
4735Filip ŠtěpánCZE1100TJ Spartak Vlašim2,517,024,02
4840Kopecká KláraCZE1100Klub šachistů Říčany 19252,515,523,02
4936Hrabě OndřejCZE1100TJ Spartak Vlašim2,513,519,52
5059Steinová KamilaCZE1000Benešov2,513,518,02
5153Dumský MartinCZE1000Benešov2,511,017,52
5245Smetana LukášCZE1100TJ Spartak Vlašim2,018,026,02
5339Höher PatrikCZE1100TJ Jawa Brodce2,016,020,52
5443Mojdl KryštofCZE1100TJ Jawa Brodce2,015,521,52
5556Matějček DanielCZE1000Ondřejov2,015,519,51
5655Lísková TerezaCZE1000TJ Jince2,015,019,51
5737Hruška AdamCZE1100TJ Spartak Vlašim2,014,520,02
5861Vopálka VojtěchCZE1000Pravonín2,013,017,01
5958Staněčková AndreaCZE1000Klub šachistů Říčany 19251,513,519,51
6052Diviš JaroslavCZE1000Ondřejov1,013,518,50
6154Kleňha TomášCZE1000Čerčany1,011,516,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement