Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 09:38:59
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
O krále a královnu Symfonie 2013 - Poděbrady mladší žáci
Poslední aktualizace09.11.2013 17:16:44, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FED
Rtg
Klub/Místo
1
Škrabánek Matěj
CZE
1481
DDM Sokol Nymburk
2
Novotný Martin
CZE
1413
DDM Symfonie Poděbrady
3
Němeček Lukáš
CZE
1288
DDM Symfonie Poděbrady
4
Pinkas Jiří
CZE
1272
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5
Harcuba Adam
CZE
1265
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
6
Boháč Jaroslav
CZE
1250
Sokol Český Brod
7
Kubíče Jakub
CZE
1250
ŠK JOLY Lysá nad Labem
8
Döme Michal
CZE
1100
ŠK JOLY Lysá Nad Labem
9
Gregor David
CZE
1100
ŠK Spartak Čelákovice
10
Hovorka Ondřej
CZE
1100
ŠK JOLY Lysá nad Labem
11
Laštovka Ondřej
CZE
1100
DDM Sokol Nymburk
12
Patočka David
CZE
1100
Sokol Český Brod
13
Pešek Adam
CZE
1100
ŠK Milovice
14
Rambousek Oleg
CZE
1100
ŠK Milovice
15
Rubeš Vojtěch
CZE
1100
ŠK Spartak Čelákovice
16
Ďuriš Matěj
CZE
1100
ŠK JOLY Lysá nad Labem
17
Řehák Pavel
CZE
1100
DDM Sokol Nymburk
18
Špringl Matěj
CZE
1100
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
19
Hruban Oliver
CZE
1096
2222 ŠK Polabiny
20
Němeček Pavel
CZE
1072
DDM Symfonie Poděbrady
21
Bičák Michal
CZE
1000
ŠK Milovice
22
Bucharová Leontýnka
CZE
1000
ZŠ Sadská
23
Dlabal Jiří
CZE
1000
Sokol Český Brod
24
Dlabal Lukáš
CZE
1000
Sokol Český Brod
25
Duba Jiří
CZE
1000
DDM Symfonie Poděbrady
26
Egl Kryštof
CZE
1000
DDM Kolín
27
Fojtík Jiří
CZE
1000
DDM Sokol Nymburk
28
Hampl David
CZE
1000
ZŠ Mukařov
29
Hladká Tereza
CZE
1000
ŠK Spartak Čelákovice
30
Hubáček Kryštof
CZE
1000
ZŠ Semice
31
Jandová Zuzana
CZE
1000
ŠK Spartak Čelákovice
32
Jaša David
CZE
1000
DDM Sokol Nymburk
33
Klepal Marek
CZE
1000
TJ Kavalier Sázava
34
Končel Pavel
CZE
1000
DDM Kolín
35
Košnářová Ivana
CZE
1000
ZŠ Semice
36
Kubelka Václav
CZE
1000
DDM Kolín
37
Kšír David
CZE
1000
Sokol Český Brod
38
Lukavec Martin
CZE
1000
DDM Symfonie Poděbrady
39
Marek Jan
CZE
1000
ZŠ Semice
40
Marek Martin
CZE
1000
Sokol Český Brod
41
Marková Markéta
CZE
1000
Sokol Český Brod
42
Němečková Kamila
CZE
1000
DDM Symfonie Poděbrady
43
Paroulek Matěj
CZE
1000
ZŠ Mukařov
44
Pekař Lukáš
CZE
1000
DDM Symfonie Poděbrady
45
Pekárek Lukáš
CZE
1000
ZŠ Sadská
46
Pešek Antonín
CZE
1000
ŠK Milovice
47
Pinkas Filip
CZE
1000
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
48
Podnecký David
CZE
1000
DDM Kolín
49
Roubíček Tomáš
CZE
1000
TJ Kavalier Sázava
50
Trnka Vlastimil
CZE
1000
TJ Kavalier Sázava
51
Valentová Zuzana
CZE
1000
DDM Kolín
52
Vohralík Adam
CZE
1000
ŠK Milovice
53
Vohralík Denis
CZE
1000
ŠK Milovice
54
Vopěnka Tomáš
CZE
1000
ZŠ Sadská
55
Vořech Vojtěch
CZE
1000
Sokol Český Brod
56
Čihák Radek
CZE
1000
ŠK Milovice
57
Štěpánek Rostislav
CZE
1000
ZŠ Klánovice
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž