Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 22:31:28
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
WYCC U16 Girls Classic
Viimeisin päivitys28.12.2013 17:16:48, Creator: Amir Raeisi,Last Upload: Alain Chess Club
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
1
WGM
Khademalsharieh Sarasadat
12512214
IRI
2298
2
WIM
Styazhkina Anna
24119300
RUS
2241
3
WIM
Nicolas Zapata Irene
22247270
ESP
2237
4
WFM
Osmak Iulija
14101602
UKR
2212
5
WFM
Monnisha Gk
5009936
IND
2180
6
Gu Tianlu
8603995
CHN
2128
7
WFM
Fortunata Fransisca
7105231
INA
2117
8
WFM
Paramzina Anastasya
4165012
RUS
2111
9
WFM
Mahalakshmi M
5001080
IND
2110
10
WFM
Rodionova Polina
24102555
RUS
2095
11
WFM
Derakhshani Dorsa
12500330
IRI
2087
12
WCM
Wozniak Mariola
1152050
POL
2079
13
WCM
Schnegg Anna-Lena
1625268
AUT
2075
14
WFM
Haussernot Cecile
601632
FRA
2062
15
Velikic Adela
913553
SRB
2055
16
Harazinska Ewa
1118374
POL
2050
17
Ivanova Simoneta
2900548
BUL
2049
18
Malassagne Isabelle
20670265
FRA
2043
19
Blagojevic Tijana
16500270
MNE
2019
20
Vanagaite Giedre
12800546
LTU
2017
21
WGM
Wafa Shrook
10609970
EGY
2010
22
Lingur Zalina
34165670
RUS
2009
23
Heinemann Josefine
12900460
GER
2008
24
WCM
Egorova Ayyyna
24136611
RUS
2006
25
WFM
Paredes Bustamante Paula
3804992
PER
1994
26
Santeramo Alessia
850810
ITA
1983
27
Shakhmurzova Fatima
24102628
RUS
1983
28
Zahn Alina
24696730
GER
1983
29
WFM
Srija Seshadri
5055903
IND
1980
30
Hong Xing
8606129
CHN
1980
31
WCM
Assaubayeva Diana
13703080
KAZ
1974
32
WCM
Virkud Apurva
2050820
USA
1969
33
Fuskova Martina
300063
CZE
1969
34
Franca Veronika
14608324
SLO
1965
35
WFM
Beinenson Katsiaryna
13507044
BLR
1961
36
Serefidou Despina
4218787
GRE
1958
37
WCM
Xiang Ellen
2005735
USA
1954
38
Rojikova Lenka
358576
CZE
1943
39
Saikhanzaya Ganbaatar
4900030
MGL
1939
40
Tursunova Shakhnoza
14204070
UZB
1937
41
Machlik Monika
1513621
NOR
1936
42
WCM
Menzi Nezihe Ezgi
6310060
TUR
1925
43
Hua Margaret
2044463
USA
1922
44
Harutyunyan Ani
13304461
ARM
1916
45
Chetina Elizaveta
4100131
RUS
1904
46
Dong Alice
2021749
USA
1903
47
WFM
Aay Aisyah Anisa
7102895
INA
1900
48
Choladze Mariam
13600931
GEO
1900
49
Drogovoz Maria
4176731
RUS
1899
50
Sunyasakta Satpathy
5066565
IND
1899
51
Gomez Camacho Micaela
133248
ARG
1898
52
Parnali S Dharia
5043131
IND
1895
53
Uzlavataya Anhelina
13508903
BLR
1892
54
WIM
Wafa Shahenda
10609962
EGY
1883
55
Grgic Neomi
14520842
CRO
1882
56
Vidic Teja
14605511
SLO
1882
57
Baldi Valentine
602817
FRA
1877
58
Mendoza Shania Mae
5211158
PHI
1867
59
Poteat Lilia M
2057590
USA
1866
60
WCM
Patel Yesim
6300200
TUR
1860
61
Alijanzadeh Mohadeseh
12508632
IRI
1846
62
Fiadosenka Rahneda
13503740
BLR
1845
63
Hiebler Laura
1617621
AUT
1840
64
Karimi Yeganeh
12527955
IRI
1839
65
WCM
Baghirova Khatin
13403753
AZE
1838
66
Smaraki Mohanty
5072573
IND
1837
67
Alboredo Julia
2124807
BRA
1830
68
Suchomelova Simona
348864
CZE
1827
69
Golubeva Marija
11601582
LAT
1825
70
Bulmaga Elena
13900072
ROU
1820
71
Gholami Orimi Anahita
12560260
IRI
1817
72
Markaki Sofia
4248848
GRE
1789
73
Trippold Denise
1625594
AUT
1789
74
Head Louise
424773
ENG
1786
75
Imanly Magrura
13403621
AZE
1786
76
WCM
Munoz Claudia
2035871
USA
1781
77
Rodsmoen Maud
1510550
NOR
1772
78
Narzikulova Gulhae
14205408
UZB
1769
79
WFM
Du Toit Sune
14303639
RSA
1728
80
Ghaemmaghami Pegah
12527092
IRI
1723
81
Giblon Rebecca
2608324
CAN
1715
82
Ilhom Mootribai
14700204
TJK
1702
83
WFM
Gunaratne Manisha Suchini
9903933
SRI
1691
84
Bermudez Veliz Josselyn
3609499
ECU
1679
85
Shao Stephanie
2062216
USA
1673
86
Methmani Nelunika
9910050
SRI
1672
87
Mithran Mirakla
3209180
AUS
1655
88
Kahanda I D S
9902112
SRI
1647
89
Wen Jessica
437468
ENG
1646
90
Liscinska Jana
14928612
SVK
1643
91
WCM
Breedt Shade
14304511
RSA
1638
92
Ahmadova Fatima
13405403
AZE
1634
93
Bashaer Khalil
9304843
UAE
1630
94
WCM
Fisher Michelle M
14307553
RSA
1627
95
Jacobsen Caroline Beer
1510649
NOR
1621
96
Mendez Tovar Rosario Trin
5113695
MEX
1612
97
Messaoui Amira
7905084
ALG
1605
98
Solis Carbajal Minueth Si
5118638
MEX
1602
99
Ebeling Gabriela
506591
FIN
1570
100
Samudin Elina
13801147
KGZ
1564
101
Ait Abbas Nesrine
7903979
ALG
1444
102
Kavya Srishti K
5072352
IND
1442
103
Gamage Yasasmi Umarusiru
9906355
SRI
1435
104
Mira Sarhan
9303898
UAE
1312
105
Terubea Cydel
11400455
FIJ
1262
106
Karania Saloni
10800875
KEN
1210
107
Al Khateeb Nagham
7602081
SYR
0
108
Deshpande Sanjana Satish
10800964
KEN
0
109
Li Jiaying
8605211
CHN
0
110
Mccreary Taylor
2062429
USA
0
111
Nyashanu Cynthia
11001208
ZIM
0
112
Qin Joy Shu Yan
4303997
NZL
0
113
Riham Saad Mohsin
4808908
IRQ
0
114
Shaba Linda
11001631
SWZ
0
115
Shahudha Mohamed
FID
0
116
Somasiri Udeshini
9920196
SRI
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot