Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Kouřim OPEN 2014 - turnaje B, C / starší žáci a junioři

Poslední aktualizace26.01.2014 08:28:17, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
11Vašák MartinCZE1546TJ Jawa Brodce7,0203,523,5
23Zvolenský DavidCZE1372TJ Jawa Brodce6,0200,022,0
316Kronowetter AlešCZE1165DDM Symfonie Poděbrady5,5188,520,5
45Kronowetter BořivojCZE1315DDM Symfonie Poděbrady5,0200,020,0
515Janoušek JakubCZE1222ŠK JOLY Lysá nad Labem5,0190,016,0
64Plechata PavelCZE1367TJ Kavalier Sázava5,0186,522,0
717Plechatová JarmilaCZE1151TJ Kavalier Sázava5,0180,519,0
89Bartoš DavidCZE1250TJ Kavalier Sázava4,5188,519,0
921Ježek StanislavCZE1103Sokol Český Brod4,5177,017,5
1014Šafránek JanCZE1248DDM Symfonie Poděbrady4,0187,520,5
112Homola MartinCZE1443Sokol Český Brod4,0186,021,0
1212Potůčková EvaCZE1250TJ Jawa Brodce4,0186,018,0
1313Páša JosefCZE1250TJ Jawa Brodce4,0184,019,0
148Novotná TerezaCZE1267DDM Symfonie Poděbrady4,0180,017,5
1511Kapek JaroslavCZE1250TJ Kavalier Sázava4,0178,018,0
1623Pekař AdamCZE1100DDM Symfonie Poděbrady4,0177,516,0
176Šimek MiroslavCZE1305TJ Kavalier Sázava4,0175,519,0
1827Voříšek MichaelCZE1094DDM Symfonie Poděbrady4,0175,018,5
197Doležal KarelCZE1268DDM Symfonie Poděbrady3,5177,013,5
2040Ťažký DavidCZE1000TJ Jawa Brodce3,5171,517,0
2122Kubečka MatějCZE1100DDM Sokol Nymburk3,5169,017,5
2225Zvolenský VáclavCZE1100TJ Jawa Brodce3,5152,019,0
2331Groh JanCZE1000DDM Kolín3,0180,518,5
2437Novák KryštofCZE1000Uhlířské Janovice3,0174,522,0
2518Studzinski DavidCZE1122Klub šachistů Říčany 19253,0170,517,0
2610Bláha MartinCZE1250TJ Jawa Brodce3,0168,520,0
2719Kronowetterová MarieCZE1119DDM Symfonie Poděbrady3,0163,017,5
2829Krykorka DominikCZE1053TJ Kavalier Sázava3,0161,515,0
2930Boháč JiříCZE1000ZŠ Semice3,0160,015,5
3039Veselý MílaCZE1000ZŠ Kouřim2,5163,010,5
3134Košnář JakubCZE1000ZŠ Semice2,5160,016,0
3220Janda LukášCZE1112ŠK Spartak Čelákovice2,5158,520,0
3338Pechánek KryštofCZE1000ŠK Spartak Čelákovice2,5158,512,5
3436Nedvěd LadislavCZE1000ZŠ Kouřim2,5152,011,0
3528Hladká GabrielaCZE1090ŠK Spartak Čelákovice2,0159,017,5
3626Ťažký MarcoCZE1100TJ Jawa Brodce2,0156,014,0
3724Trojan KryštofCZE1100Sokol Český Brod1,5149,011,0
3832Hloušková KláraCZE1000DDM Kolín1,5148,515,5
3933Kalenda FandaCZE1000Sokol Pečky1,0134,012,5
4035Nedvěd JanCZE1000TJ Kavalier Sázava1,0129,513,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Sum of Buchholz-Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement