Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 15:43:51
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
3. otevřený turnaj Šachové školy STAMAT Benešov 31. 1. 2014
Poslední aktualizace31.01.2014 13:23:53, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 11
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FED
Rtg
Klub/Místo
1
Tůmová Anna
CZE
1525
ŠACHklub Tábor
2
Vojta Jakub
CZE
1467
TJ Spartak Vlašim
3
Zvolenský David
CZE
1372
TJ Jawa Brodce
4
Šimák Roman
CZE
1307
ŠK KDJS Sedlčany
5
Šimek Miroslav
CZE
1305
TJ Kavalier Sázava
6
Dudek Vojtěch
CZE
1266
TJ Jawa Brodce
7
Kořenová Karolína
CZE
1260
Šachový oddíl Figurka Říčany
8
Hlaváček Ondřej
CZE
1256
ŠK KDJS Sedlčany
9
Potůčková Eva
CZE
1250
TJ Jawa Brodce
10
Páša Josef
CZE
1250
TJ Jawa Brodce
11
Píšová Petra
CZE
1250
TJ Spartak Vlašim
12
Mužík Martin
CZE
1220
ŠK KDJS Sedlčany
13
Růžička Filip
CZE
1214
ŠK PORG Praha
14
Filip Štěpán
CZE
1167
TJ Spartak Vlašim
15
Mojdl Kryštof
CZE
1157
TJ Jawa Brodce
16
Moulík Jakub
CZE
1136
ŠK KDJS Sedlčany
17
Kůra Filip
CZE
1125
TJ Spartak Vlašim
18
Fischer Otto
CZE
1100
TJ Jawa Brodce
19
Hampl David
CZE
1100
ZŠ Mukařov
20
Hruška Adam
CZE
1100
Stamat Jiráskova
21
Hůnová Zuzana
CZE
1100
ŠACHklub Tábor
22
Slavík Adam
CZE
1100
Pravonín
23
Zvolenský Václav
CZE
1100
TJ Jawa Brodce
24
Růžičková Aneta
CZE
1091
ŠACHklub Tábor
25
Novotný Matěj
CZE
1085
TJ Jawa Brodce
26
Smetana Lukáš
CZE
1085
TJ Spartak Vlašim
27
Hrabě Ondřej
CZE
1070
TJ Spartak Vlašim
28
Rybová Magdalena
CZE
1060
Šachový oddíl Figurka Říčany
29
Krykorka Dominik
CZE
1053
TJ Kavalier Sázava
30
Vopálka Filip
CZE
1053
TJ Spartak Vlašim
31
Müller Petr
CZE
1041
ZŠ Mukařov
32
Kupka Ondřej
CZE
1040
Šachový oddíl Figurka Říčany
33
Karpecká Marie
CZE
1017
ŠK Řevnice
34
Kučerová Lucie
CZE
1012
ŠK KDJS Sedlčany
35
Beneš Filip
CZE
1000
Stamat Čerčany
36
Dušánek Jonáš
CZE
1000
Votice
37
Hampl Denis
CZE
1000
ZŠ Mukařov
38
Hedvik Jaromír
CZE
1000
Stamat JIráskova
39
Hurt Adam
CZE
1000
Jirčany
40
Jech Kryštof
CZE
1000
Stamat Jiráskova
41
Jelínek František
CZE
1000
Pravonín
42
Jiřík Adam
CZE
1000
Stamat Čerčany
43
Kepka Tomáš
CZE
1000
Stamat Čerčany
44
Kořen Václav
CZE
1000
Šachový oddíl Figurka Říčany
45
Nedvěd Jan
CZE
1000
TJ Kavalier Sázava
46
Nosavsovová Nikola
CZE
1000
Jirčany
47
Novotná Eliška
CZE
1000
TJ Jawa Brodce
48
Prošek Jan
CZE
1000
Stamat Dukla
49
Píša Jan
CZE
1000
Pravonín
50
Pěnkava Šimon
CZE
1000
Stamat Jiráskova
51
Ryba Matěj
CZE
1000
Šachový oddíl Figurka Říčany
52
Rychtecký Alexander
CZE
1000
ŠACHklub Tábor
53
Steinová Kamila
CZE
1000
Stamat Jiráskova
54
Svoboda Martin
CZE
1000
Stamat Jiráskova
55
Syrový Tomáš
CZE
1000
Stamat Karlov
56
Vopálka Vojtěch
CZE
1000
TJ Spartak Vlašim
57
Zeman Lukáš
CZE
1000
TJ Spartak Vlašim
58
Šuráň Josef
CZE
1000
Šachový oddíl Figurka Říčany
59
Šíma Matěj
CZE
1000
Stamat Jiráskova
60
Žilavá Anežka
CZE
1000
ŠACHklub Tábor
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž