Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky 2014 kategorie H8

Poslední aktualizace11.05.2014 13:39:04, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Stalmach RichardCZE1575BŠŠ Frýdek-Místek
2Hák DavidCZE1448Sokol Tábor
3Kureš MichaelCZE1428ŠK Lokomotiva Brno
4Hlavina MatoušCZE1366Sokol Nebušice
5Koršinskij NikolasCZE1358Sokol Buštěhrad
6Koršinskij MarekCZE1351Sokol Buštěhrad
7Hrbek ŠtěpánCZE1284ŠK Era Poštovní Spořitelna
8Nejedlý RadekCZE1247TJ CHS Chotěboř
9Rous DominikCZE1247VŠFS
10Babula VlastimilCZE1201ŠK Staré Město
11Ďuriančík MichalCZE1199ŠK Svitavy
12Záluský MatějCZE1194Šachklub Písek
13Stoček MartinCZE11642222 ŠK Polabiny
14Gebauer AdamCZE1153BŠŠ Frýdek-Místek
15Tajovský ŠimonCZE1153ŠK Kuřim
16Řezníček PatrikCZE1152Zbrojovka Vsetín
17Vašínek MartinCZE1145BŠŠ Frýdek-Místek
18Pícha LukášCZE1131ŠK Veselí nad Lužnicí
19Bárta DavidCZE1126QCC České Budějovice
20Londin Michal KarolCZE1126Kvasaco Vacenovice
21Zelenka AdamCZE1118ŠO Hlinsko
22Cimburek JanCZE1117SK Řetězárna
23Gřes MichalCZE1105BŠŠ Frýdek-Místek
24Hlavina LukášCZE1104Sokol Nebušice
25Legát MarekCZE1103ŠACHklub Tábor
26Karpecki JiříCZE1100ŠK Řevnice
27Kudrna MartinCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
28Pešek AntonínCZE1100ŠK Milovice
29Pešek Martin JakubCZE1100ŠO Hlinsko
30Šafář VáclavCZE1100TJ Štefanydes Polička
31Šnajdr DominikCZE1100ŠK Sokol Klatovy
32Steinbauer SebastiánCZE1100ŠO Hraničář Horní Stropnice
33Wildhaber TomášCZE1100ŠK Spartak Chodov
34Procházka VojtěchCZE1099ŠK Era Poštovní Spořitelna
35Gnojek JanCZE1089BŠŠ Frýdek-Místek
36Janotka JakubCZE1088BŠŠ Frýdek-Místek
37Dolenský FilipCZE1086ŠK Libštát
38Málek FilipCZE1086TJ Lanškroun
39Blahut VladislavCZE1085BŠŠ Frýdek-Místek
40Švejda KarelCZE1085QCC České Budějovice
41Richter RudolfCZE1084Šachy Zastávka
42David AdamCZE1077ŠK Libštát
43Sedlák JanCZE1077ŠACHklub Tábor
44Faflík JaromírCZE1073ŠK Veselí nad Lužnicí
45Fizer MarekCZE1068BŠŠ Frýdek-Místek
46Petříček LukášCZE1052ŠK Kuřim
47Říha ŠtěpánCZE1052TJ Bohemians Praha
48Nezval PetrCZE1048TJ Slovan Havířov
49Nejedlý LukášCZE1045TJ CHS Chotěboř
50Kaňák MatyášCZE1021BŠŠ Frýdek-Místek
51Bartoš AndrejCZE1000TJ Štefanydes Polička
52Beran JakubCZE1000Sokol Bakov nad Jizerou
53Boček AdamCZE1000ŠK Kuřim
54Buchta BartolomějCZE1000BŠŠ Frýdek-Místek
55Fárek VojtěchCZE1000BŠŠ Frýdek-Místek
56Hajíček JakubCZE1000ŠK Veselí nad Lužnicí
57Halamíček FilipCZE1000BŠŠ Frýdek-Místek
58Jakšík DenisCZE1000ŠK Staré Město
59Jašek ViktorCZE1000ŠACHklub Tábor
60Kleker JiříCZE1000Klub šachistů Štětí
61Kopecký MatějCZE1000Zbrojovka Vsetín
62Kufel VojtěchCZE1000ŠK Teplice
63Kůrka MarekCZE1000ŠK Medvědi Zvole
64Kůstka TadeášCZE1000ŠO Figurka Říčany
65Loskot PetrCZE1000ŠACHklub Tábor
66Malena JakubCZE1000ŠACHklub Tábor
67Mrázek JosefCZE1000TJ CHS Chotěboř
68Novotný FrantišekCZE1000Sokol Buštěhrad
69Novotný VítCZE1000ŠACHklub Tábor
70Paštěka KryštofCZE1000ŠACHklub Tábor
71Pavelka JiříCZE1000BŠŠ Frýdek-Místek
72Pistulka AdamCZE1000ŠACHklub Tábor
73Potůček DavidCZE1000ŠK Kuřim
74Slíva OndřejCZE1000ŠK Teplice
75Šmolík JáchymCZE1000ŠO Figurka Říčany
76Stoklásek OndřejCZE1000TJ Štefanydes Polička
77Tuhársky DanielCZE1000ŠO Figurka Říčany
78Tůma HugoCZE1000QCC České Budějovice
79Vávra Jan  CZE1000ŠK Staré Město
80Vopálka VojtěchCZE1000TJ Spartak Vlašim
81Zach VojtěchCZE1000QCC České Budějovice