Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

5. turnaj ZKKP mládeže regionu SD - mladší

Poslední aktualizace23.03.2014 20:14:03, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Němeček PavelCZE1414DDM Symfonie Poděbrady6,50,022,530,5
27Hovorka OndřejCZE1164ŠK JOLY Lysá nad Labem6,00,022,531,5
33Boháč JaroslavCZE1329Sokol Český Brod5,00,023,532,0
41Němeček LukášCZE1549DDM Symfonie Poděbrady5,00,023,032,5
511Valtr JakubCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem5,00,022,530,0
66Kubíče JakubCZE1221ŠK JOLY Lysá nad Labem5,00,020,027,0
74Novotný MartinCZE1296DDM Symfonie Poděbrady5,00,019,527,5
85Döme MichalCZE1266ŠK JOLY Lysá nad Labem4,50,021,030,5
914Řehák PavelCZE1088DDM Sokol Nymburk4,50,019,024,5
1018Čihák RadekCZE1043ŠK Milovice4,50,019,024,0
1119Dlabal JiříCZE1030Sokol Český Brod4,50,018,026,0
1231Podnecký DavidCZE1000DDM Kolín4,00,021,029,0
1317Pešek AdamCZE1059ŠK Milovice4,00,020,528,5
1416Rubeš VojtěchCZE1069ŠK Spartak Čelákovice4,00,020,029,0
1512Patočka DavidCZE1099Sokol Český Brod4,00,019,527,5
169Homolová VeronikaCZE1100Sokol Český Brod4,00,019,027,0
1738Vopěnka TomášCZE1000ZŠ Sadská4,00,017,524,0
1824Klepal MarekCZE1000TJ Kavalier Sázava4,00,017,024,5
1929Pekař LukášCZE1000DDM Symfonie Poděbrady4,00,015,522,0
2010Pešl AlecCZE1100ZŠ Mukařov3,50,021,029,0
2136Valentová ZuzanaCZE1000DDM Kolín3,50,015,522,0
2220Bucharová LeontýnaCZE1000ZŠ Sadská3,50,015,020,5
238Vohralík AdamCZE1108ŠK Milovice3,00,019,526,5
2413Rambousek OlegCZE1093ŠK Milovice3,00,019,028,0
2521Fernando TimothyCZE1000ŠK MDDM Úvaly3,00,019,027,0
2630Pekárek LukášCZE1000ZŠ Sadská3,00,018,525,5
2725Končel PavelCZE1000DDM Kolín3,00,016,522,5
2837Vohralík DenisCZE1000ŠK Milovice3,00,014,020,5
2932Roubíček TomášCZE1000TJ Kavalier Sázava3,00,014,020,0
3028Paroulek MatějCZE1000ZŠ Mukařov3,00,013,518,5
3127Němečková KamilaCZE1000DDM Symfonie Poděbrady2,50,014,522,0
3233Slavíková NikolCZE1000ŠK MDDM Úvaly2,50,011,516,5
3326Kubelka VáclavCZE1000DDM Kolín2,00,015,022,0
3423Jandová ZuzanaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice2,00,015,020,5
3522Hladká TerezaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice2,00,014,521,5
3639Čiháková JanaCZE1000ŠK Milovice2,00,013,018,0
3715Němeček AdamCZE1087Sokol Český Brod2,00,011,015,5
3840Šoltés MartinCZE1000ŠK Milovice1,50,013,518,0
3935Tiller SebastiánCZE1000ŠK Spartak Čelákovice1,00,013,020,0
4034Tiller MaxmiliánCZE1000ŠK Spartak Čelákovice0,50,012,518,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement
Advertisement