Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

5. turnaj ZKKP mládeže regionu SD - mladší

Poslední aktualizace23.03.2014 20:14:03, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Němeček LukášCZE1549DDM Symfonie Poděbrady
2Němeček PavelCZE1414DDM Symfonie Poděbrady
3Boháč JaroslavCZE1329Sokol Český Brod
4Novotný MartinCZE1296DDM Symfonie Poděbrady
5Döme MichalCZE1266ŠK JOLY Lysá nad Labem
6Kubíče JakubCZE1221ŠK JOLY Lysá nad Labem
7Hovorka OndřejCZE1164ŠK JOLY Lysá nad Labem
8Vohralík AdamCZE1108ŠK Milovice
9Homolová VeronikaCZE1100Sokol Český Brod
10Pešl AlecCZE1100ZŠ Mukařov
11Valtr JakubCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem
12Patočka DavidCZE1099Sokol Český Brod
13Rambousek OlegCZE1093ŠK Milovice
14Řehák PavelCZE1088DDM Sokol Nymburk
15Němeček AdamCZE1087Sokol Český Brod
16Rubeš VojtěchCZE1069ŠK Spartak Čelákovice
17Pešek AdamCZE1059ŠK Milovice
18Čihák RadekCZE1043ŠK Milovice
19Dlabal JiříCZE1030Sokol Český Brod
20Bucharová LeontýnaCZE1000ZŠ Sadská
21Fernando TimothyCZE1000ŠK MDDM Úvaly
22Hladká TerezaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
23Jandová ZuzanaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
24Klepal MarekCZE1000TJ Kavalier Sázava
25Končel PavelCZE1000DDM Kolín
26Kubelka VáclavCZE1000DDM Kolín
27Němečková KamilaCZE1000DDM Symfonie Poděbrady
28Paroulek MatějCZE1000ZŠ Mukařov
29Pekař LukášCZE1000DDM Symfonie Poděbrady
30Pekárek LukášCZE1000ZŠ Sadská
31Podnecký DavidCZE1000DDM Kolín
32Roubíček TomášCZE1000TJ Kavalier Sázava
33Slavíková NikolCZE1000ŠK MDDM Úvaly
34Tiller MaxmiliánCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
35Tiller SebastiánCZE1000ŠK Spartak Čelákovice
36Valentová ZuzanaCZE1000DDM Kolín
37Vohralík DenisCZE1000ŠK Milovice
38Vopěnka TomášCZE1000ZŠ Sadská
39Čiháková JanaCZE1000ŠK Milovice
40Šoltés MartinCZE1000ŠK Milovice
Advertisement
Advertisement