Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 10:45:36
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Tyresö JGP & JDM Snabb 2014 Klass E
Viimeisin päivitys05.04.2014 15:47:52, Creator/Last Upload: Chess Girls
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FED
sp.
Typ
Kerho/Kaupunki
1
Nilsson Axel
SWE
U09
SS 4 Springare
2
Wetlesen Teo
SWE
U09
SK Rockaden
3
Angelino Eskil
SWE
U09
SS 4 Springare
4
Ehlqvist Prahr Simon
SWE
U09
SK Rockaden
5
Mobjörk Lukas
SWE
U09
SK Rockaden
6
Sandhu Ludwig
SWE
U09
Wasa SK
7
Johansson Öhman Linnea
SWE
w
U09
Järfälla SS
8
Hua Rebecca
SWE
U09
SS 4 Springare
9
Kjellersås Tobias
SWE
U09
Stora Vika SK
10
Isaksson Philip
SWE
U09
Sollentuna SK
11
Hua Alex
SWE
U09
SS 4 Springare
12
Ärlemo Melvin
SWE
U09
SK Passanten
13
Nord Henning
SWE
U09
Trojanska Hästen
14
Kennard Sebastian
SWE
U09
Tyresö SK
15
Vu Alexander
SWE
U09
SK Rockaden
16
Platkovs Daniils
SWE
U09
Sollentuna SK
17
Natanaelsson Moa
SWE
U09
SK Rockaden
18
Lennen Marcus
SWE
U09
SS 4 Springare
19
Petersson Anton
SWE
U09
Tyresö SK
20
Tjeder Samuel
SWE
U09
SK Rockaden
21
Walin Elliot
SWE
U09
SS 4 Springare
22
Hedén Lucas
SWE
U09
SK Rockaden
23
Wetlesen Nikolai
SWE
U09
SK Rockaden
24
Isaksson Max
SWE
U09
Sollentuna SK
25
Bohlin Ludwig
SWE
U09
SK Rockaden
26
Ringbom Max
SWE
U09
Tyresö SK
27
Ryberg Emil
SWE
U09
SK Rockaden
28
Sandberg Simon
SWE
U09
SK Rockaden
29
Nilsson Oliver
SWE
U09
Trojanska Hästen
30
Erkiksson Viktor
SWE
U09
SK Rockaden
31
Witt Elias
SWE
U09
SK Rockaden
32
Brissman Eira
SWE
w
U09
SS 4 Springare
33
Gråman Joakim
SWE
U09
Tyresö SK
34
Ekdahl Vinny
SWE
U09
SS 4 Springare
35
Vikman Viktor
SWE
U09
SK Rockaden
36
Seo Jung Hyun
SWE
U09
SS 4 Springare
37
Bele Nike
SWE
w
U09
SS 4 Springare
38
Dutta Soham
SWE
U09
SS 4 Springare
39
Ninson Nick
SWE
U09
SK Rockaden
40
Jönebring Alexander
SWE
U09
SK Passanten
41
Mattsson Hugo
SWE
U09
SS 4 Springare
42
Ljung Harald
SWE
U09
SS 4 Springare
43
Dingertz Erik
SWE
U09
Kristallens SK
44
Devine Elliot
SWE
U09
Trojanska Hästen
45
Concas Walter
SWE
U09
SK Rockaden
46
Westerdahle Herman
SWE
U09
Järfälla SS
47
Bjarnevi Nino
SWE
U09
Tyresö SK
48
Marklund Noah
SWE
U09
SK Rockaden
49
Anh Trinh Quang
SWE
U09
SS 4 Springare
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot