Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 05:21:27
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
10 yaşadək oğlanlar arasinda Bakı birinciliyi
Son güncelleme22.04.2014 11:13:00, Oluşturan/Son Yükleme: IA Mammadzade Nurali
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Atakişiyev Elmar
AZE
2000
RŞM
2
Balayev Zaur
AZE
2000
3
3
Eynullayev Altay
AZE
2000
İnter
4
Eynullayev Atilla
AZE
2000
İnter
5
Feyziyev Mirmusa
AZE
2000
3
6
Hüseynov Krişnadas
AZE
2000
1
7
Həsənzadə Vüqar
AZE
2000
AHİTA
8
Məmmədov Elnur
AZE
2000
3
9
Məmmədov Nicat
AZE
2000
2
10
Nəbiyev Novruz
AZE
2000
1
11
Qasımov Kənan
AZE
2000
1
12
Rufullazadə Mühəmməd
AZE
2000
1
13
Rəcəbov Rüstəm
AZE
2000
2
14
Salamov Mətin
AZE
2000
3
15
İmanov Fateh
AZE
2000
RŞM
16
Mürsəlli Mətin
AZE
1987
2
17
Manafov Vüqar
AZE
1967
1
18
Əliyev Sabir
AZE
1948
1
19
Ələsgərli İbrahim
AZE
1901
Saray
20
Abbasov Azad
AZE
1800
AHİTA
21
Abdullayev Kamal
AZE
1800
Neftçi
22
Abdullayev Nurxan
AZE
1800
RŞK
23
Alışov Elton
AZE
1800
Nizami
24
Aslanov Səməd
AZE
1800
1
25
Bayramzadə Namiq
AZE
1800
1
26
Bədirli Üzeyir
AZE
1800
Nizami
27
Bəşirli Sahib
AZE
1800
3
28
Bəşirov Sədi
AZE
1800
C
29
Cəbrayıllı Ayxan
AZE
1800
AURA
30
Cəfərli Nicat
AZE
1800
AURA
31
Cəfərzadə Elmar
AZE
1800
19
32
Dostuzadə Ruslan
AZE
1800
Neftçi S
33
Dünyamalıyev Azər
AZE
1800
RŞK
34
Fətəlizadə Nicat
AZE
1800
3
35
Hacıyev Rəsul
AZE
1800
Saray
36
Hacıyev Zaur
AZE
1800
3
37
Hacıyev İnal
AZE
1800
RŞM
38
Hüseynbəyli Hüseyn
AZE
1800
2
39
Hüseynli Mirzə
AZE
1800
RŞM
40
Hüseynov Adil
AZE
1800
RŞK
41
Hüseynov Teymur
AZE
1800
2
42
Həsənquliyev Əli
AZE
1800
1
43
Kazımov Əliş
AZE
1800
RŞM
44
Kərimli Vüqar
AZE
1800
RŞM
45
Mahmudov Kamil
AZE
1800
Neftçi S
46
Mustafayev Ayxan
AZE
1800
19
47
Mustafayev Nihat
AZE
1800
RŞM
48
Məhərrəmli Emil
AZE
1800
AURA
49
Məmmədov Rəvan
AZE
1800
1
50
Məmmədov Səftər
AZE
1800
Neftçi S
51
Namazov Nihad
AZE
1800
Nizami
52
Qafarzadə Anar
AZE
1800
1
53
Qasımov Səid
AZE
1800
Sərhədçi
54
Qayedi Saleh
AZE
1800
2
55
Qurbanov Murad
AZE
1800
3
56
Qurbanov İsmayıl
AZE
1800
Əlifba
57
Qədimov Emil
AZE
1800
Saray
58
Rüstəmov Ramazan
AZE
1800
1
59
Sadıqlı Hikmət
AZE
1800
AHİTA
60
Seyid Turan
AZE
1800
RŞM
61
Süleymanov Məhəmməd
AZE
1800
3
62
Səfərli Rəmzi
AZE
1800
1
63
Səfərli Yusif
AZE
1800
1
64
Talıbov Üzeyir
AZE
1800
RŞM
65
Teymurov Elnur
AZE
1800
3
66
Xəlilov Şükür
AZE
1800
Nizami
67
Yusifli Elay
AZE
1800
Sərhədçi
68
Zeynallı Rəsul
AZE
1800
AHİTA
69
İbrahimli Toğrul
AZE
1800
RŞM
70
İmaməlizadə Ramil
AZE
1800
1
71
İsrafilov Telman
AZE
1800
3
72
İsrafilov Tofiq
AZE
1800
RŞK
73
Əhmədli Həsən
AZE
1800
Sərhədçi
74
Əhmədov Amin
AZE
1800
19
75
Əhmədov Amir
AZE
1800
AURA
76
Əhmədov Cavidan
AZE
1800
Nizami
77
Əkbərov Nihat
AZE
1800
RŞM
78
Əli Əhəd
AZE
1800
AURA
79
Əlibəyov Toğrul
AZE
1800
RŞK
80
Əliyev Toğrul
AZE
1800
2
81
Əsgərov Nihad
AZE
1800
AHİTA
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları