Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 19:19:30
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
TORNEO ABIERTO RÁPIDO SEMANA SANTA 2014 CASA PUEBLO VILLA MARTELLI
Останнє оновлення20.04.2014 00:43:45, Автор /Останнє завантаження: Liga Nacional de Ajedrez
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
ФЕД.
Рейт.
1
Fulgenzi Ernesto
ARG
2330
2
Ibar Marcelo
ARG
2177
3
Miserendino Alfredo
ARG
2161
4
Juarez Carlos Sen
ARG
2139
5
Bernal Gustavo
ARG
2115
6
Godoy Carlos
ARG
2114
7
Perez Abel
ARG
2086
8
Cavadini Ignacio
ARG
2063
9
Nieva Jose Luis
ARG
2015
10
Frei Alejandro
ARG
2000
11
Leal Jorge
ARG
2000
12
Lorenzo Colombet Oscar
ARG
2000
13
Mirada Luciano
ARG
2000
14
Rivero Raúl
ARG
2000
15
Saldaño Gonzalo
ARG
2000
16
Sanchez Gabriel
ARG
2000
17
Strgacich Ayelen Fem
ARG
2000
18
Bruno Gerardo
ARG
1900
19
Doval Oscar Sen
ARG
1900
20
Falcón Gabriel
ARG
1900
21
Medone Raúl
ARG
1900
22
Pak Eduardo Sen
ARG
1900
23
Petrucci Mario
ARG
1900
24
Pravetoni Ezequiel
ARG
1900
25
Rossi Iván
ARG
1900
26
Sioffi Martín
ARG
1900
27
Zagni Eduardo Sen
ARG
1900
28
Arias Paula Fem
ARG
1800
29
Bestetti Hernando Sen
ARG
1800
30
Cerutti Carlos
ARG
1800
31
Dani Juan josé
ARG
1800
32
Fuentes Diego
ARG
1800
33
Garcilazo Matías
ARG
1800
34
Isella Facundo
ARG
1800
35
Lorenzi Juan Carlos
ARG
1800
36
Merello Jorge
ARG
1800
37
Szerman Nicolas
ARG
1700
38
Suito Catherine Fem
ARG
1800
39
Urquiza Norberto Sen
ARG
1800
40
Avalos Gerónimo
ARG
1700
41
Baraza Roberto Sen
ARG
1700
42
Blasco Antonio Sen
ARG
1700
43
Bugnot Nicolás
ARG
1700
44
Cejas Emmanuel
ARG
1700
45
Malvar Jhonatan
ARG
1700
46
Malvar Lucas
ARG
1700
47
Martinez Andres
ARG
1700
48
Moraes Matías
ARG
1700
49
Perez Gustavo
ARG
1700
50
Rodriguez Galo
ARG
1700
51
Schenkel Victor
ARG
1700
52
Romano Florencia Fem
ARG
1800
53
Lorenzi Renata Inf
ARG
1600
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use