Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ostravský koník 2014 - FIDE Open B

Poslední aktualizace04.05.2014 15:33:34, Creator/Last Upload: czech republic licence 92

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoTypFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
128Hájek OskarU18CZE1947ŠK Lokomotiva Brno7,537,548,035,5
26Dvořák VladimírCZE2046SK ROŠÁDA Prostějov7,045,055,538,5
32Řezníček MarcelCZE2074Slavia Havířov7,044,055,037,5
414Milat PatrikCZE2006Beskydská šachová škola7,041,550,538,5
58Hastík SvatoplukCZE2037TJ Sokol Lázně Velké Losiny7,040,051,037,5
625Kula DominikU18CZE1968MŠŠ Interchess FM7,038,549,534,0
735Sovadina JiříCZE1926Slezan Opava6,541,552,535,0
83Kubeczka AlešCZE2069TJ Slovan Havířov6,540,550,032,0
918Sládek VladislavCZE1987ŠK Kuřim6,539,549,536,0
1012Radecki PetrCZE2013ŠK Inter-Petrovice6,538,049,534,5
1111Trombík KarelCZE2016SK Slavia Orlová6,538,049,035,0
1222Nováček PavelOCZE1979TJ Mariánské Hory6,534,544,529,5
1323Melecký JaroslavCZE1973ŠK TJ MSA Dolní Benešov6,532,041,032,0
141Šnyta ZdeněkCZE2091ŠKTP Hrabyně6,041,551,533,0
157Omamik PavelCZE2044Tj Studenka6,040,552,533,0
1671Kabelka OndřejU18CZE1697ŠK AD Jičín6,038,548,029,5
174Dobeš LuděkOCZE2066VOKD Poruba6,038,049,533,5
185Kocur ValterCZE2061ŠKTP Hrabyně6,038,048,533,5
1926Kopta JiříCZE1960SK Slavia Orlová6,038,048,532,0
2017Zeman ArnoštCZE1993OREL Ořechov6,037,048,032,5
2124Malinovský PetrCZE1969Lokomotiva Krnov6,037,046,533,0
2210Stehlík JiříCZE2017Sokol Kolín6,036,046,030,0
2330Tyleček DrahomírOCZE1942TJ Mariánské Hory6,036,046,028,5
2480Havelka OndřejU18CZE1661MŠŠ Interchess FM6,034,044,028,0
2533Kozelský MarekOCZE1933ŠK Šenov6,032,542,531,5
2643Gil KarelCZE1873Baník Havířov6,032,541,527,0
2721Ling BronislavCZE1981ŠK Hodonín6,030,040,028,0
2892Filip TomášU18CZE1595MŠŠ Interchess FM6,029,538,023,0
2916Kondula LukášOCZE1997VOKD Poruba5,539,049,532,5
3040Kriebel RudolfCZE1889ŠK TJ MSA Dolní Benešov5,539,048,030,0
3113Lipovský TomášCZE2011Sokol Brušperk5,537,548,530,0
3257Pešl JanCZE1780ŠK Kuřim5,537,547,531,5
3361Chrostek LukášOCZE1769TJ Ostrava5,537,047,028,5
3436Albertovič LukášOCZE1923ŠK Slavoj Poruba5,536,046,530,0
3534Hlubina PavelOCZE1930VOKD Poruba5,535,045,529,5
36154Halacz MartinCZE1000Tatra Kopřivnice5,533,044,527,5
3786Beluská TerezaU18CZE1645Beskydská šachová škola5,533,041,523,5
3819Píša VladimírCZE1981ŠK U Freda Darkovičky5,532,040,527,0
3915Borovička BohumilCZE2000Tatra Kopřivnice5,531,541,025,5
4047Hurta JiříOCZE1844ŠK HM Ostrava5,531,541,024,0
4137Staněk StanislavCZE1917Moravská Slavia Brno5,039,049,030,5
4263Nisztuk MichalPOL17625,039,047,529,0
4327Petrov BogoljubOCZE1953HTJ Odra Ostrava5,038,549,032,5
4445Bergloviec JanCZE1869ŠK POGO Budišov n.B.5,038,048,026,0
4567Semančík DavidCZE1721OS Rychvald5,038,047,528,0
4649Mrázek RomanCZE1842ŠK Karviná5,037,547,528,0
4739Blecha JosefCZE1890Sokol Brušperk5,037,046,528,5
4864Hanák TomášCZE1757OS Rychvald5,035,045,025,5
4920Holeček VladimírCZE1981Beskydská šachová škola o.s.5,034,545,030,0
50124Cvik ŠtěpánCZE17235,034,545,027,0
5150Mikulenčák JanCZE1834ŠKTP Hrabyně5,034,544,525,5
5231Lamser TomášCZE1941ŠK Lokomotiva Brno5,034,544,525,0
53123Šafařík RomanOCZE1739Sokol Vítkovice5,034,543,525,5
5472Kuchař MatějU18CZE1693Beskydská šachová škola5,034,044,524,5
5532Chromík TomášU18CZE1939MŠŠ Interchess FM5,034,042,526,0
56131Filip TomášOCZE1608HTJ Odra Ostrava5,033,543,022,5
5774Kusák LubomírOCZE1685TJ Mariánské Hory5,033,541,027,0
58133Stonavský FilipCZE1558TŽ Třinec5,033,042,524,5
5954Mejzr JanCZE1798Šachklub města Dobrovice5,033,042,027,0
60129Šumšal VáclavCZE1657Dolní Němčí5,033,042,025,5
61117Škrle VladimírCZE1830TJ Ludgeřovice5,032,541,522,0
62122Klečka IvoCZE1756ŠK Petřvald u NJ5,032,540,519,0
63115Bartoš MichalCZE1960ŠK TJ MSA Dolní Benešov5,032,041,021,5
6444Müller LeoCZE1873TJ Vítkov5,031,541,524,5
6590Čech JanCZE1615Beskydská šachová škola5,031,541,022,0
6669Rychtecký PavelCZE1717ŠK Teplárna Praha-Malešice5,030,538,023,0
6742Týn MarekOCZE1878TJ Ostrava5,029,538,526,0
68138Miča MarekU18CZE1369Beskydská šachová škola5,029,037,018,5
6995Laurincová KristýnaU18CZE1584Beskydská šachová škola5,028,535,518,5
7056Cyroň KarelCZE1792OS Rychvald4,537,548,026,5
7189Brzezny PetrCZE1618OS Rychvald4,535,545,023,5
7266Snášel MichalCZE1726ŠK Kuřim4,535,043,523,5
7382Veselský JanCZE1655ŠK Praha-Smíchov4,535,043,523,5
7448Novák BořivojCZE1844T.J. Sokol Hranice4,534,545,027,0
7596Šrámek VojtěchU18CZE1580SK Slavia Orlová4,533,042,521,0
7652Čubok MilanCZE1824TJ Dobratice4,532,542,525,0
7729Sobek MartinCZE1946ŠK Karviná4,531,540,525,5
7873Žižka RadimCZE1687Sokol Skalice4,531,540,519,0
79116Depta TomášOCZE1888Dynamo DP Ostrava4,531,040,022,5
80140Vyvial PatrikU18CZE1323MŠŠ Interchess FM4,530,537,517,0
8158Petrov NikolajOCZE1777ŠK Šenov4,530,040,020,5
82121Balon RenéOCZE1759HTJ Odra Ostrava4,530,038,519,5
8384Bohanesová VendulaU18CZE1652MŠŠ Interchess FM4,529,538,520,0
8488Gemsa PavelU18CZE1626ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,529,037,520,0
85100Gřesová ZuzanaU18CZE1550Beskydská šachová škola4,528,036,018,5
8675Repák JanOCZE1679TJ Ostrava4,036,044,025,5
8755Berka LubošCZE1793ŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany4,034,544,023,0
8859Ramian ZdeněkOCZE1775TJ Mariánské Hory4,034,543,525,0
8938Kosár ml. MikulášSVK1896ŠK OÚ Russel Gabčíkovo4,034,543,523,0
90119Crha BřetislavCZE1799OS Rychvald4,033,042,020,5
9177Románek ZdeněkCZE1671TJ Sokol Valašská Bystřice4,033,041,521,0
92101Chlebek JanU18CZE1543Beskydská šachová škola4,033,041,022,0
9387Kubelová SoňaCZE1639Lokomotiva Krnov4,032,541,518,0
9465Vinklárek RobertU18CZE1752TJ Nový Jičín4,032,540,022,5
95141Krejčok TobiášU18CZE1314Beskydská šachová škola4,031,541,021,0
9653Badačová IrenaCZE1818TJ Respekt Frenštát p/R4,031,540,523,0
97120Pindjak MichalCZE1766TJ Fulnek4,031,539,523,0
98125Kočur RadimCZE1719TJ Ludgeřovice4,031,039,019,5
99107Nytra OndřejU18CZE1452Beskydská šachová škola4,030,539,520,0
10091Kopcová LudmilaU18,CZE1598TJ Ostrava4,030,537,016,0
101103Očko DominikU18CZE1480MŠŠ Interchess FM4,030,039,520,0
102104Židek DanielU18CZE1475Beskydská šachová škola4,030,037,518,5
10381Sikora MatoušU18CZE1661OS Rychvald4,029,539,018,0
104147Odstrčil LukášU18CZE1220Beskydská šachová škola4,029,537,519,0
105108Nguyen Thai Dai VinhU18CZE1451MŠŠ Interchess4,029,037,519,0
10676Kaplita LadislavCZE1678ŠK Inter-Petrovice4,028,538,522,5
10797Glacner KarelCZE1579ŠK Bystrc Oilers4,028,537,017,0
10870Kočí TomášCZE1710ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova4,027,535,518,5
109106Štefaník PetrCZE1456Tatra Kopřivnice4,027,535,016,0
110113Szotkowski DavidU18CZE1300MŠŠ Interchess FM4,026,535,016,5
111102Bok ZdeněkCZE1502Sokol Dobrá3,533,042,518,5
11279Alexandr PetrOCZE1666Slovan Ostrava3,532,041,522,0
113128Hotárek JaroslavOCZE1668Slovan Ostrava3,531,540,518,5
11485Přívozník LubošCZE1647TJ Praga Praha3,529,539,017,0
115112Opěla RadekU18CZE1329MŠŠ Interchess FM3,529,038,015,0
116110Haška FilipU18CZE1380Beskydská šachová škola3,528,534,517,0
11751Kosár AttilaSVK1831ŠK OÚ Russel Gabčíkovo3,528,035,514,5
118127Lipka PetrCZE1676TJ Ludgeřovice3,527,536,014,0
119139Vantuch LucianU18CZE1334Beskydská šachová škola3,527,535,515,0
12083Sándor ŠtefanSVK1653ŠK OÚ Russel Gabčíkovo3,527,037,017,0
12194Beneš JaroslavOCZE1586Slovan Ostrava3,526,034,516,5
122143Soukup OndřejU18CZE1250MŠŠ Interchess FM3,525,032,017,5
123144Šimon DavidU18CZE1250Baník Havířov3,524,031,012,0
124111Neumann FilipU18CZE1370SK Slavia Orlová3,523,532,515,5
125132Koki JanCZE1595TJ-Mariánské-Hory3,523,531,012,0
126136Bošňák OndrejOCZE1471VOKD Poruba3,031,039,517,5
127157Machura JaroslavCZE10003,030,039,015,0
12862Klimeš JanCZE1763ŠKTP Hrabyně3,029,038,019,0
12968Szabó PavelOCZE1720Slovan Ostrava3,029,037,516,0
13060Kacíř TomášCZE1771TJ Dobratice3,028,536,517,5
131105Marková KristýnaU18CZE1474MŠŠ Interchess FM3,028,036,517,0
132137Frank AdamU18CZE1417Beskydská šachová škola3,027,535,012,5
133135Fridrišek TomášU18,CZE1473TJ Ostrava3,027,534,513,5
134134Kubelka JaroslavCZE1550TJ Fulnek3,027,035,513,5
135109Kopec LadislavU18,CZE1450TJ Ostrava3,027,034,013,5
136126Carbol OtmarCZE1683Sokol Dobrá3,026,534,015,0
137159Vrátný JakubU18CZE0MŠŠ Interchess FM3,026,534,013,5
13898Lipus DrahomírCZE1568OS Rychvald3,024,032,012,0
13946Prokop TomášCZE1866Sokol Brušperk3,024,031,012,0
140142Gemsová TerezaU18CZE1272ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,023,030,511,0
141114Mikesch DaliborU18CZE1293MŠŠ Interchess FM3,022,529,011,0
142145Gereková EliškaU18CZE1233MŠŠ Interchess FM3,022,529,09,0
14378Volčík MilanCZE1670ŠKTP Hrabyně2,530,039,515,0
144158Valčikevič KristiánOCZE0TJ Ostrava2,523,530,510,0
145152Palanek RenéOCZE1090TJ Ostrava2,522,028,09,5
146153Bubík AntonínCZE10002,520,028,08,5
1479Beneš MiroslavCZE2020ŠK Zlín2,033,542,516,0
148118Smrek DusanCZE18152,030,038,514,5
149130Holiš JaroslavCZE1621TJ Nový Jičín2,030,038,013,5
150146Szusciková NatálieU18CZE1223Beskydská šachová škola2,023,531,08,0

Ukaž kompletní listinu

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break