Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 12:57:14
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
10th Annapurna Inter Scool Chess Tournament -2071 Boys U12
Son güncelleme05.06.2014 14:20:54, Oluşturan/Son Yükleme: Nepal Chess Association
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Adil Md. Adnan
NEP
0
Annapurna HSS
2
Baral Rhythm
NEP
0
API School
3
Bhattarai Saurav
NEP
0
Asphodel Public School
4
Gurung Ajup
NEP
0
Annapurna HSS
5
Gurung Khusi Ram
NEP
0
Puspasadan Sec. School
6
K.C. Rajeev
NEP
0
Panga Ma. Vi.
7
Kafle Simon
NEP
0
Annapurna HSS
8
Karki Bishek
NEP
0
Asphodel Public School
9
Khadka Jason
NEP
0
Bhanubhakta MSS
10
Lama Bigyan
NEP
0
Sudesha High School
11
Lamichhane Mriganka
NEP
0
Himalayan Academy
12
Lamichhane Aayush
NEP
0
Swornim School Dallu
13
Maharjan Sagar
NEP
0
Bindhybasini Sec. School
14
Maharjan Siris
NEP
0
Swornim School Dallu
15
Maharjan Sumit
NEP
0
Puspasadan Sec. School
16
Neupane Anish
NEP
0
Greenland Intl' School
17
Pandey Binay
NEP
0
Greenland Intl' School
18
Poudel Sujit
NEP
0
Bhanubhakta MSS
19
Pudasaini Biraj
NEP
0
Pioneer Intl' Public School
20
Raut Badal
NEP
0
Asphodel Public School
21
Regmi Sujan
NEP
0
Lunar Eng. Sec. School
22
Shah Raj Kumar
NEP
0
Annapurna HSS
23
Shakya Kuber Bajra
NEP
0
Swornim School Dallu
24
Sharma Ankesh
NEP
0
Sudesha High School
25
Shrestha Reul
NEP
0
API School
26
Shrestha Sandesh
NEP
0
API School
27
Shrestha Sujen
NEP
0
Swornim School Dallu
28
Shretha Kushal
NEP
0
Triyog HSS
29
Sunuwar Bishal
NEP
0
Greenland Intl' School
30
Tamang Sudeep
NEP
0
Pioneer Intl' Public School
31
Tamrakar Swaraj
NEP
0
Campaign Academy
32
Thapa Sameer
NEP
0
LAB School
33
Thapa Saroj
NEP
0
Puspasadan Sec. School
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları