Logged on: Gast
Servertime 20.04.2024 05:06:07
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
III Limbazi International Chess Festival ''Vidzeme summer- 2014"''B"
Posledná aktualizácia 27.07.2014 13:30:31, Creator/Last Upload: savieniba
Search for player
Hladaj
Štartová listina
č.
T
Meno
FED
Elo
Klub
1
MK
Sermons Uldis
LAT
2074
Riga
2
MK
Visockis Janis
LAT
2073
Riga
3
MK
Dudzinskis Vsevolods
LAT
1987
Valka
4
MK
Melderis Uldis
LAT
1956
Plavinas
5
MK
Breikss Peteris
LAT
1891
Koknese
6
I
Mitenieks Matiss
LAT
1888
Cesis
7
I
Jazdanovs Aleksandrs
LAT
1873
Riga
8
I
Markus Viktors
LAT
1870
Valmiera
9
I
Morozli Grigorijs
LAT
1862
Riga
10
I
Vidrikis Ansis
LAT
1855
Valmiera
11
MK
Sakins Aivars
LAT
1839
Limbazi
12
MK
Blumentals Gatis
LAT
1823
Riga
13
I
Limanovska Elizabete
LAT
1821
Daugavpils
14
I
Plitnieks Janis
LAT
1807
Limbazi
15
MK
Tishova Svetlana
RUS
1801
St-Petersburg
16
I
Litvjakova Darija
LAT
1798
Riga
17
I
Katajevs Jevgenijs
LAT
1792
Valmiera
18
I
Zhuravlev Stepan
RUS
1789
Serpuhov
19
I
Senkans Antons
LAT
1785
Valmiera
20
I
Roze Janis
LAT
1780
Riga
21
MK
Petersons Ojars
LAT
1764
Kegums
22
I
Lebedevs Jevgenijs
LAT
1736
Riga
23
I
Petrovs Jaroslavs
LAT
1726
Riga
24
I
Migunova Aleksandra
LAT
1713
Jurmala
25
I
Liepins Vitauts
LAT
1707
Limbazi
26
I
Hemmelis Viesturs
LAT
1704
Valmiera
27
I
Tamanis Anzelms
LAT
1683
Valmiera
28
I
Liecis Raimonds
LAT
1640
Limbazi
29
I
Zvans Maris
LAT
1636
Riga
30
I
Pomahs Ziedonis
LAT
1635
Riga
31
I
Deglis Dainis
LAT
1625
Riga
32
I
Klavina Ilga
LAT
1618
Saulkrasti
33
II
Siugzdinis Tautvydas
LTU
1599
Kaunas
34
I
Ozols Andris
LAT
1568
Riga
35
I
Usacheva Glafira
RUS
1564
Serpuhov
36
I
Vissarionovs Artjoms
LAT
1509
Riga
37
II
Silkaitis Laimis
LTU
1480
Kaunas
38
I
Bespalova Jana
LTU
1473
Pskov
39
I
Zhuravlev Ignat
RUS
1459
Serpuhov
40
I
Levickis Arturs
LAT
1850
Valka
41
I
Murnieks Zigmunds
LAT
1850
Limbazi
42
I
Nikolaev Daniil A.
RUS
1850
Pskov
43
II
Buza Edvards
LAT
1750
Valka
44
II
Michna Masza
GER
1750
Hamburg
45
II
Niedre Gunars Peteris
LAT
1750
Valka
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Tiráž