Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál Petra Macha v bleskovém šachu

Poslední aktualizace04.08.2014 08:26:41, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 11 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Mejzlík OndřejCZE2328TJ Spartak Vlašim11,081,500,011
25Výprachtický DavidCZE2132SK OAZA Praha9,566,500,09
31FMNovotný MichalCZE23482222 ŠK Polabiny8,057,250,07
44Mejzlík VojtěchCZE2217TJ Spartak Vlašim8,050,750,07
59Krátký JosefCZE2021TJ Lokomotiva Česká Třebová8,050,000,08
66Hollan MartinCZE2126SK OAZA Praha7,547,250,07
717Grundman VáclavCZE19222222 ŠK Polabiny7,547,000,06
815Jelínek MichalCZE1937SK OAZA Praha7,543,250,07
93Vedral OldřichCZE2260SK OAZA Praha7,044,500,06
107Svačina PetrCZE2079TJ Praha-Pankrác7,043,750,06
1122Brož PavelCZE1808ŠK Slavoj Velké Pavlovice7,041,250,06
1218Kabelka OndřejCZE1887ŠK AD Jičín7,041,250,05
1314Kastner VojtěchCZE1959ŠK Rapid Pardubice, o.s.7,039,500,07
1420Hanzlík DanielCZE1841CHESS MOST7,036,500,07
1510Hollan PetrCZE1984SK OAZA Praha6,542,000,05
168Štolc MartinCZE2031ŠK AD Jičín6,539,750,05
1712Řehák JakubCZE1966Šachový klub Viktoria Žižkov6,537,500,06
1811Stodolová KristýnaCZE1982TJ Štefanydes Polička6,537,250,06
1916Charvát JiříCZE1929SK OAZA Praha6,537,000,05
2029Ludvík TomášCZE16772222 ŠK Polabiny6,536,750,06
2126Nešpor JakubCZE1759TJ Štefanydes Polička6,536,250,06
2224Dobiáš DanielCZE1779SK OAZA Praha6,533,750,06
2328Kůs MartinCZE1681TJ ŠO Chrudim6,533,250,06
2437Engel TomášCZE1377SK OAZA Praha6,531,500,06
2538Kunc JanCZE1337ŠK Praha-Smíchov6,531,250,06
2631Hanzlík TomášCZE1642CHESS MOST6,035,750,05
2713Škuthan JiříCZE1965CHESS MOST6,035,500,06
2832Ho Tuan AnhCZE1597CHESS MOST6,031,000,06
2919Dlouhý DavidCZE1886Šachový klub Bohnice6,030,250,05
3027Ambrožová LucieCZE1716ŠK Staré Město6,030,000,06
3121Reitinger JanCZE1819ŠK UNION Louny6,029,250,05
53Zeman MartinCZE1099SK OAZA Praha6,029,250,05
3325Němec VáclavCZE1779SK OAZA Praha6,027,500,06
3430Ježek JakubCZE1670TJ Lanškroun6,026,750,05
3534Krys JaromírCZE1453Šachový klub Viktoria Žižkov6,022,500,06
3662Gallinnis SebastianGER10005,526,750,05
3748Patočka DavidCZE1122Sokol Český Brod5,526,500,05
3875Bouchal LukášCZE1259Sokol Mistrovice5,525,500,04
3954Hrbek ŠtěpánCZE1093ŠK ERA Poštovní spořitelna5,525,250,05
4055Balážová ViktorieCZE1000TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší5,523,000,05
4135Ryšavá MonikaCZE1423TJ Štefanydes Polička5,521,250,05
4260Gallinnis DamianGER10005,024,000,05
4339Šatra ŠimonCZE1335CHESS MOST5,023,250,04
4436Brož PetrCZE1392ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.5,022,000,05
4567Lehnert Anna VictorieGER10005,021,500,05
4623Kocourková ZuzanaCZE1793ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.5,020,500,05
4752Křepinský MichalCZE1100VŠFS5,020,250,04
4846Kašík MartinCZE1216ŠK AD Jičín5,020,000,05
4933Králová JosefinaCZE1507TJ Praha-Pankrác5,019,500,05
5049Balcar VojtěchCZE1100TJ Sokol Horní Čermná5,018,500,05
5147Kabelka TomášCZE1139ŠK AD Jičín5,018,000,05
5241Koršinskij MarekCZE1273SK OAZA Praha5,016,500,05
5343Svačina TobiášCZE1250SK OAZA Praha4,523,000,04
5445Lajbl JanCZE1222ŠK AD Jičín4,522,250,04
5542Orság LukášCZE1250Šachový klub Viktoria Žižkov4,520,500,03
5671Velíšek MarekCZE10004,517,250,03
5740Němcová EvaCZE1318SK OAZA Praha4,516,000,04
5865Hřebíček JakubCZE10004,515,250,04
5964Hanzl TadeášCZE10004,514,750,04
6044Samková PavlaCZE1248TJ Sokol Zaječice4,514,250,04
6172Zeman VítCZE10004,015,500,03
6261Gallinnis Patrik JanGER10004,015,250,03
6363Gallinnis VeronikaGER10004,013,500,04
6458Brož MikulášCZE1000Šachový klub Viktoria Žižkov4,012,000,04
6568Macháček OndřejCZE10004,011,000,03
6670Pakosta PatrikCZE10004,010,500,04
6757Bohuňovský JanCZE10003,513,000,02
6873Majer JakubCZE10003,511,750,03
6974Palla MarekCZE1086SK OAZA Praha3,511,500,02
7051Koblížek KamilCZE1100TJ ŠO Chrudim3,010,500,03
7166Krajíčková ZuzanaCZE1000Šachový klub Viktoria Žižkov3,010,000,02
7250Dlouhý JiříCZE1100Sokol Praha-Kobylisy3,09,000,03
7359Burkert OndřejCZE10003,08,500,02
7469Matej ErikCZE10003,08,001,02
7556Bednář FilipCZE1000Šachový klub Viktoria Žižkov3,08,000,02

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Pomocné hodnocení2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement
Advertisement